مد و استایل در چند کلام – بخش سوم

بررسی اشتباهات بزرگ آرایشی که سن شما را بیشتر جلوه میدهند ، تاثیر لبخند بر جذابیت بویژه در بانوان

  • تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 158
  • دیدگاه ها : صفر

در سلسله پستهای “مد و استایل در چند کلام” نغمه ها جزئیات و نکاتی ریز از استایل صحیح پوشیدن و ست کردن لباس و همچنین آرایش صحیح در اختیار شما قرار میده که این مطالب رو بصورت عمده از مد و استایل سلبریتی ها الهام گرفته. پس با ما همراه باشید.

اشتباهات بزرگ آرایشی که سن شما را بیشتر جلوه میدهند

اگر شما نتوانید صحیح و بجا آرایش کنید ممکن است نتایج فاجعه باری برایتان رقم بخورد! افزایش سن در نتیجه آرایش اشتباه یکی از بزرگترین مشکلات دختران جوان است که در بسیاری مواقع فرصتهای خوب آشنایی و ازدواج را از آنها دور میکند.

پس به این نکات توجه داشته باشید:

  • استفاده از کرم پودری که متناسب با رنگ پوست صورت شما باشد
  • محدود کردن استفاده از رژگونه های قرمز ، نارنجی ، مسی و…
  • استفاده بیش از اندازه از سایه تیره زیر چشم (این کار موجب نمایش چین و چروکها میشود)
  • نازک کردن و قوس زیاد و غیر منطقی ابرو (که یکی از بزرگترین ایرادات آرایشی دختران جوان است)
  • خط چشم تیره و کلفت روی پلک پایین (باعث میشود به نظر برسد پلکتان افتاده است!)

اشتباهات آرایشی در دختران جوان

همچنین به یاد داشته باشید آرایش صحیح لب ها یکی از مهمترین ارکان جذابیت شماست. نتایج یک تحقیق در دانشگاه منچستر ثابت کرده لب ها یکی از جذابترین ویژگی های فیزیکی در بانوان است. پس مواظبشان باشید!

نکته رفتاری! لبخند فراموش نشه

شاید در اجتماع سنتی ایران از یک بانو انتظار داشته باشند سنگینی اش را حفظ کند و با میمیک صورت جلف در میان مردم ظاهر نشود. اما بیاد داشته باشید لبخد صورت شما را جذابتر جلوه میدهد. (خنده های بی سر و ته را با یک لبخند زیبا و معصومانه قاتی نکنید)

به خاطر داشته باشید که لبخند برای اطرافیان و مخاطب شما یک خوش آمد گویی محسوب میشود و در واقع شما با لبخندی زیبا میتوانید طرف مقابلتان را تحت تاثیر قرار دهید. تماس چشمی و لبخندی ملیح در حالی که اعتماد بنفس کافی داشته باشید جذابیت شما را افزایش میدهد و به ارتباط بهتر شما کمک میکند.

در هنگام خندیدن و لبخند زدن ، دندانها و هنگام صحبت کردن ، بوی دهانتان چیزهایی هستند که باید مراقبشان باشید چون این پتانسیل را دارند که نتیجه را کاملا وارونه کنند!

تاثیر لبخند بر جذابیت را دسته کم نگیرید

تاثیر لبخند بر جذابیت را دسته کم نگیرید

نظر شما چراغ راه ماست، لطفا دیدگاهتون رو درباره این مطلب با ما درمیون بزارید تا دریافت بهترین بازخورد بتونیم بهترین محتوا رو در اختیارتون قرار بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید