نه سلبریتی مشهوری که از هیچ به همه چیز رسیدند؛ از تام کروز تا امینم و دی کاپریو

شاید در نگاه اول فکر کنید همه افراد مشهور و ثروتمندی که میشناسیم از ابتدا پولدار بودند. نگاهی می اندازیم به سلبریتی های فقیری که با پشتکار به همه چیز رسیدند

  • تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 234
  • دیدگاه ها : صفر

شاید در نگاه اول فکر کنید همه افراد مشهور و ثروتمندی که میشناسیم و برای خود زندگی لوکس و پو پولی دارند ، از ابتدا به همین گونه به دنیا آمده اند. اما در واقع اینطور نیست ، تعداد زیادی از سلبریتی ها با تلاش و پشتکار خودشان بوده که توانستند موفقیت را به چنگ آورند.

با نغمه ها همراه باشید تا داستان زندگی نه سلبریتی مشهوری که از هیچ به همه چیز رسیدند را بررسی کنیم.

اپرا وینفری

ارزش دارایی و زندگینامه اپرا وینفری

یکی از محبوبترین و مشهورترین مجری های آمریکاست. او دارایی خالص ۳ میلیارد دلاری دارد و سهام دار رسانه های پر مخاطبی در آمرذیکا به شمار میرود.
اما جالب است بدانید از بدو تولد تا نوجوانی در خانه شبانه روزی زندگی و کار کرده و جوانی بسیار سختی را پشت سر گذاشته است.

جی زی

جوانی و بی پولی جی زی رپر آمریکایی

امروزه همه او را به عنوان رپر و یک کارآفرین میشناسیم ، اما او در گذشته سختی زیادی کشیده است.

او گفته در سالهای جوانی همیشه به بهبود وضعیتش فکر میکرده و با افکار مثبت در حال نقشه کشیدن برای آینده اش بوده. او اکنون دارایی ۱ میلیارد دلاری دارد.

نه سلبریتی مشهوری که از هیچ به همه چیز رسیدند – نیکی میناژ

زندگی سخت نیکی میناژ در نوجوانی و کودکی

خانواده نیکی میناج هنگامی که تنها پنج سال داشت، به نیویورک مهاجرت کردند.
نیکی در کودکی و نوجوانی زندگی بسیار سختی داشت ، پدر معتادش او را مورد آزار اذیت قرار میداد تا جایی که یکبار خانه را به آتش کشید.

او اکنون به یک بازیگر و خواننده شناخته شده تبدیل شده و ارزش دارایی اش ۷۰ میلیون دلار است.

تام کروز

زندگی سخت دوران جوانی تام کروز

بزرگترین و مشهورترین ستاره هالیوودی زمین ، زمانی زندگی سختی داشته ، تام در یک خانه خرابه زندگی میکرده و مادر برای تامین زندگی او و سه خواهر دیگرش مجبود بوده سه شغل داشته باشد.

بدرفتاری های هم کلاسی هایش باعث شد مدرسه را ترک کند و به کلیسای کاتولیک برود ، او از زمانی که بازیگر شده تا امروز بیش از ۵۰۰ میلیون دلار درآمد کسب کرده و حسابی از روزهای سیاه زندگی اش دور شده است.

دمی مور – Demi Moore

دمی مور - Demi Moore مانکن برهنه و معتاد

دمی مور در جوانی بسیار فقیر بوده ، برای تامین زندگی و امرار معاش مجبود بوده به عنوان مدل برهنه فعالیت کند. او همچنین به مواد مخدر اعتیاد شدیدی داشته و اینطور به نظر میرسید که زندگی خیلی زود برایش به پایان خواهد رسید.

اما در نهایت او توانست جول شومچر را پیدا کند ، کسی که زندگی را برایش طور دیگری معنی کرد و او را در راهی قرار داد که هم اکنون ۱۵۰ میلیون دلار سریامه در اختیار داشته باشد.

جیم کری – Jim Carrey

چهره جدید جیم کری - Jim Carrey

جیم در یک خانواده متوسط متولد شد ، اما در هشت سالگی پدرش از کار اخراج شد و همه ثروت و اندوخته زندگی خود را از دست داد.

جیم در سن کم مجبور بود پس از مدرسه ۸ ساعت کار کند تا بتواند خرج زندگی را تامین کند. در آن سالها او در یک وانت کهنه زندگی میکرد. همچنین با عزم و اراده قوی در کنار کار ، طنز و کمدی را دنبال میکرد.

جیم کری امروزه به عنوان یک کمدین بزرگ شناخته میشود که بیش از ۱۵۰ میلیون دلار دارایی خالص دارد.

سارا جسیکا پارکر – Sarah Jessica Parker

سارا جسیکا پارکر - Sarah Jessica Parker

او در یک خانواده فقیر متولد شد. پدرش کار درست و ثابتی نداشت و اغلب برای تامین مخارج زندگی مشکل داشت. خودش میگوید در کودکی و نوجوانی هرگز خانواده جسیکا پارکر پول کافی برای جشن گرفتن کریسمس نداشتند.
با اینحال فرشته بخت و اقبال روی شانه های او مینشیند ، سریال معروف …و سیتی از او یک ستاره تلوزیونی ساخت و اکنون بیش از ۹۰ میلیون دلار دارایی دارد.

امینم – Eminem

کودکی و بی پولی امینم - Eminem

امینم هیچ چیز از کودکی اش را پنهان نمیکند ، او همیشه گفته کودکی و نوجوانی اش را در فقط کامل سپری کرده و هرگز چیزی نداشته.
اما این رپر معروف آمریکایی اکنون حدود ۲۱۰ میلیون دلار دارایی دارد.

نه سلبریتی مشهوری که از هیچ به همه چیز رسیدند – لئوناردو دی کاپریو – Leonardo DiCaprio

لئوناردو دی کاپریو - Leonardo DiCaprio

او تا کنون هر چه خواسته به دست آورده ، اما همه را مدیون سخت کوشی و شکست ناپذیری اش است. برای اثبات حرفمان ، جایزه اسکار را ملاک میگیریم که او بار ها و بارها طی بیست سال نامزد آن شد اما سال ۲۰۱۵ سرانجام توانست آنرا به چنگ آورد. (در حالی که پیش از آن نیز مستحق دریافت آن بود)

او در سال ۲۰۱۴ طی مصاحبه ای با لس آنجلس تایمز گفت ، کودکی اش را در میان جنایت و فحشا در لس آنجلس گذرانده و تلاش بسیاری کرده تا در آن اوضاع بی پولی به زندگی اش ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید