مد و استایل در چند کلام – بخش یازدهم ، چهره ای جوانتر داشته باشیم

نکات ریز در انتخاب مدل ابرو که شما را جوانتر جلوه میدهند ، راهنمای انتخاب کفش پاشنه بلند راحت و مناسب و…

  • تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 177
  • دیدگاه ها : صفر

مد و استایل در چند کلام به بیان راهکارها و نکات کوچکی میپردازد که الهام گرفتن از آنها میتواند استایل و زیبایی شما را دستخوش تغییرات کند.

هر قدر ابرو پهن تر چهره جوانتر

ابرو های پهن بطور کلی چهره شما را جوانتر نشان میدهند. البته سعی کنید در این زمینه زیاده روی نکنید و بهترین حجم و عرض را که متناسب با چهره شماست بدست آورید.

بنابراین اگر میخواهید جوانتر به چشم بیایید از ابروهای نازک و خطی فاصله بگیرید.
اگر بر اثر افزایش سن دور چشمانتان کمی دچار چین و چروک شده است علاوه بر کارهایی که میتوانید برای رفع چین و چروک درو چشم انجام دهید ، میتوانید از ابروهای کلفت و مژه های پر پشت استفاده کنید. انجام اینکار کانون توجه را از دور چشم به برجستگی های ابرو و مژه تغییر میدهد و شما بهتر دیده میشوید.

چهره گلشیفته فراهانی - هر قدر ابرو پهن تر چهره جوانتر

چهره گلشیفته فراهانی

برای خرید کفش های پاشنه بلند به این نکات توجه داشته باشید

اصولا کفش های پاشنه بلند برای استفاده روزمره توصیه نمیشن ، دلیلش هم مشخصه این کفش ها راحت نیستن ، باعث کمردرد میشن و کلا آناتومی بدن شما را به مرور دچار تغییر میکنند. چرا که توزیع وزن را در کف پا از پاشنه به پنجه منتقل میکنند و این موضوع فشار زیادی به پنجه ، زانو ، کمر و حتی گردن شما وارد میکند.

اما در هر صورت اگر مجبور به خرید کفش پاشنه بلند هستید یا قصد استفاده از آنرا در میهمانی دارید به این نکات توجه کنید :

  • سعی کنید کفش را در انتهای روز خریداری کنید ، چرا که در اثر کار و خستگی روزانه پاها کمی ورم کرده اند. این نکته ظریف سایز واقعی پا را برای شما روشن میکند و کفش راحتتری انتخاب خواهید کرد.
  • همچنین توجه داشته باشید ، کفشی که انتخاب میکنید در قسمت سر پنجه فضای کافی برای پنج انگشت شما داشته باشد نه دو یا سه تای آنها!
  • جنس کفش مهم است. اگر در انتخاب دستتان باز است از کفش چرم استفاده کنید. چراکه قابلیت ارتجاع و کشش بیشتری دارد و فاضای بهتری برای قلب دومتان مهیا میکند.

انتخاب صحیح و بهتر برای کفش پاشنه بلند

انتخاب صحیح و بهتر برای کفش پاشنه بلند

چگونه لب هایم را کوچکتر از آنچه هست نشان دهم؟

اگر میخواهید لب هایتان کوچکتر به نظر برسند ، میتوانید از رژ لب تیره رنگ استفاده کنید.
البته به طور معمول خانم ها دوست دارند لب های بزرگتری داشته باشند ، چرا که یکی از مهمترین عوامل زیبایی چهره برجستگی لبهاست. اما در هر صورت ممکن است موقعیت هایی وجود داشته باشند که شما بخواهید لب ها را کوچکتر جلوه دهید و تنها ترفند آرایشی که در این هنگام به کارتان می آید این است که تا جای ممکن از رژ تیره رنگ استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید