پرتره های شگفت انگیز از موهای طبیعی دختران سیاه پوست

پروژه CreativeSoul از مدل موی وزوزی دختران سیاه پوست عکاسی میکند با هدف اینکه آنها زیبایی ذاتی و تفاوتهای منحصر بفردشان را بپذیرند و خودشان را زیبا بشناسند.

  • تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 223
  • دیدگاه ها : صفر

در وجود تک تک ما زیبایی های طبیعی بسیاری نهفته است و ما فقط باید آنها را پرورش دهیم.

Regis و Kahran زن و شوهری هستند که تیم CreativeSoul را تشکیل داده اند و به عکاسی هنری از دختران سیاه پوست میپردازند. تصاویری که از دختران سیاه پوست گرفته میشود بر زیبایی ذاتی موهای این افراد متمرکز است.

بسیاری از افراد سیاه پوست به واسطه نژاد خاصی که دارند (سایز بینی ، موهای وزوزی ، رنگ تیره پوست و…) اعتماد به نفس پایینی دارند ، آنها معمولا سعی میکنند موهای خود را بپوشانند ، با آنرا کوتاه نگاه دارند. اما CreativeSoul سعی میکند زیبایی ذاتی که در وجود این افراد است را به آنها بشناساند.

مدل آرایش و مدل مو این دختران متعلق به دوره باروک (سال ۱۶۰۰ تا ۱۷۵۰ میلادی) است.

Kahran در این زمینه گفت:

متأسفانه فقدان تنوع اغلب به کلیشه هایی تبدیل می شود که به اندازه کافی خوب نیستند و معمولا باعث می شود بچه ها عزت نفس کمی داشته باشند. ما امیدواریم بینندگان زیبایی و تنوع رنگ موهای افراد را ببینند و دختران سراسر جهان از آن الهام بگیرند و زیبایی و تفاوت های منحصر به فرد خود را دوست داشته باشند.

اینستاگرام CreativeSoul

مدل مو عجیب مدل مو دختران سیاه پوست مدل مو مکعبی مدل مو عجیب دختران سیاه پوست مدل مو عجیب - مو سفید مدل مو مربعی سیاه پوست مدل مو فانتزی - مدل مو دختران سیاه مدل مو عجیب مدل مو وزوزی عکس دختر ، دختران سیاه پوست مدل مو بچه گانه سیاه پوست مدل مو عجیب و غریب مدل موهای دیدنی دختران مدل مو دوران باروک - مدل مو جدید وزوزی

برچسب ها : ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید