علیرضا جهانبخش و خانواده اش + مصاحبه جدیدش

عکس جدید بازیکن محبوب تیم فوتبال آلکمار ، علیرضا جهانبخش و خانواده اش + جدیدترین مصاحبه او پیش از شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه.

  • تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 147
  • دیدگاه ها : صفر

عکس جدید بازیکن محبوب تیم فوتبال آلکمار ، علیرضا جهانبخش و خانواده اش

علیرضا جهانبخش و خانواده اش

علیرضا جهانبخش و خانواده اش

جهانبخش در این فصل آمار فوق العاده ای از خودش بجای گذاشت. او اولین آسیایی بود که توانست در یک لیگ معتبر اروپایی عنوان آقای گلی را کسب کند. علیرضا جهان بخش در این فصل لیگ هلند توانست ۲۱ گل به ثمر برساند و همچنین تعداد زیادی پاس گل نیز به هم تیمی هایش داد تا ستاره بی چون و چرای لیگ هلند در سال ۲۰۱۸ لقب بگیرد.

نکته بارز در خصوص جهانبخش ، سبک زندگی حرفه ای او است که از حاشیه سازی و کارهای غیر متعارف به دور است و تمام فکر و تمرکزش را روی فوتبال میگذارد.

علیرضا جهانبخش بازیکن بی حاشیه و محبوب تیم ملی ایران و یکی از پدیده های احتمالی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اخیرا مصاحبه ای انجام داده که در ادامه میتوانید آنرا بخوانید.

جهانبخش در خصوص رفتارش با هواداران گفت : گاهی اوقات وضعیت اصلا خوب نیست اما آنها از شما عکس و امضا میخواهند. اوایل گاهی بی حوصله میشدم اما پدر و مادرم به من گفتند باید شکیبایی بیشتر به خرج دهم ، چرا که یک عکس یا امضا از من برای یک کودک ، شاید مسیر جدید برای آن شخص در سالهای بعد باز کند و تصورات جدیدی در او ایجاد شود.

عکس جهانبخش در هلند

علیرضا در جواب سوالی درباره امنیت ایران اینطور پاسخ داد که : این سوالات من را ناراحت میکند. ایران کشور امنی است ، در ایران کسی در خیابان با تفنگ و اسلحه راه نمیرود. کشور ایران از چیزی که خیلی ها در موردش فکر میکنند بهتر و جذابتر است.

او در خصوص حضور بانوان در استادیو های ایران هم گفت : من تنها میتوانم نظرم را بگویم و نمیتوانم چیزی را تغییر دهم. خواهر و مادر من از بودن در استادیوم های هلند تجربه خوبی دارند و اگر بشود در ایران هم این اتفاق بیفتد ، بسیار خوب خواهد بود.

علیرضا جهانبخش در آخرین بخش مصاحبه اش به گروه سخت ایران اشاره کرد ، اما ابراز امیدواری کرد این تیم بتواند در این مسابقات شگفتی ساز شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید