بیوگرافی امیر جدیدی; بازیگر خوب ، ورزشکار حرفه ای

امیر جدیدی متولد خرداد ۶۳ در تهران بازیگر سینما و ورزشکار حرفه ای تنیس است.

  • تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 105
  • دیدگاه ها : صفر

امیر جدیدی و مربی گری حرفه ای تنیس

امیر جدیدی متولد ۳۱ خرداد ۱۳۶۳ در شهر تهران بازیگر سینما و تلویزیون است وی تحصیلات خود در رشته مهندسی صنایع در دانشگاه آزاد تهران به اتمام رساند.

او همچنین توانست کارشناسی ارشد خود را نیز در رشته مدیریت بازرگانی به اتمام برساند. امیر در جدیدترین مصاحبه اش گفته همه زندگی اش جدا از سینما و بازیگری، زمین های تنیس و سالن های ورزش است.

استایل جدید امیر جدیدی

امیر جدیدی برای بازی در فیلم تنگه ابوقریب و عرق سرد توانست جایزه بهترین بازیگر مرد در سی و ششمین جشنواره فجر ۳۶ را به خود اختصاص دهد .

شروع فعالیت

شروع فعالیت هنری من با مربی گیری تنیس برای آقای هومن سیدی آغاز شد. هومن به من پیشنهاد چند کار تئاتر را داد و من پس از انجام نقش و دیالوگ هایم بسیار علاقمند شدم به این کار و همین سرآغازی بود برای من. در سال ۱۳۸۹ هومن سیدی برای فیلم آفریفا من رو دعوت کرد وآغازگر بازی های حرفه ای من در سینما بود.

هومن سیدی و امیر جدیدی

مربی گری تنیس

من مربی گری تنیس رو دوست دارم و در سطح حرفه ای کار می کنم و اخبار مربوط به این رشته را بطور جدی دنبال می کنم .اگر هیچ جا نتونستین من رو پیدا کنین حتما تو زمین تنیس دنبالم بگردین.

امیر جدیدی و مربی گری تنیس

میزان درآمد امیر جدیدی

من به درآمد بازیگری نمی توانم به شکل مداوم فکر کنم و این مقدار کفاف زندگی کردن به شیوه من رو جوابگو نیست اگر بخواهم برای زندگی کردن به درآمد بازیگری بسنده کنم بایستی هر فیلم نامه ای جلوی من گذاشتند رو بازی کنم که با ذهنیت من کاملا مغایر است. من کلا اگر سر کار بازیگری نباشم مشغول تنیس هستم و یا سر تمرین بدنسازی و باشگاه هستم و زمانی برای هدر دادن ندارم.

امیر جدیدی در جشنواره فجر

امیر جدیدی سیگاری است؟

اگر در فیلمی نقش من مربوط به سیگار کشیدن باشد مشکلی با این قضیه ندارم و می کشم ولی در کل سیگاری نیستم و به کسی هم توصیه نمی کنم.

امیر جدیدی در قاتل اهلی

کارنامه کاری امیر جدیدی

او تا به امروز در کارنامه کاری خود ۱۳ اثر سینمایی و ۳ ایفای نقش در تئاتر را به ثبت رسانده است.

امیر جدیدی و ترانه علیدوستی

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید