بیوگرافی امیرحسین آرمان

آشنایی با امیرحسین آرمان و بررسی کارنامه هنری بازیگری و خوانندگی اش.

  • تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 104
  • دیدگاه ها : صفر

امیرحسین آرمان متولد چهاردهم آبانماه سال ۶۱ در تهران است. او از سال ۱۳۸۳ با بازی در فیلم سینمایی ازدواج به سبک ایرانی وارد عرصه بازیگری شد.

امیرحسین آرمان تحصیلاتش را در رشته طراحی داخلی تا مقطع لیسانس ادامه داد. او همچنین به زبان انگلیسی نیز تسلط کامل دارد و علاوه بر آن مطالعات آزاد هم در رشته روانشناسی دارد و خودش میگوید قدرت نفوذش به آدما زیاد است.

امیرحسین آرمان در اتومبیلش - مدل ماشین آرمان

زندگی خصوصی و ازدواج امیرحسین

امیرحسین آرمان میگوید ازدواج برایش مانند یک راز است ، البته درهای عشق را به روی خودش نبسته اما میگوید باید برایش اتفاق بیفتد.
ظاهرا تا کنون شخص مورد نظرش را پیدا نکرده!

 

فعالیت مدلینگ امیرحسین آرمان

امیرحسین از آن دست آدمهایی است که باشگاه را با هیچ چیز عوض نمیکند. او البته اندام عجیب و فوق العاده ای ندارد ، اما تناسب اندامش را همیشه حفظ میکند ، طوری که تنخور لباسهایش عالیست. از اینرو مدتی را نیز صرف فعالیت های مدلینگ میکرد و البته خودش میگوید درآمدش بد هم نبود. ظاهرا اخیرا به علت کمبود وقت و تمرکز روی فعالیت های هنری اش ، کمتر سراغ مدلینگ میرود.

بدن امیرحسین آرمان باشگاه

رفتن به باشگاه بدنسازی برای امیرحسین آرمان  به یک عادت روزانه تبدیل شده و او در هیچ شرایطی آنرا از دست نمیدهد.

 

شروع بازیگری امیر حسین آرمان

بازی در سریال کیمیا بود که امیرحسین را تبدیل به یک چهره شناخته شده و محبوب کرد. امیرحسین آرمان مدتی بعد در سریال تلوزیونی پریا به کارگردانی حسین سهیلی زاده رول یک جوان عاشق پیشه را بازی کرد که با بیماری ایدز (ویروس HIV) دست و پنجه نرم میکند و بحران های روحی و عاطفی عمیقی را نیز سپری میکند.

امیرحسین با چهره آرام و دلنشینی که دارد معمولا نقشهای مثبت بازی میکند و حضور معصومانه ای در پروزه ها دارد!

امیرحسین آرمان و خاطره اسدی در پشت صحنه فیلم ممنوعه

امیرحسین آرمان و خاطره اسدی در پشت صحنه فیلم ممنوعه

آرمان تا کنون در ۱۹ فیلم سینمایی بازی کرده که مهمترین آنها عبارتند از آنها ، خبر خاصی نیست ، داره صبح میشه ، شیفت شب ، نازنین ، بشارت به یک شهروند هزاره سوم ، ساکن خانه چوبی ، من مادر هستم ، برف روی شیروانی داغ ، در امتداد شهر ، بیداری رؤیاها ، یه حبه قند ، امشب شب مهتابه ، صد سال به این سال‌ها و ازدواج به سبک ایرانی.

او همچنین در سریال های : کلاه پهلوی ، سرزمین کهن ، پیدا و پنهان ، مرز خوشبختی ، زخم ، بانوی عمارت ، کیمیا و پریا نیز به ایفای نقش پرداخته است.

 

خوانندگی امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان حتی پیش از اینکه بازیگری را به عنوان حرفه نخستش انتخاب کند ، در پی خوانندگی بود. او از سالها پیش این حرفه را شروع کرد و حتی پس از اینکه از راه هنرهای تصویری به شهرت رسید ، حاضر نشد از خیر خوانندگی بگذرد و همچنان با اینکه در این راه موفقیتی کسب نکرده ، به دنیال پیدا کردن یه روزنه و راه برای ورود به این بازار جذاب است.

او البته تا کنون ۶ آهنگ منتشر کرده که متاسفانه چندان استقبال خوبی را به همراه نداشته اند. امیرحسین آرمان چندین تجربه اجرای زنده نیز در کارنامه دارد.
یکبار در تلوزیون بصورت زنده شروع به خواندن کرد و یک بار هم در جشن منتقدین سینما سال ۹۵ اجرای خوبی داشت که با تشویق حاضرین همراه شد.

در هر صورت برای او آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم به هدفش برسد.

 

بیزینس و سایر فعالیت های امیرحسین آرمان

او مدتی است که یک رستوران با نام پارادیزو را در کرج افتتاح کرده. البته به دلیل اینکه وقت کافی برای اداره رستوران را ندارد , معمولا خودش در انجا حضور ندارد.

رستوران پارادیزو امیرحسین ارمان

رستوران پارادیزو امیرحسین ارمان

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید