۹ نشانه برای پی بردن بر خیانت مردان

بررسی رفتاری و ظاهری مردان خیانتکار!

  • تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 18
  • دیدگاه ها : صفر

یکی از بدترین دردهای ممکن برای یک زن این است که احساس کند فردی که دوستش دارد در حال خیانت است.
هیچ خیانتی در دنیا بدتر از این نیست که شخصی را که بیشتر از همه دوست دارید را با فرد دیگری ببینید. گاهی اوقات ممکن است در اوج اعتماد و صمیمیت ، شریک زندگی خود را در حال خیانت شکار کنید و این درد را تشدید می کند و موجب رنجش بیشتری می شود.

پی بردن بر خیانت مردان با بررسی نشانه های مهم و تغییرات رفتاری

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است دیدن رفتارهایی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد ، هرگز دلیل قطعی برای خیانت مرد زندگی شما محسوب نمیشود. ما تنها نشانه ها و علائم مهم را برای شما بازگو میکنیم و تحقیق و اثبات وضعیت بر عهده خود شماست. در هر صورت بخاطر شک کردن ، بدون دلیل کافی و تنها مشاهده رفتاری ، لگد به زندگی خود نزنید.

 

نشانه های خیانت مردان : استفاده نامعمول و بیش از حد از گوشی موبایل

او را در حالی میبینید که بیش از حد معمول در حال استفاده از تلفنش است ، اوضاع وقتی بدتر میشود که در حضور شما احساس راحتی نمیکند و سعی میکند گوشی موبایل را از دسترس شما خارج نگاه دارد. حتی وقتی مخفیانه سعی در چک کردن موبایلش میکنید متوجه تغییر رمز گوشی او میشوید. اینها نشانه هایی هستند که باید چشم و گوش شما را باز کنند.

نشانه های خیانت مردان : استفاده نامعمول و بیش از حد از گوشی موبایل

 

وقت بیشتری را با دوستانش میگذراند

کم کم او زمان بیشتری را با دوستانش میگذراند ، این یکی از بهترین راه هایی است که او میتواند بدون حضور شما و با توجیه مناسب از خانه خارج شود. البته همیشه راست میگوید ، اما شما هستید که باید متوجه شوید دوستش مرد است یا زن! بنابراین برای پی بردن بر خیانت مردان باید کمی بیشتر حواستان را جمع رفت و آمدهای مشکوک او کنید. (البته این حقیقت را در نظر داشته باشید که بطور ذاتی همه مردان دنبال خروج از خانه و فرار از دست همسرشان هستند تا به تفریحات مردانه خودشان بپردازند)

 

حالت دفاعی به خود میگیرد و سعی میکند شما را شرمنده کند

زمانی که از او سوال میپرسید ، حالت دفاعی بخود میگیرد ، سعی میکند با داد و فریاد و یا مظلوم نشان دادن خود و اژدها کردن شما ، از زیر بار سوالها فرار کند. در حالی که احساس گناه بر دوشش سنگینی میکند ، نمیتواند فشار را تحمل کند و بنابراین از کوره در میرود.

 

بدون هیچ دلیلی به شما هدیه می دهد

معمولا هیچ زنی با چنین دلیل دوست داشتنی به شریکش شک نمیکند! اما شاید این یک علامت هشدار برای پی بردن بر خیانت مردان باشد. او ممکن است برای دلایل مختلفی اینکار را کرده باشد که تنها یکی از آنها دوست داشتن شماست!
این امکان را در نظر بگیرید که شاید برای فرار از احساس گناه ناشی از خیانت به شما چنین کاری کرده. یا شاید خواسته مقدمه چینی کند و یا احساس مثبتی را در شما شکل دهد تا بتواند با خیالی راحتتر به اعمال خبیثانه اش ادامه دهد.

نشانه های خیانت مرد - کادو بی دلیل

 

کم کم شما را از زندگی اش کنار میگذارد

یکی از راههای پی بردن بر خیانت مردان ، بررسی رفتارشان نسبت به شما در اجتماع است. شوهر یا دوست پسر خیانتکار شما مایل نیست با شما بیرون برود. او به آرامی شما را از زندگی خود جدا می کند و نمی خواهد شما را با خود همراه کند. او می ترسد، اگرشما با دوستانش همراه و همکلام شوید ، به موضوعی شک کنید و چیزی در مورد اسرارش کشف کنید.

حتی گاهی اگر شما برنامه ریزی یک مهمانی یا قرار عاشقانه دو نفره را انجام دهید ، شریک خیانتکار سعی میکند از آن فرار کند و به نوعی شانه خالی میکند.

 

تغییرات ناگهانی در ظاهر و نوع پوشش

بطور ناگهانی او روی ظاهرش حساس میشود. تا پیش از این چندان به آنچه میپوشید و یا آرایش موهایش اهمیت نمیداد ، اما اکنون بسیار آراسته و متفاوت بیرون میرود. معمولا در چنین کیس هایی میتوان شک کرد که خبری شده است.
حساس شدن بر روی ظاهر فیزیکی ، کم پشتی موها ، ثبت نام در باشگاه و… علائم هشدار دهنده ای هستند که شما باید برای پی بردن بر خیانت مردان روی آنها زوم کنید.

تغییر ظاهری ناگهانی نشانه خیانت مرد

 

او دیگر روی رابطه با شما متمرکز نیست

در قرارهای ملاقات عاشقانه میبینید که او پریشان است و دیگر روی شما و نوع رابطه حساس نیست. مثل گذشته به شما توجه ندارد و حتی متوجه بسیاری از تغییرات ظاهری و رفتاری شما نمیشود. تنها میخواهد هر چه سریعتر از محیط خارج شود و به کار خودش برسد.

شما باید نتیجه بگیرید که احتمالا قلب او با کس دیگری است و میتوانید به خیانت کردن او شک کنید.

 

سرگرمی ها و علاقمندی های جدید

معمولا تاثیر افرادی که وارد زندگی ما میشوند ، غیر قابل انکار است. این مشخصه در مورد روابط عاشقانه شدت بیشتری نیز میگیرد و تاثیر دو شخص بر روی هم بیشتر نمود پیدا میکند. اگر همسر شما تا چندی پیش از کتاب خواندن متنفر بود ، اما اکنون کتاب در دستش میگیرد و رمانهای عاشقانه میخواند ، این میتواند کمی شک برانگیز باشد. عادتهای رفتاری و غذایی جدید هم از دیگر مشخصه های خیانت در مردان تلقی میشوند.

پی بردن بر خیانت مردان - کشف خیانت مردان

 

هزینه های نامشخص و عجیب

اگر شریک زندگی شما وقتش را با کس دیگری میگذراند ، خوب قائدتا باید برای او هزینه کند. به مرور شما متوجه میشوید او میگوید برای فلان کار پول کافی ندارد در حالی که باید داشته باشد. معمولا خیانت و وقت گذراندن با دیگری ، هزینه های جدیدی را به زندگی شخص وارد میکنند ، مانند : هزینه رستوران و کافی شاپ، هزینه لباس و انواع سرگرمی های دیگری که به آن علاقه دارند. بنابراین یکی از راه های پی بردن بر خیانت مردان ، کنترل دخل و خرج و سبد هزینه ای انها میباشد.

اگر به کارت اعتباری او دسترسی دارید و یا فیش های برداشت و خریدی پیدا کردید که در فروشگاه های زنانه هزینه شده اند ، حتما مستقیما آنرا به رو بزنید و در موردش سوال کنید.

منبع : keyforgirls

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید