هفت بازیگر هالیوودی که از فیلمهایشان متنفرند!

بسیاری از بازیگران بزرگ هالیوود در انتخاب نقش هایشان دچار اشتباه شده اند. بعضی از آنها به حدی از نقشی که بازی کرده اند متنفر اند که حتی حاضر نیستند درباره آنها صحبت کنند. ما لیست هفت نفره ای از سرشناسترین بازیگران هالیوود را برایتان آماده کرده ایم که در ایفای نقششان ناتوان مانده اند […]

  • تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 205
  • دیدگاه ها : صفر

بسیاری از بازیگران بزرگ هالیوود در انتخاب نقش هایشان دچار اشتباه شده اند.

بعضی از آنها به حدی از نقشی که بازی کرده اند متنفر اند که حتی حاضر نیستند درباره آنها صحبت کنند.
ما لیست هفت نفره ای از سرشناسترین بازیگران هالیوود را برایتان آماده کرده ایم که در ایفای نقششان ناتوان مانده اند و یا از آن متنفر بودند. با ما همراه باشید.

ماریا کری بازیگر هالیوود

۱- ماریا کری

ماریا کری در سال ۲۰۰۱ در فیلم Glitter نقشی را ایفا کرد که اصلا از آن خوشش نمی آید.
او معتقد است که این فیلم بدترین تجربه کاری او در سینماست و حتی از آن به عنوان بزرگترین پشیمانی زندگی اش یاد میکند. ماریا میگوید که امیدوار است بعد از گذشت بیش از ۱۶ سال ، مردم دیگر این فیلم مزخرف را از یاد برده باشند.

بدترین فیلم جرج کلونی

۲- جرج کلونی

شاید باور کردنش سخت باشد. اما جرج کلونی هم که یکی از بازیگران جنتلمن سینمای هالیوود محسوب میشود بازی هایی داشته که از آنها راضی نبوده است.
بتمن و رابین فیلمی است که جرج بابت ایفای نقش در آن از هوادارانش عذرخواهی کرده. او همچنین گفته با بازی در این فیلم احتمالا جای شخص دیگری را گرفته که بسیار بهتر از او میتوانست از پس این نقش بر آید.

بدترین فیلم جسیکا آلبا

۳- جسیکا آلبا

ظاهرا بازی در فیلم سینمایی فنتستیک فور (چهار شگفت انگیز) – اپیزود RISE OF THE SILVER SURFER چندان برایش خوش یمن نبوده. او اخیرا در اظهار نظری گفته که پس این فیلم تا مدتها نتوانسته جلوی دوربین برود. زیرا کارگردان فیلم از او راضی نبوده و به وی گفته که نتوانسته به اندازه کافی در فیلم گریه کند.

بدترین تجربه بازیگری بن افلک

۴- بن افلک

بن افلک فیلم جیلی را بدترین تجربه کاری اش میداند. البته شاید خود فیلم به آن بدی هم که لو میگوید نباشد. چرا که بن اعلام کرده در زمان ایفای نقش در فیلم جیلی او با جنیفر لوپز نیز نامزد کرده بود و خاطره بد نامزدی او و جنیفر به تلخی فیلم برایش می افزاید.

بدترین فیلم رابرت پتینسون

۵- رابرت پتینسون

خاطره بازی در TWILIGHT برای رابرت پتینسون اصلا خوش آیند نیست.
رابرت از این فیلم به عنوان بدترین تجربه بازیگری اش یاد میکند و در اظهار نظری جالب گفته که اصلا از نقشش خوشش نمی آمد و هر چه بیشتر آن فیلمنامه احمقانه را می خوانده بیشتر از نقشش متنفر میشده. “نقشی به من سپرده شد که شرم آور و احمقانه و خنده دار بود.”

بدترین فیلم شارلیز ترون

۶- شارلیز ترون

در خصوص شارلیز ترون همین بس که زمانی که از او در خصوص فیلم بازی‌های گوزن قطبی سوال شد به ذکر همین جمله بسنده کرد: “واقعا فیلم مزخرف، مزخرف، مزخرفی بود.”

فیلم بد کیت وینسلت

۷- کیت وینسلت

شاید به نظر احمقانه بیاید اما کیت وینسلت از بازی در فیلم تایتانیک راضی نیست! حتما شما هم با ما موافقید که او بخوبی از پس ایفای نقش رز در این اثر فاخر سینمای جهان بر آمده اما خود کیت چنین نظری ندارد.
او چندی پیش در اظهارنظری عجیب گفت از هر صحنه ای که در این فیلم بازی کرده ناراضی بوده و حتی از لهجه آمریکایی که مجبور بود سخن بگوید نیز بدش می آید و حاضر نیست اصلا این فیلم را ببیند.

بدترین تجربیات بازیگران بزرگ هالیوود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید