بیوگرافی فریبا نادری

عکسهای جدید ، بیوگرافی و فیلمشناسی فریبا نادری

  • تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 34
  • دیدگاه ها : صفر

زندگینامه کامل فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلوزیون ، متولد بیست و سوم فروردین ماه ۱۳۶۳ در شهر تهران است.

زندگینامه کامل فریبا نادری

 

شروع بازیگری فریبا نادری

از کودکی عاشق بازیگری بوده و همیشه رویاپردازی میکرده. زمانی که دانش آموز بود ، اجرای برنامه نیمرخ به او پیشنهاد شد ، اما خانواده اش مخالفت کردند ، چراکه علاقه ای نداشتند او بازیگر شود. در نهایت تحصیلاتش را در دانشگاه در رشته هنر دنبال کرد و توانست وارد دنیای بازیگری شود.

بطور اتفاقی برای بازی در سریال مروارید سرخ انتخاب شد و همین استارت کوچک باعث شد بتواند قدم های بعدی را محکمتر بردارد. البته ازدواجش با مسعود رسام که خود کارگردان و تهیه کننده کارکشته ای بود نیز به شهرت فریبا نادری کمک زیادی کرد.

 

کارنامه هنری فریبا نادری

فریبا نادری در سینما بازیگر پرکار و ممتازی محسوب نمیشود. در کل دوران فعالیتش تنها چهار بار مقابل دوربین های سینمایی قرار گرفته برای فیلمهای : دریا کنار، من و شارمین، سپید و سیاه و مشکل گیتی.

کارنامه هنری فریبا نادری

اما هر چقدر که فریبا نادری در سینما کم کار بوده ، در تلوزیون بازیگری شناخته شده و پرکار است. در دوران فعالیت بیش از ۱۵ ساله اش ، در ۱۸ مجموعه تلوزیونی به ایفای نقش پرداخته، شامل : اسمان همیشه ابری نیست، گمشدگان، پنجره، مثل شیشه، بزرگمرد کوچک، من وپوتی، غیرمحرمانه، فاکتورهشت، میلیاردر، ستایش ۱ و ۲، پرستاران، چک برگشتی، پپ، فاخته، گل بارون‌زده، جاده مه آلود و مروارید سرخ.

گفتنی است فریبا نادری پس از مرگ همسر اولش ، فریبا نادری مدتی از دنیای بازیگری کنار رفت و حضور بسیار کمرنگی در جوامع هنری داشت.

 

زندگی خصوصی فریبا نادری

فریبا نادری در یک خانواده چهار نفره بزرگ شده ، او تنها یک برادر به نام حمید دارد که از خودش بزرگتر است. کودکی این دو با هم گذشت ، و فریبا که همیشه حمید را به عنوان الگو در کنار خود داشت ، مشغول فوتبال بازی کردن و هفت سنگ بود. علاقه او به فوتبال و استقلال هم از این موضوع نشات میگیرد. فریبا در دانشگاه در رشته گرافیک فارغ التحصیل شد.

از همسر اولش ، رسام یک دختر دارد که البته دختر خودش نیست. (از همسر اول مسعود رسام است.)

او برخلاف خیلی از خانمها بسیار فوتبالی است. طرفدار آبیهای پایتخت است و دوستان و آشنایان زیادی میانی فوتبالی ها هم دارد.
برای امیر قلعه نویی احترام زیادی قائل است و به علی پروین ، اسطوره پرسپولیس نیز علاقه زیادی دارد.

زندگی خصوصی فریبا نادری

فریبا نادری به شدت آشپز خوبی است. به گفته خودش ، دست پختش به مادرش رفته چرا که او نیز آشپز قهاری است. در کنار آشپزی به مسافرت علاقه زیادی دارد بخصوص شمال را خیلی دوست دارد آنهم در فصل پاییز و زمستان. فریبا یکی از دوستان نزدیک مریم سلطانی است و از مشتریان پر و پا قرص سالن آرایش و زیبایی او یعنی مرکز زیبایی شیمر محسوب میشود.

فریبا نادری و دوستش مریم سلطانی

فریبا نادری و دوستش مریم سلطانی

 

ازدواج فریبا نادری و مسعود رسام فقید

مسعود رسام ، کارگردان و تهیه کننده فقید سینما و تلوزیون کشورمان متولد سال ۱۳۳۶ بود. سال ۱۳۸۳ در حالی که فریبا نادری ۲۰ ساله بود ، در پشت صحنه یک کار تلوزیونی ، با مسعود رسام آشنا شد. آن روزها مسعود رسام تازه متوجه بیماری کشنده اش شده بود و پزشکان از او قطع امید کرده بودند.

ازدواج فریبا نادری و مسعود رسام فقید

مرحوم رسام با اینکه از بیماری اش آگاه بود ، با این وجود به فریبا نادری پیشنهاد ازدواج داد. این پیشنهاد با پاسخ مثبت فریبا همراه شد و در حالی که این با یکدیگر ۲۷ سال تفاوت سنی داشتند ، در سال ۸۵ شکل رسمی به خود گرفت. فریبا نادری در این خصوص میگوید که در آن زمان پزشکان میگفتند که مسعود تنها میتواند برای ۶ ماه به زندگی اش ادامه دهد و بیماری امانش نخواهد داد. اما زندگی خوش و با عشق ما حدود ۳ سال ادامه یافت و در سال ۸۸ مسعود را از دست دادم.

فریبا نادری همچنین از ازدواج اولش کاملا راضی است و میگوید با میل و اشتیاق خودش تن به این ازدواج داده و هر لحظه اش در کنار مسعود رسام برایش جاودانه و عالی گذشته. او میگوید که عمیقا عاشق مسعود بوده و حرفهای او همچنان در گوشش میپیچد.

فریبا نادری کنار جنازه همسرش مسعود رسام

مسعود رسام در نهایت پس از بیش از ۵ سال جنگیدن برابر سرطان ، سال ۸۸ در بیمارستان لاله تهران چشم از جهان فرو بست.

 

ازدواج دوم فریبا نادری

پس از مرگ مسعود رسام ، همسر اول فریبا نادری ، بارها شایعاتی پیرامون ازدواجش به گوش میرسید. در فضای مجازی چندباری با شاهرخ استخری و مهدی ماهانی پیوند زناشویی بست! که البته هیچکدام حقیقت نداشتند. در آن زمان ، خانم نادری بارها این شایعات را تکذیب کرد و حتی پا را فراتر از این حرف ها نهاد گفت دیگر با یک مرد سرشناس از جمع سینما و تلوزیون ازدواج نمیکند که البته همینطور هم شد.

فریبا نادری در کنار همسر جدیدش

فریبا نادری در کنار همسر جدیدش

هشت سال پس از مرگ مسعود رسام ، فریبا نادری در تیر ماه سال ۱۳۹۶ با انتشار تصاویری ازدواج دومش را رسما اعلام کرد. همانطور هم که در تصویر میبینید ، شوهرش یک فرد معروف نیست.
نام همسر دوم فریبا نادری ، مهرداد طباطبایی است. او از مدیران یک شرکت لبنیاتی بزرگ است.

 

به دنیا آمدن دختر فریبا نادری

 

مهرداد طباطبایی، همسر فریبا نادری در کنار دخترش

مهرداد طباطبایی، همسر فریبا نادری در کنار دخترش

 

عکسهای جدید فریبا نادری

عکسهای جدید فریبا نادری

فریبا نادری بیحجاب

 

 

مصاحبه جدید فریبا نادری

یک مصاحبه جذاب و خواندنی با فریبا نادری در مورد همه چیز ، از زندگی شخصی گرفته تا برنامه های کاری.

 

فریبا نادری و آیین مسلمانی

برخلاف چهره و حجابم که مانند افراد عادی جامعه است ، اما بسیار به مسائل دینی احترام میگذارم. به نظرم انسانها را نباید از روی ظاهرشان قضاوت کرد. ممکن است کسی حجاب نداشته باشد اما دل صاف و صادقی داشته باشد. در مورد خودم اینطور است که همیشه نماز میخوانم و به احکام دینی هم عمل میکنم. حتی میتوانم به شما بگویم مرجع تقلیدم نیز آقای مکارم است.

مصاحبه جدید فریبا نادری

 

زندگی بدون خانواده و مستقل فریبا نادری

از وقتی دستم در جیب خودم رفته و پس از ازدواج اولم مستقل و جدا از خانواده ام زندگی کرده ام. یعنی پس از مرگ مسعود ، با اینکه میتوانستم به خانه پدری ام باز گردم ، هرگز اینکار را نکردم و دوست دارم در زندگی و کارم مستقل باشم.

البته من آدم سنتی ای هستم. همیشه خانه ام رنگ و بوی چیزهای قدیمی را میدهد و حتی در رفتارم نیز این مسئله نمود دارد. مثلا در شب یلدا به جای حضور در مهمانی های آنچنانی یا کافه و رستوران ، دوست دارم در کنار خانواده ام حافظ بخوانم.

 

بازی با تمام احساس

من همیشه تمام توانم را برای اجرای نقش میگذارم ، اگر از نقشی خوشم نیاید به هیچ وجه آنرا نمیگیرم چرا که همیشه با تمام احساس و قلبم مقابل دوربین میروم. مسائل مالی و پول برای در اولویت دوم است و اول از همه فیلمنامه برایم مهم است.

شروع بیزینس فریبا نادری از ویزیتوری

به دلیل اینکه در یک شرکت بزرگ مدیر بازاریابی و فروش هستم ، نیاز مالی ندارم و از این نظر تامینم بنابراین در انتخاب نقشها با وسواس عمل میکنم.

 

شروع بیزینس فریبا نادری از ویزیتوری

سالها پیش مجبور بودم برای تامین مخارجم ، علاوه بر بازیگری ویزیتوری کنم. آن زمان بازیگر شناخته شده ای نبودم و در نتیجه نقشهای کوچک با دستمزد کم به من پیشنهاد میشد. همیشه در حال سر و کله زدن با مدیران کارکشته بودم و ویزیتوری برایم کار سختی بود. اما اکنون دیگر مدیر بازاریابی و فروش یک شرکت معتبر هستم.

 

خصوصیات اخلاقی فریبا نادری

من آدم بسیار معاشرتی هستم. دوستان زیادی دارم که هم بین چهره های مشهور و هم افراد معمولی ، روز و شبم را با آنها سپری میکنم.
اصولا آدمی هستم که به خودم بد نمیگذرانم. لباسهایی که میپوشم معمولا از برندهای مزون دوستانم است. همه لباسهایم را دوست دارم و هرگز نشده فلان لباس را به دلیل اینکه مد شده بپوشم. به نظر من زیبایی در سادگی است و شلخته بودن هم متنفرم.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید