بیوگرافی فریبا کوثری

آشنایی کامل با ابعاد مختلف زندگی خصوصی و کاری فریبا کوثری بازیگر سینما و تلوزیون

  • تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 35
  • دیدگاه ها : صفر

زندگینامه کامل فریبا کوثری

فریبا کوثری بازیگر سینما و تئاتر در شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان متولد شده و اصالتی جنوبی دارد.

فریبا کوثری متولد سال ۱۳۴۵ است و هم اکنون در دهه ششم زندگی خود به سر میبرد. او تحصیلاتش را تا مقطع دیپلم ادامه داد و پس از آن تصمیم گرفت وارد عرصه هنری و بازیگری شود. این تصمیم با حمایت خانواده اش همراه بود و به خصوص مادرش حامی او در این راه بود.

 

شروع بازیگری فریبا کوثری

پس از پایان تحصیلاتش در مقطع دیپلم ، علاقه زیادی داشت که مهماندار هواپیما شود. سفر به نقاط مختلف ایران و جهان و دیدن مناظر زیبا از بالای ابرها دلیل این علاقه بوده. اما مدتی بعد تصمیمش را عوض کرد و تصمیم به بازیگر شدن گرفت.

شروع بازیگری فریبا کوثری

بدون شرکت در کلاسهای بازیگری ، و فقط بصورت تجربی توانست در سنین پایین اولین تجربیات خودش را در این عرصه کسب کند. زمانی که تنها ۲۱ سال سن داشت با یک سریال تلوزیونی به نام چهره یک صهیونیست اولین تجربه بازی مقابل دوربین را بدست آورد. مدتی بعد درخواست بازی در فیلم سینمایی مسیر تندباد به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی را پذیرفت و به این ترتیب اولین حضورش در سینما را رقم زد.

 

کارنامه هنری فریبا کوثری

فریبا کوثری بازیگر شناخته شده ای است ، اما چندان پر کار محسوب نمیشود. او معمولا هر نقشی را هم قبول نمیکند و بیشتر در قامت زنان شیک ، مقتدر ظاهر میشود.
فریبا کوثری طی بیش از ۳۰ سال فعالیت بازیگری در ۲۰ فیلم سینمایی و ۲۰ سرایل تلوزیونی به ایفای نقش پرداخته است.

کارنامه هنری فریبا کوثری

فیلم های سینمایی فریبا کوثری : در مسیر تندباد، صنوبرهای سوزان، دندان مار، مرگ پلنگ، ابلیس، جستجو در جزیره، نقش عشق، آواز تهران، آقای بخشدار، خسوف، نصف جهان، پایان کودکی، یک داستان واقعی، نگاه، شرقی، سوپر استار، دل شکسته، فرزندخوانده، بی‌تابی بیتا و عشقولانس.

سریالهای تلوزیونی فریبا کوثری : بخش چهار جراحی، عقیق، هدف گم‌شده، شمارش معکوس، جوانی، معصومیت از دست رفته، بی گناهان، بی صدا فریاد کن، دلنوازان، بانو، مختارنامه، دیوار، سقوط یک فرشته، پنجره، یلدا، یاور، بوی باران، فوق سری، ستاره بیست و بازگشت.

 

ماجرای ازدواج فریبا کوثری

فریبا کوثری تا کنون مجرد اس و هنوز ازدواج نکرده.  او که در دهه ششم زندگی اش به سر میبرد ، همچنان مجرد است و همراه خانواده اش زندگی میکند. فریبا کوثری پدرش را از دست داده اما در کنار مادرش خوشحال و راضی به نظز میرسد. دلیل ازذواج نکردنش هم همین بوده ، خودش میگوید چون نمیتوانم از مادر و تنها برادرم دل بکنم تصمیم گرفتم مجرد بمانم. اگر ازدواج کنم باید مسئولیت های زیادی را بر عهده بگیرم که فکر میکنم مرا از خانواده ام دور میکند.
همچنین ممکن است به دلیل علاقه ای که به برادر و مادرم دارم ، در مسئولیت های زندگی مشترکم اخلال ایجاد شود که اصلا دوست ندارم چنین اتفاقی رخ دهد.

ماجرای ازدواج فریبا کوثری

 

فرزندان فریبا کوثری

شایعات زیادی در فضای مجازی در مورد ازدواج و فرزندان فریبا کوثری وجود دارد. باید بگوییم که همه آنها غلط هستند و خانم کوثری همانطور که پیشتر گفتیم اصلا ازدواج نکرده که بخواهد بچه دار شود.
اما در کنار همه اینها فریبا کوثری فرزندان برادرش را مانند فرزندان نداشته خودش دوست دارد. او در جایی اشاره کرده که برادر زاده هایش جای بچه های نداشته خودش را پر کرده اند و همچنین باعث شده اند خلا مادر نبودن را در زندگی خودش احساس نکند.

فرزندان فریبا کوثری

 

عکسهای جدید فریبا کوثری

تیپ خاص فریبا کوثری با کلاه - عکسهای جدید بازیگران زن ایرانی

عکسهای جدید فریبا کوثری

فریبا کوثری در کنار فاطمه گودرزی

 

مصاحبه کوتاه و جدید فریبا کوثری

مصاحبه جالب و خواندنی با فریبا کوثری در مورد زیر و بم زندگی خصوصی و کاری اش.

 

وابستگی بیش از حد فریبا کوثری به مادرش

میتوانم اینطور بگویم که مادرم مهمترین شخص حاضر در زندگی من است. بسیار خودم را مدیون او میدانم و همیشه و در همه حال قدردان زحمتهایش هستم. زمانی که سن و سال کمی داشتم پدر را از دست دادم ، مادرم من و برادرم را با سختی و خون دل بزرگ کرد. به همین دلیل تا زمانی که زنده هستم خودم را وقف مادرم میکنم.

فریبا کوثری و مادرش

فریبا کوثری و مادرش

البته مادرم اختلاف سنی کمی با من دارد. او تنها ۱۵ سال از من بزرگتر است و شاید به همین دلیل است که بیشتر از اینکه حس مادرانه داشته باشم ، او را مانند خواهر و ویک دوست در کنار خودم دارم.

 

فریبا کوثری ، آشپزی ماهر

علاقه زیادی به آشپزی و شیرینی پزی دارم. بعد از بازیگری ، کاری که بیش از همه به آن علاقه دارم و برایش وقت میگذارم آشپزی است. در این کار بسیار ماهر هستم و با عشق و علاقه آشپزی میکنم.

حتی در مواقعی که عصبانی باشم ، استرس داشته باشم و یا از چیزی ناراحت باشم ، آشپزی و پخت و پز باعث تسکینم میشود و حالم را بهتر میکند.

 

تصمیم به بازیگر شدن فریبا نادری

زمانی که تصمیم گرفتم بازیگر شوم ، مادرم از من حمایت کرد. او در تربیت ما زنی سختگیر بود ، من هرگز اجازه نداشتم تا دیرتر از ساعت ۹ شب بیرون باشم. او مرا با موازین اخلاقی خاصی بزرگ کرد و همیشه از من میخواست چهارچوب های اخلاقی را رعایت کنم.

همیشه در مورد بازیگر ها حرف و حدیث وجود دارد ، وقتی که من درخواستم را برای بازیگر شدن مطرح کردم ، اصلا فکر نمیکردم مادرم با من موافقت کند. اما او به من گفت دیگر بزرگ شده ام و خودم میتوانم تصمیم بگیرم. ضمن اینکه دخترم را طوری بزرگ کرده ام که مطمئنم در همه حال راه درست را در پیش میگیرد و دست از پا خطا نمیکند.

فریبا کوثری و گلاره عباسی - fariba kosari gelareh abbasi

 

دلیل مجرد ماندن فریبا کوثری

من در کنار مادر و برادرم خوشبختم و بدون آنها نمیتوانم زندگی کنم. فکر میکنم. فکر میکنم ازدواج و تشکیل زندگی مشترک باعث شود کمتر آنها را ببینم ، یا شاید حتی علاقه زیادم به خانواده باعث به خطر افتادن زندگی مشترک شود. بنابراین تصمیم گرفتم مجرد بمانم.

دلیل مجرد ماندن فریبا کوثری

البته این را هم اضافه کنم که من فکر میکنم ازدواج امریست که باید اتفاق بیفتد و در جا و مکان خودشعوامل زیادی باعث نزدیکی دو شخص به هم میشوند که تا کنون برای من پیش نیامده و من هم خودم تلاشی برای آن نکردم البته.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید