رازهای ناگفته ستاره ها

رازهای مگوی ستاره ها! از تیلور سوییفت و جنیفر لوپز تا جورج کلونی و جاستین بیبر و ویل اسمیت

  • تاریخ انتشار : ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 148
  • دیدگاه ها : صفر

همه ما ممکن است رازهای مگوی داشته باشیم اما وقتی صحبت از سلبریتی ها باشد هیچ چیز ناگفته نمی ماند! در این مطلب رازهای ناگفته ستاره ها را با هم مرور میکنیم.

 

Justin Bieber – جاستین بیبر

جاستین بیبر خواننده معروف ولی دردسر ساز همیشگی طبق گفته دستیارانش معمولا با بیشتر زیر دستانش هم خوابی داشته که اخیرا با نظافتچی خانه خودش این عمل صورت گرفته.

Justin Bieber - همخوابی جاستین بیبر با اطافیانش

 

Mariah Carey – ماریا کری

یکی از دستیاران ماریا کری خواننده معروف گفته او تقریبا هیچ وقت موهای خود را شانه و ارایش نکرده همیشه دستیاران او این کار را برای کرده اند حتی صبح ها.

Mariah Carey - عادت های عجیب ماریا کری

 

Robert Pattinson – رابرت پتینسون

رابرت پتینسون هنر پیشه معروف و خوش قیافه سری فیلم های خون اشامی گرگ و میش معمولا موهای خود را نمی شوید و هر کسی که با او بیرون رفته معمولا از بوی سر بد و موی او انتقاد کرده.

Robert Pattinson - رابرت پتینسون

 

George Clooney – جورج کلونی

دستیاران جورج کلونی بازیگر خوش قیافه و معروف هالیوودی گفته اند ممکن است احساس کنید که او در فرش قرمز چقدر خوش قیافه و جنتلمن بنظر می رسد ولی در واقع اکثر اوقات به آروق زدن و در دادن باد شکم خود مشغول است و تمامی اطرافیان او از این مساله رنج می برند ولی برای او امری بسیار ساده است.

George Clooney - سوتی های جورج کلونی روی فرش قرمز

 

jennifer lopez – جنیفر لوپز

چندین نفر از کارکنان جنیفر لوپز این خواننده مشهور به او لقب پی لو (PAY – LOW) را داده اند بخاطر اینکه تمام کارکنانش تقریبا حقوقی بسیار کمتر یا نصف از مکان های مشابه و کارهای مشابه از او دریافت می کنند. خانم جنیفر لوپز خسیس هستند.

jennifer lopez - جنیفر لوپز خسیس

 

Ariana Grande – آریانا گراند

آریانا گراند خواننده مشهور تقریبا از راه رفتن خسته می شه و دوست نداره زیاد فعالیت کنه و معمولا کسانی دور و بر او هستند که ایشون رو کول و بر پشت خود این طرف و ان طرف می برند.

Ariana Grande - چهره جذاب آریانا گراند

 

Kristen Stewart – کریستین استوارت

کریستین استوارت بازیگر مشهور فیلم های خون اشامی گرگ و میش ( Twilight )  یک سیگاری تمام عیار است و تقریبا همه جا سیگارهای خود را خاموش کرده و دور انداخته! در دوش حمام ، گلدان داخل خانه ، یخچال و… اینها اظهارات نظافتچی منزل خانم استوارت است.

Kristen Stewart - کریستین استوارت یک سیگاری به تمام معنا

 

Taylor Swift – تیلور سوییفت

تیلور سوییفت یا در واقع بانوی گربه ای لقبی که به او داده اند بخاطر اینکه تمام خانه او پر است از عکس های گربه های مختلف و خود ایشون هم چند تایی گربه دارند و عاشق گربه ها هستند و نظافتچی مخصوص خانه ایشون گفته تمام خانه پر است از مو ، غذا و ظرف های شیر بجا مونده برای جلب رضایت گربه ها.

Taylor Swift

 

Will Smith – ویل اسمیت

ویل اسمیت بازیگر معروف و محبوب سیاه پوست هالیوودی با وجود اینکه سالیان سال است که اقرار به عضو بودن در سازمان هایی که در برای علوم دینی تحقیق و مطالعه می کنند را رد می کند ولی هر ساله میلیون ها دلار به این مدرسه های خصوصی در کالیفرنیا امریکا کمک های خیریه انجام می دهد و به همراهی تام کروز که او هم اعتقاد خاصی به این علوم دینی و خداشناسی دارد به چندین نهاد سرکشی می کنند.

Will Smith - کمک های مالی ویل اسمیت به نهادهای دینی

 

Coco Chanel – کوکو چنل

کوکو چنل معروف طراح مد و فشن و لباس معروف در واقع یک نازییست و فاشیست واقعی و از انها پیروی می کرده. او یک ضد یهودی بوده و زمانی که آلمان ها و نازی به پارس حمله می کردند او بسیار خوشحال بوده و حتی به آنها کمک نیز می کرده.

Coco Chanel - حقایق و دانستنی هایی درباره کوکو چنل

 

Bob Marley – باب مارلی

پدر باب مارلی معروف یک سفید پوست بریتانیایی بوده و از بیماری بی اختیاری عصبی رنج می برده و تحت درمان بوده و در شرایط سخت و دشوار خود را خیس می کرده و بی اختیاری ادرار داشته.

Bob Marley - باب مارلی

 

Paris Hilton – پاریس هیلتون

طبق گفته های یکی از محافظین شخصی پاریس هیلتون مدل و فشن مد – او در مهمانی های و پارتی های برگزار شده عادت به سرقت و دزدی لباس های مهمان ها , جواهرات , کفش های گران قیمت انها را داشته و قبل از ترک مهمانی ها انها را به سرقت می برده. زمانی که کمی بیشتر از این راز کشف شده گذشت سخنگو و وکیل پاریس هیلتون تمامی ادعاها مبنی بر این دزدی های رد کرده است

Paris Hilton - دزدی و سرقت پاریس هیلتون

 

Jennifer Aniston – جنیفر انیستون

جنیفر انیستون همسر قبلی برد پیت است و یکی از محافظین شخصی او گفته تقریبا همیشه در زمانی که در خانه است هیچ وقت از لباس زیر پایین تنه (شرت) استفاده نمی کند.و در مواقعی که برای پاسخگویی به درب منزلی می رود یک بالا تنه کت خالی می پوشه البته ما اصلا ایشان را سرزنش نمی کنیم چون واقعا  زیبا خوب و دلفریب بنظر می رسند.

Jennifer Aniston - جنیفر انیستون لخت

 

Angelina Jolie – آنجلینا جولی

طبق گفته های یکی از محافظین آنجلینا جولی زمانی که او و برد پیت همسر سابقش دعوا و مشجاره لفظی داشته اند او به پرتاب چاقو به سمت برد پیت عادت داشته و شاید یکی از دلایل جداشدن برد پیت از ایشون همین بوده چه کسی خبر داره؟

Angelina Jolie - دعوای آنجلینا جولی و برد پیت

 

Selena Gomez – سلنا گومز

یکی از دستیاران درجه یک سلنا گومز خواننده مشهور گفته که او تمام لباس زیر های خود  شرت را این طرف و ان طرف پرت می کند و تمام خانه پر است از لباس زیر های او پراکنده شده اند.

Selena Gomez - سلنا گومز خواننده مشهور هالیوود

 

Jessica Simpson – جسیکا سیمسون

یک دستیار شخصی جسیکا سیمسون بازیگر یا هر شغلی مه فعلا در حال انجام است گفته که او گاه گاهی برای جلب نظر به رستوران رفته و برای جلب توجه فقط سفارش غذا می دهد و همیشه بشقاب دست نخورده و پر را فقط برای جلب نظر در رستوران استفاده میکند و اصلا از غذا خوردن پرهیز می کند.

Jessica Simpson - جسیکا سیمسون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید