سیگار کشیدن بهاره رهنما در اجرای تئاتر بلافیگورا

بهاره رهنما در حال سیگار کشیدن در بلافیگورا بهاره رهنما در نمایش بلافیگورا به کارگردانی سعید دشتی و نویسندگی یاسمینا رضا در مجتمع پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت. بهاره رهنما ,صحرا اسدالهی ,سپند امیر سلیمانی , نگار عابدی و محمد نادری از عوامل و بازیگران این نمایش هستند. این نمایش به خودی خود […]

  • تاریخ انتشار : ۹ خرداد ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 149
  • دیدگاه ها : صفر

بهاره رهنما در حال سیگار کشیدن در بلافیگورا

بهاره رهنما در نمایش بلافیگورا به کارگردانی سعید دشتی و نویسندگی یاسمینا رضا در مجتمع پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت.

بهاره رهنما ,صحرا اسدالهی ,سپند امیر سلیمانی , نگار عابدی و محمد نادری از عوامل و بازیگران این نمایش هستند. این نمایش به خودی خود جذاب بود اما با سیگار کشیدن واقعی بهاره رهنما بر روی صحنه ، نمایش بلا فیگورا جذاب تر شده و بر هیاهوی تماشاچیان نیز افزوده شد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در شهر اراک است او تحصیلات خود را در رشته ادبیات فارسی به پابان رسانیده و مدرک کارشناسی را نیز دریافت نمود.
بهاره و همسر اولش پیمان قاسم خانی دختری بنام پریا قاسم خانی دارند که درحال حاضر در خارج از کشور مشغول تحصیل در رشته موسیقی آکادمیک است. بهاره رهنما در سال ۱۳۹۶ برای بار دوم با آقای امیر خسور عباسی ازدواج کرد. خانم رهنما در کارنامه درخشان خود بازی در ۳۳ فیلم سینمایی و همچنین ۱۷ سریال تلویزیونی را نیز به ثبت رسانیده است.

پریا قاسم خانی - دختر بهاره رهنما

بهاره رهنما و همسر جدیدیش

بهاره رهنما در بلافیگورا

نمایش بلافیگورا و سیگار کشیدن بهاره رهنما

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید