هفت هنرمندی که جراحی زیبایی پلاستیک آنها را دگرگون کرد

بررسی جراحی زیبایی هایی که روی سلبریتیهای مشهور هالیوود نظیر کیم کارداشیان و مگان فاکس انجام شده. + ۴ جراحی بد که صورت سلبریتی ها را برای همیشه خراب کرد.

  • تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 267
  • دیدگاه ها : صفر

بهبود ویژگی های فیزیکی بدن و چهره به کمک جراحی پلاستیک بد نیست به خصوص اگر تغییرات حداقلی و طبیعی انجام شوند.
این روزها زیبایی خواهان زیادی در میان مردم دارد. از ایران خودمان گرفته تا آمریکا و اروپا درخواست عمل های زیبایی رو به افزایش است.

اما باید بدانید که نتیجه عمل زیبایی همیشه مطلوب نیست و گاهی ممکن است با اشتباهات پزشک جراح چهره شما را نابود کند.

در ادامه ۷ مورد جراحی زیبایی که روی سلبریتی های مشهور هالیوود انجام گرفته را بررسی میکنیم.

در این بین برخی از آنها با مهارت بالا و به اندازه بوده و چهره شخص را بسیار زیباتر و طبیعی اصلاح کرده. اما نتیجه بعضی از جراحی زیبایی ها هم شگفت انگیز و وحشتناک بوده.

جراحی زیبایی مگ رایان

مگ رایان

ظاهرا او تمام تلاش خودش را به کار برده تا بتواند با جراحی های پلاستیک روند پیری اش را به تاخیر بیندازد. با این حال نتیجه چندان خوب از کار در نیامده!

کارشناسان معتقدند که لب های مگ بیش از اندازه بزرگ شده اند که احتمالا نتیجه ایمپلنت های لب مانند Gore-tex است. از سوی دیگر، به جای اینکه لب ها زیباییشان را به دست بیاورند، مرده ، پوسیده و ناخوشایند به نظر می آیند.

عکسهای قبل و بعد عمل های جراحی کیم کارداشیان

کیم کارداشیان

حتما شما هم میدانید که کیم کارداشیان نمیتواند کاملا طبیعی باشد. او و خانواده اش بدون پزشکان توانمند بورلی هیلز هرگز به چنین شهرتی دست پیدا نمیکردند.
گفته میشود که کیم همسر کانی وست جراحی های پلاستیک زیادی نظیر  تقویت سینه، تقویت قوس باسن، رینوپلاستی و لیپوساکشن داشته است.

ما معتقدیم اگر کیم به همین شکل به اعتیار دیوانه وارش به جراحی های زیبایی ادامه دهد به زودی زیبایی چهره و اندامش را به خطر می اندازد. چرا که همیشه نتیجه عمل های پلاستیک مشخص نیست.

عمل جراحی پلاستیک دیوانه وار Donatella Versace

Donatella Versace

چیز زیادی در مورد دناتاله نمیتوان گفت ، او با اعتیاد زیادش به عمل جراحی زیبایی ، خودش را به یک کابوس واقعی تبدیل کرده است.
گاهی پول زیاد هم نمیتواند جلوی قدرت زمان را بگیرد و شما باید تسلیم آن شوید.

جراحی زیبایی هالیوودی ها - عمل پلاستیک مگان فاکس

مگان فاکس

یکی از بهترین و موفقترین نمونه های عمل جراحی پلاستیک ، به طور قطع مربوط به مگان فاکس است. او توانسته با چندین و چند اصلاحی بزرگ و کوچک روی چهره و اندامش به یکی از زیباترین های هالیوود تبدیل شود.

البته ناگفته نماند مگان فاکس انجام هرگونه عمل جراحی زیبایی را انکار میکند ، در حالی که تصاویر گذشته وی چیز دیگری میگویند.

تجربه ناموفق عمل جراحی هالیوودی ها ملانی گریفیت

ملانی گریفیت

ملانی توانست با چندین و چند عمل جراحی خودش را به شکلی در آورد که از یک ستاره در دهه های ۸۰ و ۹۰ میلادی تبدیل شود به این موجود عجیب و غریب و چندش آور!

جانیسی دیکینسون جراحی پلاستیک بد

جانیسی دیکینسون

با چند عمل جراحی ، چهره زشتی را برای خودش بوجود آورد.
او با تغییراتی که در بینی و لب هایش ایجاد کرد ، توازن را صورتش دور کرد. همچنین استفاده بیش از حد از بوتاکس حالت طبیعی و زیبایی ذاتی چهره اش را از او گرفته است.
البته نکته مثبت در مورد او این است که خودش تمام اینها را پذیرفته و از بابت آنها ابراز پشیمانی کرده است.

چهره قبل و بعد جراحی پلاستیک رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ

همانطور که در تصویر میبینید بینی رایان در طول دوران تغییراتی داشته. البته این تغییرات به اندازه کافی بوده و دگرگونی ناگهانی ایجاد نکرده و فقط در حد رفع نقایص چهره اش انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید