برد پیت میخواهد رابطه عاشقانه اش با جنیفر آنیستون را از سر بگیرد!

برد پیت از جدایی پر سر و صدا از آنجلینا جولی حالا میخواهد روابطش را با جنیفر آنیستون ، همسر سابقش مجددا شروع کند. در حالی که آنیستون متاهل است!

  • تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 247
  • دیدگاه ها : صفر

ظاهرا امسال آنجلینا جولی برای جشن هالووین تدارکات خاصی دیده بود. او در قصر ۲۵ میلیارد دلاری اش میهمانی مجلل و باشکوهی ترتیب داده بود و مهمانان مهمی هم داشت.
آنجلینا در این مهمانی ۶ فرزندش را نیز در کنارش می دید در حالی که خبری از پدر برای بچه هایش نیود!

برد پیت به عنوان همسر سابق و پدر شش فرزند در این مراسم دعوت نداشت و این ظاهرا برای برد خیلی گران تمام شده است. او در سال ۲۰۰۵ برای شروع رابطه با آنجلینا جولی ، همسر سابقش جنیفر انیستون را ترک کرده بود. آنیستون بارها در مورد این جدایی صحبت کرد و گفت عاشق برد است و از این جدایی لطمه بزرگی خورده.
حتی در پی این جدایی روابط جنیفر و آنجلینا هم به شدت بد شد و همیشه آنجلینا مقصر و فریبکار شناخته میشد که شوهر جنیفر را از او دزدیده.

برد پیت از آنجلینا جولی 6 فرزند و فرزند خوانده دارد

برد پیت از آنجلینا جولی ۶ فرزند و فرزند خوانده دارد

در هر صورت داستان برد پیت با آنجلینا جولی به پایان رسید و اکنون در صدد است که روابط جدیدی با همسر سابقش برقرار کند.

البته جنیفر آنیستون در حال حاضر متاهل است و همسرش Justin Theroux زندگی خوبی برایش فراهم کرده. همچنین برد گفته هرگز برای جنیفر آرزوی جدایی نمیکند. اما اگر روزی این اتفاق بیفتد ، برد حاضر است وارد رابطه عاشقانه جدیدی با همسر سابقش شود.

برد پیت اخیرا به خاطر خلا احساسی که از پایان رابطه اش با جولی دارد خود را جنیفر نزدیک کرده ، و جنیفر آنیستون هم که عمیقا به برد علاقمند است همواره او را حمایت میکند و در کنارش حضور دارد.

به هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم در نهایت چه اتفاقی رخ میدهد ، فعلا برد پیت منتظر یک جرقه است.

جنیفر آنیستون همسر سابق برد پیت

جنیفر آنیستون همسر سابق برد پیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید