بهترین هتل های ارزان قیمت در شهر کازان

در این مطلب بهترین هتل های خوب و ارزان قیمت ۲و۳ ستاره در شهر کازان را شناسایی کرده و اطلاعات مربوط به این مراکز اقامتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد

  • تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 96
  • دیدگاه ها : صفر

 شهر کازان (Kazan) در  روسیه، سومین شهر مهم این کشور محسوب می شود  و محل تلاقی بخشهای آسیایی و اروپایی سرزمین روسیه با ادیان و فرهنگ های مختلف محسوب می شود کازان و مناطق اطراف این شهر تعداد زیادی مکان های تاریخی و جاذبه های گردشگری و طبیعی بسیار زیبا را در خود جای داده است و با متوسط بیش از ۱٫۵ میلیون گردشگر در سال، یکی از محبوب ترین و جذاب ترین مقصدهای گردشگری در سرزمین وسیع و بکر روسیه بشمار می رود.

معرفی بهترین هتل های شهر کازان ؛ هتل های هتل های ارزان قیمت

در این مطلب بهترین هتل های خوب و ارزان قیمت در شهر کازان (۲و۳ ستاره) را شناسایی کرده و اطلاعات مربوط به این مراکز اقامتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا در صورت تصمیم برای سفر به این شهر ، با در اختیار داشتن اطلاعاتی مفید برای اقامت در هتل ایده آل خود تصمیم بگیرید.

توجه داشته باشید که قیمت های درج شده قطعی نبوده و مربوط به زمان نگارش مطلب (اردیبهشت ۱۳۹۷) می باشد.

Hotel Osobnyak

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : این هتل در مرکز شهر کازان و در فاصله ۱۵ دقیقه ای از موزه ملی جمهوری تاتارستان و همچنین یک کیلومتری از مجموعه تاریخی کرملین و مسجد قل شریف واقع شده است.

Hotel Osobnyak

اتاق های هتل با دکوراسیون مدرن و استفاده از رنگ های شاد و پرانرژی دارای امکانات رفاهی شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون با گیرنده دیجیتال، فضاب استراحت مبله، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی می باشد. امکانات رفاهی عمومی هتل شامل پذیرش ۲۴ ساعته، اینترنت پرسرعت رایگان، رستوران و بار اختصاصی، استخر سرپوشیده اختصاصی، سالن ورزش و بدنسازی، سونا و جکوزی در اختیار میهمانان قرار دارد.

نام هتل :  Hotel Osobnyak
رده هتل :  ۳ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، مجهز، ارزان قیمت
متوسط نرخ اتاق ها :   از ۱۲۰٫۰۰۰  تا  ۲۰۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  مرکز شهر

آدرس هتل:

  Teatral’naya Ulitsa, 3, Kazan, Respublika Tatarstan, Russia, 420111
شماره تماس :   + ۷ ۸۴۳ ۲۹۲-۵۹-۴۸
آدرس اینترنتی : www.m.osobnyak-t.ru

Hotel Lampa

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : یکی از پرفروش ترین هتل های شهر کازان که در منطقه مرکزی شهر و در نزدیکی دانشگاه ملی کازان واقع شده است.
فاصله هتل با مجموعه تاریخی کرملین و دیگر جاذبه های گردشگری منطقه تاریخی شهر کازان حدود ۳۰دقیقه پیاده روی است و فرودگاه کازان در ۲۳ کیلومتری هتل قرار دارد. اتاقهای هتل با دکوراسیون و طراحی بسیار شیک و دلپذیر و استفاده از رنگ های گرم و نورپردازی آرامش بخش دارای امکانات رفاهی کامل شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون و گیرنده دیجیتال، میز کار و مطالعه، فضای نشیمن راحت و مبله، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی می باشد. امکانات رفاهی هتل شامل رستوران و بار اختصاصی، پارکینگ اختصاصی و اینترنت پرسرعت رایگان و پذیرش ۲۴ ساعته می باشد.

Hotel Lampa کازان

نام هتل :  Hotel Lampa Kazan
رده هتل :  ۳ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، رمانتیک، ارزان قیمت
متوسط نرخ اتاق ها :  از  ۱۸۰٫۰۰۰ تا  ۳۳۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر :  مرکز شهر

آدرس هتل :
Ulitsa Mayakovskogo, 30/16, Kazan, Respublika Tatarstan, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۴۳ ۲۰۲-۰۴-۴۴
آدرس اینترنتی : www.hotel-lampa.ru

 

Novinka Hotel

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : این هتل در منطقه تجاری شهر کازان در فاصله یک مسیر ۱۰ دقیقه ای از مرکز شهر قرار دارد و با توجه به فاصله ۳٫۵ کیلومتری از استادیوم فوتبال کازان می تواند گزینه ای ایده آل برای هواداران فوتبال در مدت زمان مسابقات جام جهانی محسوب شود. اتاق های هتل با دکوراسیون و چیدمان موقر و شیک دارای امکانات رفاهی شامل سیستم تهویه مطبوع خودکار، تلویزیون و گیرنده دیجیتال، فضای نشیمن راحت و مبله می باشد.

Novinka Hotel شهر کازان

امکانات عمومی هتل شامل رستوران و بار اختصاصی، پذیرش ۲۴ ساعته، اینترنت پرسرعت رایگان، استخر سرپوشیده، سونا و جکوزی و سرویس رایگان فرودگاه می باشد.

 

نام هتل :  Novinka Hotel kazan
رده هتل :  ۳ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، مجهز، ارزان قیمت
متوسط نرخ اتاق ها :   بین ۱۸۰٫۰۰۰   تا  ۳۴۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  منطقه تجاری کازان

آدرس هتل :
Ulitsa Korolenko, 30, Kazan, Respublika Tatarstan, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۴۳ ۵۲۰-۹۹-۱۱
آدرس اینترنتی :  www.hotel-novinka.ru

Tatarskaya Usadba

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : هتل تاتارسکایا قبلا در لیست پیشنهادی ما برای هتل های بصرفه در شهر کازان با قیمت متوسط ۵۰۰٫۰۰۰ تومان برای هر شب اقامت معرفی شده است اما با توجه به ارائه قیمت های کمتر از ۲۰۰٫۰۰۰ تومان این هتل در لیست پیشنهادی هتل های ارزان قیمت شهر کازان نیز راه پیدا کرده است!

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : Tatarskaya Usadba 3 star hotel

این هتل در خیابانی زیبا در مجاورت دریاچه کابان در مرکز شهر کازان و فاصله دو کیلومتری از مجموعه تاریخی کرملین قرار گرفته است. اتاق های هتل با دکوراسیون کلاسیک و استفاده از رنگ هایی آرامش بخش دارای سیستم تهویه مطبوع، مبلمان، تلویزیون با گیرنده دیجیتال، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی می باشد. امکانات عمومی و رفاهی هتل شامل چند رستوران و بار اختصاصی با تم های متنوع، پذیرش ۲۴ ساعته و اینترنت پرسرعت رایگان می باشد.

 

نام هتل : Tatarskaya Usadba
رده هتل :  ۳ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، رمانتیک، بصرفه
متوسط نرخ اتاق ها :     ۳۰۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  منطقه دریاچه کابان در مرکز شهر

آدرس هتل :
Ulitsa Nikolaya Yershova, 1 А, Kazan, Respublika Tatarstan, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۴۳ ۲۲۵-۰۴-۳۳

Crystal Hotel

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : این هتل در مرکز شهر کازان در مجاورت ایستگاه قطار و در فاصله یک کیلومتری مجموعه تاریخی کرملین و فاصله تنها ۱۰ دقیقه ای خیابان نوستالژیک بائومان (Baumana Street) واقع شده است.

Crystal Hotel 3 star hotel

اتاق های هتل دارای امکانات رفاهی شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون و گیرنده دیجیتال، فضای استراحت مبله، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی می باشد. هتل دارای رستوران و بار اختصاصی، اینترنت پرسرعت رایگان برای میهمانان هتل و پذیرش ۲۴ ساعته می باشد.

 

نام هتل :  Crystal Hotel
رده هتل :  ۳ ستاره
حال و هوای هتل :   خانوادگی، مجهز، ارزان قیمت
متوسط نرخ اتاق ها :   از ۱۳۰٫۰۰۰  تا  ۳۲۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  مرکز شهر

آدرس هتل :
  ۲ ya azinskaya 1G, 420088 Kazan, Russia
آدرس اینترنتی :   www.g-hotel.ru

 

Bal Hotel

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : این هتل ساده و دوست داشتنی در ساختمانی کلاسیک و با نمایی در حال و هوای سنتی منطقه کازان در منطقه Kayuma Nasyri در مرکز شهر کازان واقع شده است.

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : Bal Hotel no star hotel

اتاق های هتل با دکوراسیون و دیوارها و سقف های چوبی و چیدمانی ساده دارای تمام امکانات رفاهی شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، فضای نشیمن و استراحت مناسب، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی می باشد. امکانات عمومی هتل شامل رستوران اختصاصی، پارکینگ رایگان و اینترنت پرسرعت رایگان می باشد.

 

نام هتل :   Otel’ Bal
رده هتل :  بدون ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، رمانتیک، ارزان قیمت
متوسط نرخ اتاق ها :   ۱۲۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  منطقه Kayuma Nasyri

آدرس هتل :
Ulitsa Kayuma Nasyri, 26, Kazan, Respublika Tatarstan, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۴۳ ۸۴۳ ۲۹۳-۸۱-۷۰

 

 Armenia Hotel

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : این هتل در ۳ کیلومتری مرکز شهر و در مجاورت یک ایستگاه اتوبوس واقع شده است که در صورت تمایل با استفاده از اتوبوس فاصله با مرکز شهر حدود ۱۵ دقیقه خواهد بود.

 Armenia Hotel 3 star hotel

اتاق های هتل با دکوراسیون کلاسیک و ساده دارای سیستم تهویه مطبوع، مبلمان، تلویزیون با گیرنده دیجیتال، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی می باشد. امکانات عمومی و رفاهی هتل شامل رستوران و بار اختصاصی، پذیرش ۲۴ ساعته و اینترنت پرسرعت رایگان، استخر سرپوشیده، سونا و جکوزی و پارکینگ رایگان می باشد.

 

نام هتل : Armenia Hotel
رده هتل :  ۳ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، مجهز، ارزان قیمت
متوسط نرخ اتاق ها :   از  ۱۲۰٫۰۰۰  تا  ۳۲۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  منطقه Yershova در ۳ کیلومتری مرکز شهر

آدرس هتل :
Ulitsa Nikolaya Yershova, 1 А, Kazan, Respublika Tatarstan, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۴۳ ۲۲۵-۰۴-۳۳

Ostrovsky Hotel

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : این هتل در خیابان بائومان مرکز شهر کازان در فاصله پیاده روی ۱۵ دقیقه ای از مجموعه تاریخی کرملین و مسیر رانندگی ۴۰ دقیقه ای از فرودگاه کازان واقع شده است.

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : Ostrovsky 3 star Hotel

اتاق های هتل با دکوراسیون به روز و زیبا دارای امکانات رفاهی شامل سیستم تهویه، تلویزیون با گیرنده دیجیتال، اینترنت رایگان و سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی می باشد. همچنین هتل دارای رستوران و بار اختصاصی، پارکینگ رایگان، پذیرش ۲۴ ساعته، سرویس رایگان فرودگاه و اینترنت رایگان برای مهمانان هتل می باشد.

 

 نام هتل :  Ostrovsky Hotel
رده هتل :  ۳ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، مجهز، ارزان قیمت
متوسط نرخ اتاق ها :   ۱۷۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  مرکز شهر

آدرس هتل :
Ulitsa Kavi Nadzhmi, 5, Kazan, Respublika Tatarstan, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۴۳ ۲۰۲-۲۰-۸۹
آدرس اینترنتی : www.ostrovsky-hotels.com

 

Pano Castro Hotel

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : این هتل در فاصله ۷ کیلومتری از مرکز شهر کازان و مجموعه تاریخی کرملین (Kazan Kremlin) واقع شده است.

Pano Castro Hotel Complex

اتاق های هتل دارای سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون با گیرنده دیجیتال، فضای نشیمن ، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی و امکانات تهیه چای و قهوه می باشد. امکانات عمومی شامل صبحانه رایگان، استخر، سونا و جکوزی، اینترنت پرسرعت رایگان و پذیرش ۲۴ ساعته می باشد.

 

نام هتل :  Pano Castro Hotel Complex
رده هتل :  ۳ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، ارزان قیمت
متوسط نرخ اتاق ها :  از ۱۲۰٫۰۰۰  تا  ۲۵۰٫۰۰۰   تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  مرکز شهر

آدرس هتل :
Ulitsa Mamadyshskiy Trakt, 37, лит. А, Poselok Konstantinovka (Kazan’), Respublika Tatarstan, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۴۳ ۲۴۰-۰۰-۸۸
آدرس اینترنتی :   www.hotel-castro.ru

Maksim Gorkiy Hotel

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : این هتل در ساختمانی بسیار زیبا و کلاسیک در مرکز شهر کازان در فاصله حدود ۱٫۵ کیلومتری از مجموعه تاریخی کرملین  و دیگر جاذبه های گردشگری و تاریخی مرکز شهر کازان واقع شده است.

معرفی هتل های ارزان قیمت در شهر کازان : Maksim Gorkiy 3star hotel

اتاق های دارای سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون با گیرنده دیجیتال، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی، مینی بار می باشند. امکانات رفاهی عمومی شامل پذیرش ۲۴ ساعته، پارکینگ اختصاصی رایگان، رستوران و بار اختصاصی و اینترنت پرسرعت رایگان می باشد.

 

نام هتل :  Maksim Gorkiy Hotel
رده هتل :  ۳ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، ارزان قیمت
متوسط نرخ اتاق ها :  ۱۵۰٫۰۰۰ تا ۳۶۰٫۰۰۰   تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  مرکز شهر

آدرس هتل :
Ulitsa Maksima Gor’kogo, 6, Kazan, Respublika Tatarstan, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۴۳ ۲۳۳-۳۲-۹۳
آدرس اینترنتی :   www.gorkyhotel.ru

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید