بیوگرافی بهاره کیان افشار

داستان شروع بازیگری و کارنامه هنری بهاره کیان افشار، زندگی شخصی و حواشی زندگی خصوصی کیان افشار و…

  • تاریخ انتشار : ۲۸ تیر ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 57
  • دیدگاه ها : صفر

بهاره کیان افشار بازیگر تئاتر ، تلوزیون ، سینما و ترانه سرا متولد دوازدهم اردیبهشت ۱۳۶۲ در تهران است.

بهاره کیان افشار تحصیلاتش را در رشته نرم افزار کامپیوتر مقطع لیسانس در دانشگاه آزاد تهران دنبال کرد. در کنار تحصیل به کلاسهای آزاد بازیگری رفت و از همانجا بود که توانست خودش را به جامعه هنری معرفی کند.

 

شروع بازیگری و کارنامه کاری بهاره کیان افشار

شروع فعالیت هنری بهاره کیان افشار باز میگردد به بازی او در سریال تاریخی «کلاه پهلوی» که با نقش شادی اولین تجربه اش را جلوی دوربین کسب کرد. بازی او در مقابل امیرعلی دانایی خیلی به چشم آمد و مدتی او را زیر ذره بین برد. نکته جالب در خصوص شروع بازیگری بهاره کیان افشار این است که محمدرضا شریفی نیا او را در یک جشنواره میبیند و به او پیشنهاد بازیگری میدهد. مدتی بعد هم بهاره کیان را برای بازی در سریال کلاه پهلوی پیشنهاد میدهد و باقی داستان را هم که میدانید.

شروع بازیگری و کارنامه کاری بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار تا کنون در ۱۳ فیلم سینمایی بازی کرده، اولین حضورش در مقابل دوربین عباس کیارستمی برای فیلم شیرین بود که در سال ۸۷ اتفاق افتاد. او در این فیلم در نقش اصلی ظاهر شد. اما حضور مداوم و پرتعدادش از سال ۹۴ به بعد اتفاق افتاد که هر سال دست کم ۳ فیلم سینمایی روی پرده نقره ای داشته است. شیرین، گناهکاران، هیچ کجا هیچ کس، طول موج، ع ش ق، کفشهایم کو؟، بارکد، کمدی انسانی،زرد، ماهورا،لونه زنبور، عطر تلخ و دشمن زن فیلمهای سینمایی هستند که بهاره تا کنون در آنها به ایفای نقش های ریز و درشت پرداخته است.

بهاره کیان افشار همکاری اش را با تلوزیون از سال ۸۶ آغاز کرد. سید ضیاالدین دری او را بازی در سریال کلاه پهلوی برگزید. پس از این سریال با یک گپ طولانی ، بهاره بعد از ۸ سال با سریال گاهی به پشت سر نگاه کن به تلوزیون بازگشت. او همچنین در سریال نوار زرد نیز در سال ۹۶ بازی کرد تا مجموع همکاری اش با سریالهای تلوزیونی به عدد ۳ برسد.
بهاره در شبکه نمایش خانگی در دو سریال عاشقانه و گلشیفته نیز حضور داشت و در این سریال ها بسیار خوش درخشید.

زندگینامه کامل بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار ترانه قطعه تو هستی ، با صدای بهرام رادان را سروده است. آلبوم بهرام رادان با مشارکت رضا یزدانی منتشر شده بود که البته موفقیتی به دست نیاورد.

بهاره کیان افشار در تئاتر نیز بسیار فعال است و همیشه نگاه ویژه ای به این رشته هنری دارد.

 

زندگی خصوصی بهاره کیان افشار

در دوران کودکی در تئاتر مدرسه بصورت آماتور تجربه هایی مفیدی بدست آورد ، اما با افزایش سن در دوران نوجوانی ، خانواده اش مخالف بازیگری بودند و او را از حضور در کلاسها و مجامع هنری منع میکردند. بهاره مجبور بود بصورت مخفیانه بازیگری و تئاتر را دنبال کند و در این راه هیچ یک از اعضای خانواده حامی او نبودند. البته خودش در مصاحبه ای گفته که اکنون دیگر مخالفتی با کارش وجود ندارد و همه خانواده از او و هنری که ارائه میدهد حمایت میکنند.

زندگی خصوصی بهاره کیان افشار

آدم به شدت ورزش دوستی است و خودش تناسب اندام و اروبیک را دنبال میکند و مدتی هم یوگا کار میکرده ، ضمن اینکه خودش را استقلالی میداند. آدم شکمویی نیست و ترجیح میدهد تغذیه طبیعی و سالمی داشته باشد. اصلا هم اهل آشپزی نیست و میگوید وقتی هم برای اینکار ندارد.
همه رنگ ها را دوست دارد و در انتخاب لباس سعی میکند از همه نوع رنگی استفاده کند. موسیقی و کارهای هیجان انگیز را هم خیلی دوست دارد.

بهاره کیان افشار بازیگری را شغل دوم خود میداند. او در بیزینس نیز فعال است و با چندین دفتر طراحی و مهندسی همکاری دارد. او به همراه دوستانش یک شرکت طراحی را نیز مدیریت میکنند و با توجه به کاراکتر و شهرتی که دارد حسابی سرشان شلوغ است.

بهاره کیان افشار تا کنون ازدواج نکرده و مجرد است.

 

حواشی زندگی خصوصی بهاره کیان افشار

بهاره بازیگر سریال شبکه نمایش خانگی گلشیفته بود ، او در این سریال نقش یک ترنس را بازی میکرد. او نقش یک پسر که به یک دختر تغییر جنسیت داده را در این سریال به خوبی بازی کرد. این اولین بار بود که در یک اثر ایرانی به چنین موضوعی پرداخته میشد. مدتی نیز در فضای مجازی گفته شد که در واقع خودش ترنس بوده و نقش واقعی خود را بازی کرده! که البته این موضوع سریعا تکذیب شد.

حواشی زندگی خصوصی بهاره کیان افشار

 

عکسهای جدید بهاره کیان افشار

عکس جدید بهاره کیان افشار

بیوگرافی کامل و عکسهای بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار بی حجاب - کشف حجاب بازیگران

استاد امین تارخ و الیکا عبدالرزاقی و بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار ، الیکا عبدالرزاقی و امین تارخ

 

مصاحبه جدید بهاره کیان افشار

من بازیگری را به طور آماتور از تئاتر آغاز کردم اما با تلوزیون شناخته شدم و با سینما معروف شدم. در حال حاضر بیشترین لذت را از تئاتر میبرم و همیشه سعی میکنم در کارهای نمایشی مشارکت داشته باشم.
به نظر من بازیگری یک شغل رویایی نیست. این شغل سختی های زیادی دارد و در طول مدت همکاری ، همواره مشغولیت های زیادی برای شخص ایجاد میشود. در واقع تنها بخش رویایی این شغل ، خروجی نهایی کار است که ان هم ممکن است با بازخورد مثبت مواجه نشود!

 

عمل زیبایی!

من فکر میکنم افراد باید تعادل در زندگی داشته باشند. با وجود پیشرفت های بسیار در پزشکی ، چرا شخصی که ایرادی در چهره اش دارد به پزشک مراجعه نکند؟ اما افراط و مد گرایی در جراحی زیبایی را کاملا رد میکنم و معتقدم در همه کارها باید میانه رو بود.
ضمن اینکه عمل زیبایی در حرفه ما قدری متفاوت است. چهره هایی که در میان مردم شناخته شده هستند ، اصولا نمیتوانند زیاد دستکاری شوند چراکه از جانب مردم پس زده میشوند. بنابراین سلبریتی ها باید با احتیاط بیشتری اقدام کنند.

bahareh kian afshar bigraphy

تجملات زندگی

من معمولا آدم راحتی هستم اصلا وسواسی در زندگی شخصیم ندارم. سعی میکنم از تجملات دوری کنم هرچند گاهی نمیشود!
به عنوان مثال در خرید لباس به دنبال مارکش نیستم ، به کیفیت و زیبایی توجه میکنم نه به گرانی و مارک.

 

تجربیات سفر بهاره کیان افشار

ما بصورت ژنتیکی و خانوادگی بسیار اهل مسافرت کردن هستیم. همراه خانواده به نقاط مختلف ایران سفر کرده ام و یک جورایی دیوانه سفر هستم. پدر و مادرم هم همینطوری اند.
من در زندگی دو چیز را خیلی دوست دارم بازیگری و مسافرت.

 

نا امیدی و افکار منفی ذهنی

بهاره کیان افشار میگوید انسان مثبت اندیشی است.
من هرگز افکار منفی را به ذهنم راه نمیدهم ، سعی میکنم آنها را از خودم دور کنم. حتی کینه از کسی به دل نمیگیرم و خودم را طوری توجیح میکنم که شاید آن شخص مجبور بوده فلان بدی را در حق من انجام دهد. در هر صورت درگیری و ماندن در افکار منفی انسان را در خود غرق میکند و بدی های بیشتر را به دنبال دارد و توصیه من به همه خوانندگام نغمه این است که مثبت فکر کردن را برای خود تمرین کنند.

عکس اینستاگرامی بهاره کیان بازیگر سینما و تلوزیون

چالش ها و دشواری های زندگی حرفه ای بهاره کیان افشار

بزرگترین چالشی که همه بانوان با آن مواجه هستند ، نگاه جهتدار به زن هاست.
در کشور ما قوانینی وجود دارد که به سمت مردان متمایل است. و حتی افرادی که نگاه منفی به زن ندارند در خوشبینانه ترین حالت میگویند فلان شخص درگیر خانه و بچه هایش است و مناسب کار نیست.
علاوه بر قوانین نگاه انسانها نیز باید اصلاح شود تا بتوانیم شاهد برابری بیشتری در میان مرد و زن باشیم.

 

زندگی شخصی بهاره کیان افشار چگونه است؟

بهاره کیان افشار اعتماد به نفس بالایی دارد. من این اعتماد به نفس را به تدریج و در جریان کار بدست آوردم و یک سیر صعودی را طی کردم تا به اینجا برسم.
در حال حاضر به خودم و کاری که انجام میدهم اعتماد و اعتقاد زیادی دارم و حس میکنم کاری نیست که در حیطه خودم از پسش بر نیایم.

من در زندگی شخصی ، آدم مصمم و جدی ای هستم و این شخصیت به پیشرفتم کمک زیادی میکند ، البته این به معنی این نیست که انسان خشک و خشنی باشم! (میخندد…)

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید