کاهش وزن شگفت انگیز سلبریتی های هالیوودی برای رسیدن به اندام ایده آل

از دست دادن وزن اصلا کار ساده ای نیست. نیازمند برنامه ریزی و سخت کوشی فراوانی است و همچنین شما باید به مقدار کافی با اراده باشید تا بتوانید در مقابل بسیاری از وسوسه ها مقاومت کنید. کار وقتی سخت تر میشود که شما به عنوان یک چهره مشهور ، تعداد زیادی مخاطب داشته باشید […]

  • تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 236
  • دیدگاه ها : صفر

از دست دادن وزن اصلا کار ساده ای نیست. نیازمند برنامه ریزی و سخت کوشی فراوانی است و همچنین شما باید به مقدار کافی با اراده باشید تا بتوانید در مقابل بسیاری از وسوسه ها مقاومت کنید.
کار وقتی سخت تر میشود که شما به عنوان یک چهره مشهور ، تعداد زیادی مخاطب داشته باشید که فعالیت های شما را رصد میکنند.

از طرفی برخی ادعا میکنند که افراد مشهور به امکاناتی دسترسی دارند که روند کاهش وزن را برایشان ساده تر میکند. هر چند که در نهایت مهمترین و سالمترین شیوه کاهش وزن ، همان است که همه ما میدانیم. مقاومت در برابر خوردن ، سخت کوشی و تلاش برای ورزش و فعالیت جسمانی.

لیست ۵ سلبریتی مشهوری که توانسته اند وزن خود را به مقدار قابل توجهی کاهش دهند.

کاهش وزن شگفت انگیز ادل خواننده انگلیسی

ادل – adele

ادل نمونه یک انسان بزرگ با اعتمادبنفس عالی استو او قبلا بارها ادعا کرده که هرگز قصدی برای کاهش وزن ندارد و میخواهد به همین استایل خودش پایبند باشد.
اما مقایسه تصاویر قدیمی و جدیدش چیز دیگری را به ما میگوید.

پس از تولد پسرش، ادل تصمیم گرفت تا تغییراتی را برای سلامت خود و برای نوزادش انجام دهد. از آن زمان، Adele مقدار قابل توجهی از وزن را از دست داده است، به نظر می رسد عالی است.

کاهش وزن Chris Pratt

Chris Pratt

وقتی در فیلم Guardians of the Galaxy بازی کرد هیکلش نا فرم شد و او مجبور بود برای اینکه باز هم به تناسب اندام برسد حدود ۱۲ کیلو وزنش را در مدت کمتر از ۳ ماه کاهش دهد. آن هم با تغییر در رژیم غذایی و تمرینات سخت همه روزه.

کاهش وزن زک گالیفیناکیس ستاره کمدی هالیوود

زک گالیفیناکیس

زک با بازی در فیلم هنگ اور بسیار مورد توجه قرار گرفت و پس از ان The Campaignو  Birdman از او یک ستاره کمدی ساختند. با اینحال او بسیار چاق بود. (و البته ما این کاراکتر او را دوست داشتیم)

زک از سال ۲۰۱۴ شروع به کاهش وزن کرد و هم اکنون حدود ۲۰ کیلو از وزنش را کم کرده است.

او حذف الکل و پیاده روی طولانی را برای کاهش وزن خود انتخاب کرد.

کاهش وزن شگفت انگیز جسیکا سیمپسون

جسیکا سیمپسون

جسیکا همیشه برای بدن شگفت انگیزش شناخته شده بود. پس از ازدواج ناکام با نیک لاچی، جسیکا یک بار دیگر ازدواج کرد، این بار عاشق اریک جانسون فوتبالیست شد.

در حالی که او دو بارداری را گذراند، سیمپسون تقریبا ۳۰ کیلو وزن زیاد کرد. با این حال، او موفق شد نگاه همگان را به خود جلب کند! نه تنها وزنش را کاهش داد، بلکه به کمک وزنه برداری و روال تمرین شدید به اندامی فوق العاده رسید.

کاهش وزن بازیگران هالیوود - کریستین بیل

کریستین بیل

کریستین بیل کار خود را در سن ۱۳ سالگی شروع کرد، زمانی که در نقش اصلی در امپراطوری خورشید (Empire of the Sun) در سال ۱۹۸۷ ظاهر شد. با توجه به تصویری از پاتریک بیتمن، قاتل سریال American Psycho ، بیل نام خانوادگی خود را به دست آورد.

کریستین بیل به خاطر تعهد خود به نقش هایش شناخته شده است، یک مثالش از دست دادن وزن ۲۰ کیلوگرم وزن برای ایفای نقش او در فیلم مکانیک سال ۲۰۰۴ است.

او گفت برای رسیدن به هدفش غذای بسیار کم و آدامس فراوان خورده ، قهوه زیادی مصرف کرده و سیگارهای زیادی دود کرده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید