جشن تولد بهنام صفوی

گزارش تصویری از برگزاری جشن تولد بهنام صفوی با حضور همسرش، پدر و مادرش و همچنین جمعی از هنرمندان عالم موسیقی و سینما نظیر حمید ماهی صفت، عماد طالب زاده…

  • تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 70
  • دیدگاه ها : صفر

بهنام صفوری متولد ۱۵ تیرماه سال ۱۳۶۲ در شهر شیراز است وی خواننده موسیقی سبک پاپ است. جشن تولد بهنام صفوی با چند روز تاخیر برگزار شد و در آن تعدادی از چهره های سرشناس هنری و همچنین خانواده صفوی حضور داشتند.

بهنام صفوی و همسرش در جشن تولدش

بهنام صفوی و همسرش در جشن تولد ۳۵ سالگی

در شب جشن تولد که به همراهی هنرمندان عرصه موسیقی ، سینما و تلویزیون برگزار شد پس از مدت ها دوستان صمیمی و شخصیت های معروف نظیر رضا داوودنژاد، حمید ماهی صفت، حجت اشرف‌زاده، عماد طالب زاده، مهدی یغمایی، شهاب رمضان، چنگیز حبیبیان، محمد کاظمی، امیرحسین اویسی، مرسل وطنی، مهدی ماهانیعلی صالحی و علیرضا مسعودی در این مراسم حضور داشتند و با وی دیدار داشتند. میهمانان حاضر در این مراسم برای ایشان آرزوی سلامتی داشته .

بهنام صفوی و پدر و مادرش

جشن تولد بهنام صفوی در پدر و مادرش

بهنام صفوی از سال ۱۳۹۲ متاسفانه دچار سرطان مغز و ضایعه مغزی شده و در تاریخ ۲۹ تیر ماه ۱۳۹۴ با همانگی با کادر بیمارستان عمل سختی را پشت سر گذاشت و از سال ۱۳۹۶ برای ادامه معالجات خود راهی سفر کشور آلمان شد و تحت نظر پروفسور سمیعی چندین عمل پیوسته ولی دشوار را بخوبی پشت سرگذاشت و همچنین معالجات خود را ادامه داد. در امتداد این جراحی های سخت فرزند وی نیز بدنیا آمد و کمک شایانی به روند بهبودش داشته و هم اکنون مشغول انجام دوره های پرتودرمانی و شیمی درمانی است.

با آرزوی بهبود و سلامتی کامل برای این هنرمند جوان و ارزشمند کشورمان .

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید