بیوگرافی آناهیتا همتی

بیوگرافی کامل ، عکسهای جدید و حواشی زندگی خصوصی آناهیتا همتی

  • تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 53
  • دیدگاه ها : صفر

آناهیتا همتی هنرپیشه تئاتر، بازیگر سینما و تلویزیون متولد اول مرداد ماه سال ۱۳۵۲ در شهر تهران است. یک برادر کوچکتر از خود بنام آرین دارد که اختلاف سنی ۱۴ سال با یکدیگر دارند.

زندگینامه کامل آناهیتا همتی ، بررسی کارنامه هنری و شروع بازیگری به همراه زندگی خصوص و دلیل ازدواج نکردن آناهیتا همتی

وی اصالتا از طرف خانواده پدری شمالی است. پدرش کارمند و مهندس کشاورزی و مادرش حسابدار بوده و پس از اتمام فعالیت کاری به خانه داری مشغول شد و گاها بعلت ماموریت های محول شده به پدر ایشان در اکثر شهرهای شمالی همچون لنگرود و رامسر و دیگر شهرهای خوش آب و هوا سکونت داشته اند. دقیقا به همین دلیل او با هر فرصت کوچکی ، به شهرهای شمالی سفر می کند و این خطه از کشورمان را برای سپری کردن تعطیلاتش انتخاب میکند.

زندگینامه کامل آناهیتا همتی

 

آناهیتا همتی تحصیلات خود را در مقطع دیپلم علوم تجربی به پایان رسانید و پس از اتمام تحصیلاتش در سن ۲۰ سالگی حرفه بازیگری و نمایش را جزو اصلی ترین رکن زندگی خود قرار داد وفعالیت خود را آغاز کرد.

 

 

دوران کودکی و نوجوانی آناهیتا همتی

در سنین کودکی بسیار بازیگوش و سربه هوا بودم بطوری که یک جا بند نمی شدم و همیشه مشغول بازی در حیاط و بالای درختها بودم و عواقبی همچون در رفتگی کتف شکستن دست و پا رو هر چند وقت یکبار تجربه می کردم. از همان سنین کودکی علاقه بسیار زیادی به بازیگری و ایفای نقش در غالب دیگران را داشتم و تا به امروز هم از رفتن به سر صحنه نمایش و تئاتر دست و پایم می لرزد و حس وصف نشدنی و شور و شعف خاصی به من دست میدهد.

دوران کودکی و نوجوانی آناهیتا همتی

حاضرم بگویم بین بستگان و فامیل من جزو بازیگوش ترین ها بودم و تا به امروز بخش زیادی ار روزهای زندگی خودم را به دوچرخه سواری گذراندم و این عادت خوب تا به امروز هم با من است و بسیار خرسندم که این ورزش دوست داشتنی و تفریح وار یکی از روتین های زندگی من شده است.

 

اولین نمایش تئاتر آناهیتا همتی

درست وقتی اراده بازیگری را در خودش یافت در سال ۱۳۷۲ وقتی ۲۰ سال داشت پیگیر ثبت نام کلاس های بازیگری استاد هادی مرزبان شد و دوره های مربوطه بازیگری و نمایش را گذراند.

اولین نمایش تئاتر آناهیتا همتی

اولین نمایش ایشان در یکی از روزهای پاییزی سر صحنه نمایش با نام تنبور نواز بود که به کارگردانی آقای مرزبان و نویسندگی محمد رحمانیان به روی اجرا رفت و توانست در زمان خودش خوش بدرخشد و جرقه ای برای آغاز راه پر فرازو نشیب بازیگری باشد.
پس از چندین کار تئاتر و دستیابی و شیوه درست بازیگری روی صحنه برای تست مجموعه سریال دبیرستان خضرا به دفتر کار کارگردان و تهیه کننده مجوعه آقای خواجویی رفت و توانست در تست بازیگری قبول شود و با این سریال به تلویزیون راه یافت

 

اولین تجربه سینمایی آناهیتا همتی

آناهیتا همتی برای بازی در فیلم افسانه پوپک طلایی بسیار تلاش کرد و خود را با بازی روان و دل انگیزش در مقابل دوربین قرارداد و این همان چیزی بود که مخاطبان و منتقدین منتظر دیدنش بودند ولی سرانجام خوبی منتظر این فیلم نبود.

اولین تجربه سینمایی آناهیتا همتی

افسانه پوپک طلایی به کارگردانی خسرو شجاعی در سال ۱۳۷۶ یکی از پرمحتوا ترین فیلم های بازی شده توسط آناهیتا بوده و همیشه داستان آغازین این فیلم بر سر زبان ها است. این فیلم به دلایلی به نمایش در نیامد ولی نسخه هایی از آن نزد بازیگران باقی ماند.
وی توانست در مجموعه سریال خانه به دوش به جمعی از هنرمندان محبوب و طنز به کارگزدانی رضا عطاران به شهرت خود بیافزاید.

 

کارنامه کاری آناهیتا همتی

با وجود سابقه زیاد در امر بازیگری ، آناهیتا همتی طی بیش از دو دهه تنها در ۹ فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته که البته چندان فیلمهای مطرحی نیز نبوده اند. نردبان چوبی، قهرمانان کوچک، یک جیب پر پول، بر بال‌های خوشبختی، چند می‌گیری گریه کنی، قلب‌های ناآرام، دختری به نام تندر، عشق کافی نیست و افسانه پوپک طلائی.

کارنامه کاری آناهیتا همتی

در تلوزیون اما داستان دیگری حاکم است! بازی در ۳۶ سریال تلوزیونی و تله فیلم باعث شده که آناهیتا همتی را یکی از بازیگران پر کار و با سابقه این عرصه بدانیم. مهمترین سریالهای تلوزیونی آناهیتا همتی : باغ سرهنگ، شب‌های روشن، توطئه فامیلی، ترش و شیرین، خانه‌به‌دوش، کلانتر، سال‌های خاکستری و بهشت گم‌شده.

 

کم کاری آناهیتا همتی و دوری ازبازیگری

در مصاحبه ای که در یکی از مجلات از آناهیتا همتی انجام شد وی این چنین، دلایل کم کاری خود را ابراز نمود :
در تلویزیون ادامه فعالیت دیگر فایده ای ندارد و دیگر مثل گذشته دوست ندارم فعالیتی داشته باشم. علت تمام این ناملایمتی ها به فیلم نامه های تکراری و پوچ بر می گرده اصلا قابل قبول نیستند و چه بسا با چیزی که در زندگی روزمره عادی ما دیده می شود بسیار متفاوت است و فرق دارد.

کم کاری آناهیتا همتی و دوری ازبازیگری

از طرف دیگه علاقه وشور مردم هم برای دیدن سریالهای تلویزیونی از بین رفته و اصلا تلویزیون نگاه نمی کنند تمام اینها دست به دست هم دادند و من هم کلا انگیزه ای برای بازی کردن ندارم اما تمام آن خاطرات خوبی که سر تک تک مجموعه کارهایم داشتم با من است. ترجیح دادم به جای کار سینما و تلویزیون پیگیر تئاتر بشوم و سر صحنه برای دل خودم و مخاطب زنده بازی کنم چون فضا و کار زنده بسیار با روند یکنواختی که فیلم نامه ها دارند فرق می کند.

 

ازدواج آناهیتا همتی و همسرش

آناهیتا همتی تا به امروز که ۴۵ سال سن دارد ازدواج نکرده است و مجرد باقی مانده وی اعتقاد دارد هنوز فرد ایده آل زندگی و مرد رویاهای خود را پیدا نکرده و در صدد پیدا کردن آرامش است حتی اگر مجرد باشد. البته او این را هم اضافه کرد در این سن و سال چندان به فکر ازدواج نیست و اگر چنین اتفاقی بیفتد باید مردی باشد که با خواسته ها و سلیقه اش انطباق کامل دارد.

ازدواج آناهیتا همتی و همسرش

او اضافه کرد که در سالهای جوانی که شاید میشد راحتتر انتخابی داشت ، مشغول بازیگری و حرفه اش بوده و کمتر حواسش به خودش بود. “اگر به ان سالها باز میگشتم ، سعی میکردم بیشتر حواس و تمرکزم را معطوف خودم کنم ، در حالی که من خودم را وقف کارم کاردم.”

 

اعتیاد آناهیتا همتی

آناهیتا همتی در مصاحبه ای اعلام کرد که به نوشیدنی قهوه اعتیاد شدید دارد و اگر استفاده نکند سردرد شدید و کم حوصلگی بسراغش می آید. وی همچنین از دمنوش های سنتی و طعم های کاملا گیاهی استفاده می کند.

 

علایق شخصی

وی از دوستداران طبیعت است و از هر فرصتی برای گشت و گذار و طبیعت گردی استقاده می کند او در تمام مسافرت ها و حتی در شهر و شهرک محل سکونتش از دوچرخه استفاده می کند و یار جدانشدنی از او دوچرخه مورد علاقه اش است.

علایق شخصی و زندگی خصوصی آناهیتا همتی

در غذا خوردن بیشتر سعی می کند گیاه خواری انجام بدهد و بقشاب سبز و غذاهای گیاهی و سبزیجات زیادی استفاده کند اصرار بر این دارد که برای پخت و پز از روغن های کاملا طبیعی و بی ضرر استفاده کند ، روغن زیتون و هسته انگور و روغن کاندولا را به دفعات زیاد در مصرف روزانه خود گنجانده است.

 

عکسهای جدید آناهیتا همتی

بیوگرافی و عکسهای آناهیتا همتی

عکسهای بی حجاب آناهیتا همتی خارج از ایران

عکسهای داغ بیحجاب آناهیتا همتی

آناهیتا همتی - Anahita hemmati biography

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید