تولد فرزند چهارم رونالدو و ادامه روابط نامشروع ستاره پرتغالی

رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال پس از تولد فرزندش درگیر حواشی جدیدی شد. یک مانکن پرتغالی پرده از روابط نامشروع رونالدو با او در طول دوران نامزدی کریس برداشت.

  • تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 200
  • دیدگاه ها : صفر

همانطور که حتما این چند روز شنیده اید فرزند چهارم ستاره پرتغالی نیسز بدنیا آمد. البته اینبار از همسر خودش!

فرزند اول رونالدو طی توافقی با یک زن ناشناس متولد شد و پس از آن هیچ نام و نشانی از آن زن هیچ کجا منتشر نشد! فرزند و دوم و سوم رونالدو که دوقلو بودند نیز توسط رحم اجاره ای بدنیا آمدند و کسی در جریان چگونگی ماجرا و مادر واقعی آنها قرار ندارد. فقط میدانیم رحم یک زن آمریکایی در چند ماهی اختیار فرزندان رونالدو بوده!

اما ظاهرا کریس و نامزدش جورجینا رودریگز تصمیم گرفتند مانند یک زوج بچه دار شوند و فرزند چهارم کریس بالاخره مادر خواهد داشت.

افشاگری روابط نامشروع رونالدو ، پس از تولد فرزندش

افشاگری روابط نامشروع رونالدو ، پس از تولد فرزندش

اما موضوعی که این روزها بسیار سر و صدا به پا کرده مربوط به افشاگری یک مانکن به نام ناتاشا رودریگز است.

ناتاشا رودریگز پرتغالی ادعا کرده که با کریس رونالدو در زمانی که او با جورجینا رسما نامزد بوده ارتباط نامشروع و روابطش را آغاز کرده.

ناتاشا رودریگز مدل ، مانکن و مجری تلوزیونی پر حاشیه پرتغال است و در برنامه های مختلف در خصوص رابه اش با کریس صحبت کرده ، او همچنین گفته که میدانسته رونالدو تنها برای روابط نامشروع به سراغ او آمده اما باز هم حاضر شده با او باشد.

پیش از این نیز بارها روابط نامشروع رونالدو با دختران سرشناس رسانه ای شده بود و رونالدو بارها نشان داده از حواشی پیرامونش هیچ ترسی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید