بیوگرافی کامل الناز حبیبی ، حواشی زندگی خصوصی و عکسهای جدید

بررسی کارنامه هنری و زندگی خصوصی الناز حبیبی و داستان ازدواج و طلاقش

  • تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 148
  • دیدگاه ها : صفر

زندگینامه کامل الناز حبیبی

الناز حبیبی بازیگر تئاتر ، سینما و تلوزیون ، متولد مردادماه سال ۶۷ در تهران است ، او کارشناسی کارگردانی از دانشگاه تهران دارد.

عکس جدید الناز حبیبی - زندگینامه کامل الناز حبیبی

شروع بازیگری و کارنامه هنری الناز حبیبی

الناز حبیبی بازیگری را بطور آماتور از کودکی آغاز کرد و در تئاتر نقشهای کوچکی ایفا مینمود. سپس از طرف کانون پرورش فکری ، به چند کارگردان پیشنهاد شد و در نهایت برای بازی در سریال روزگار قریب نقش کوچکی گرفت (سال ۸۶).

الناز حبیبی را بیشتر باید بازیگر تلوزیونی به حساب بیاوریم چرا که در کارنامه ۱۱ ساله اش بازی در ۱۴ سریال و تله فیلم به چشم میخورد در حالی که حضورش در سینما به تنها ۷ اثر خلاصه میشود.

elnaz habibi new photos - elnaz habibi biography

دشمن زن ، خجالت نکش ، ماه گرفتگی ، زاپاس ، ناخواسته ، پیتزا مخلوط و فصل باران‌های موسمی فیلمهای سینمایی هستند که الناز در آنها نقش آفرینی کرده است.

سریال های تلوزیونی و تله فیلم ها : پرستاران ، پادری ، دردسرهای عظیم ۱ و ۲ ، سربه‌راه ، دودکش ، به خاطر مونا ، فراموشی ، لبه آتش ، تا ثریا ، سی امین روز ، پنج کیلومتر تا بهشت ، فاصله‌ها و روزگار قریب

 

زندگی خصوصی الناز حبیبی

الناز حبیبی در یک خانواده نسبتا شلوغ و پر جمعیت متولد شده و اخرین عضو این خانواده است. او ۵ برادر و خواهر بزرگتر از خودش دارد و تقریبا از همه اعضای خانواده به دور است! چرا که آنها بطور دسته جمعی به کشور سوئد مهاجرت کرده اند و الناز تنها عضو خانواده است که همچنان در ایران روزگار میگذراند.
خودش در خصوص زندگی در ایران میگوید که اصلا نمیتواند زندگی در کشور دیگری را تصور کند و هربار که مدت کوتاهی از ایران خارج میشود دلتنگ میشود و دوست دارد سریعتر به کشور بازگردد.

متاسفانه الناز حبیبی چند سالی است که مادرش را از دست داده و از خواهر بزرگترش که طناز نام دارد به نیکی یاد میکند ، چرا که جای خالی مادرش را برایش پر کرد.
او همچنین چهار سال ابتدایی که مادرش فوت شده بود افسردگی گرفت و حتی از بازیگری و کار کردن دست کشید ، اما پس از طی این دوره دوباره به زندگی عادی بازگشت و با نبود مادر کنار آمد.

 

ازدواج و طلاق الناز حبیبی

سال ۹۱ بود که الناز حبیبی با شخصی به نام مهدی صاحب زمانی پیمان زناشویی بست.
او که در آن زمان از این ازدواج خیلی راضی به نظر میرسید در مصاحبه ای از دلایل انتخاب و نحوه برگزاری مراسمش گفت.

الناز حبیبی گفت مراسم خاستگاری اش بسیار سنتی برگزار شده و این پدرش بوده که مهریه اش را پیشنهاد داده که با موافقت طرفین همراه بود.

عکس الناز حبیبی و همسرش مهدی صاحب زمانی

عکس الناز حبیبی و همسرش مهدی صاحب زمانی

 

او همچنین در مورد دلایل انتخابش گفت ، شباهت اخلاقی و رفتاری باعث میشود بتوانند زندگی آرامی در کنار هم داشته باشند. الناز حبیبی اضافه کرد ، مهدی سالهاست که ایران زندگی نمیکند و طبعا من هم نمیتوانم ایران را ترک کنم. به همین خاطر مجبوریم کمتر همدیگر را ببینیم.

البته الناز حبیبی در نهایت از همسرش بی سر و صدا جدا شد.
در ابتدا تمام عکسهای مشترکشان را از صفحه اینستاگرامش پاک کرد و در مصاحبه هایش هم رد پایی از همسرش دیده نمیشد. سر انجامسال ۹۷ اعتراف کرد که مجرد است و شوهر خوب پیدا نمیشود.

 

عکسهای جدید الناز حبیبی

الناز حبیبی بی حجاب - عکس الناز حبیبی قبل از عمل

عکسهای جدید الناز حبیبی - عکس بیحجاب بازیگران ایرانی

حواشی ازدواج و طلاق الناز حبیبی

Elnaz Habibi

Elnaz Habibi is an Iranian actress. She Residence in Tehran and has a Bachelor degree in Movie Editing

elnaz habibi instagram , elnaz habibi biography , elnaz habibi husband , elnazhabibi67

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید