بیوگرافی فلور نظری

زندگینامه کامل فلور نظری به همراه بررسی کارنامه هنری و شروع بازیگری + مصاحبه جدیدش

  • تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 55
  • دیدگاه ها : صفر

فلور نظری بازیگر سینما و تلوزیون متولد اول بهمن ماه ۱۳۴۷ در لاهیجان (گیلان) است.

فلور لیسانس مدیریت دارد و همچنین کلاسهای بازیگری را بصورت آزاد و آکادمیک گذرانده است.

 

شروع بازیگری و کارنامه کاری فلور نظری

او یکی از پرکارترین بازیگران سالهای اخیر تلوزیون به حساب می آید ، بازی در ۳۰ سریال تلوزیونی و ۱۷ تله فیلم گواهی بر این مدعاست.

شروع بازیگری و کارنامه کاری فلور نظری

سریال های تلوزیونی فلور نظری : پزشکان ، بگذار آفتاب برآید ، ماجراهای نیکو ، فریاد بی صدا ، کیمیای مهر ، باغ ستاره ، مزرعه آفتابگردان ، رستوران خانوادگی ، همسفر ، مسافری از هند ، پرواز در حباب ، خانه به دوش ، متهم گریخت ، تب سرد ، فصل زرد ، مرد دوهزارچهره ، آسمان همیشه ابری نیست ، چمدان ، کارآگاه لطفی ، تکیه بر باد ، دوران سرکشی ، قلب ، هویت ، چراغ جادو ، ارث بابام ، غیرمحرمانه ، شهرباران ، عملیات ۱۲۵ یک ، سپید مثل ستاره ، قهر و آشتی ، راه و بیراه ، گسل، دختری به نام آهو .

تله فیلم های فلور نظری : از میان سایه‌ها ، یغما ، یک سفر بخصوص ، جستجو ، یک لحظه دیرتر ، سرشاخ ، آخرین اجرا ، مسافر ، قرار در اسکله ، کابوس ، رنگ زیتون کال ، دزدان غیر دریایی ، سومین روز پس از مرگ ، آوازهای مادرانه ، پاپوش ، بهار قبل و بعد و دهخدا.

او تا کنون در ۱۸ فیلم سینمایی بازی کرده که عبارتند از : چهارباندی ، یکی برای همه ، فیلادلفی ، کنسرت روی آب ، مامان بهروز من را زد ، در شب عروسی ، تپلی ، تب ، قصه دل ها ، شیر و عسل ، زندگی شیرین ، کلاهی برای باران ، بیداری ، تسویه حساب ، بچه‌های ابدی، رویای خیس، دریا کنار و آتش بس ۲.

زندگینامه کامل و عکسهای فلور نظری

در مجموع خانم نظری را بیشتر بازیگر تلوزیونی میتوان به حساب آورد ، هرچند که کارنامه کاری اش در سینما و هم پر و پیمان است اما معمولا نقشهایش کوتاه است و کمتر پیش آمده در نقش اصلی ظاهر شود.

 

زندگی خصوصی ، ازدواج و طلاق فلور نظری

فلور نظری زمانی که هنوز سن زیادی نداشت ازدواج کرد. حاصل ازدواجش هم یک پسر به نام شروین است که اکنون در خارج از ایران سکونت دارد.
فلور نظری از همسرش جدا شده و هم اکنون تنها زندگی میکند ، هرچند که همیشه برای دیدن تنها فرزندش به خارج مسافرت دارد.

عکس جدید فلور نظری و پسرش شروین

عکس جدید فلور نظری و پسرش شروین

 

عکسهای جدید فلور نظری

عکسهای جدید فلور نظری

زندگی فلور نظری در دیار غربت

عکسهای بی حجاب فلور نظری

 

مصاحبه جدید فلور نظری

فلور نظری یک فرد بسیار آرام و با وقار و متین ، اما بسیار انرژیک و شاد است. در مورد مسائل مختلف زندگی کاری و شخصی ایشان مصاحبه ای ترتیب داده ایم که در ادامه میخوانید.

 

زندگی فلور نظری در خانه پدری

دوران کودکی بسیار شاد و پرنشاطی داشتم. در آن زمان مثل حالا زندگی خیلی سخت نبود ضمن اینکه توقع ها هم کمتر بود. من تمام سال منتظر تابستان بودم ، چرا که در سه ماه تابستان به خانه مادربزرگم که یک باغ بسیار بزرگ و زیبا بود نقل مکان میکردیم. من با دوستان هم سن و سال خودم بازی میکردم و از صبح تا شب مشغول جنب و جوش و فعالیت بودیم. متاسفانه دوران کودکی خیلی زود تمام شد. بچه های این دوره در یک چهار دیواری حبس شده اند و نمیتوانند مزه کودکی را به درستی تشخیص بدهند.
ما یک خانواده شش نفره بودیم و من دو خواهر و یک برادر دارم.

مصاحبه جدید فلور نظری

 

از آشپزی فلور نظری تا خانم ورزشکار

من هم خیلی شکمو هستم و هم آشپز خوبی هستم. راستش نمیتوانم از غذا بگذرم ، اما حجم غذایی که مصرف میکنم معمولا کم و تعداد وعده ها زیاد است. لوبیا پلو با گوشت تکه ای غذای مورد علاقه ام است و نمیتوانم از آن بگذرم.
کسانی هم که دست پختم را خورده اند میگویند غذایی که درست میکنم لذیذ است.
قبلا به ورزش خیلی اهمیت میدادم ، در کلاسهای ایروبیک شرکت میکردم و هر از گاهی با وزنه ها تمرین میکردم. اما حالا کمتر وقت میکنم ورزش کنم. در حال حاضر بیشتر ورزش تماشا میکنم! من طرفدار سرسخت پرسپولیس و بایرن مونیخ هستم. البته تیم ملی ایران و آلمان هم که دیگر جای خود.

 

علاقه به بازیگری و شروع کار هنری فلور نظری

همیشه به بازیگری علاقه داشتم ، اما فکر نمیکردم بازیگر شوم. پس از دریافت لیسانسم ، تصمیم گرفتم رشته بازیگری را جدی دنبال کنم. به همین خاطر هم وارد دانشگاه سوره شدم و همین باعث شد بتوانم خودم را به این حرفه نزدیک کنم. برای اینکه تجربه و مهارت کافی را کسب کنم ، نزد اساتید این کار هم دوره های بازیگری را گذراندم.

علاقه به بازیگری و شروع کار هنری فلور نظری

 

بهترین و بدترین لحظات فلور نظری در دوران بازیگری

تجربه بازی در سریال خانه به دوش و همکاری با رضا عطاران لحظه های ناب و زیبایی را برایم رقم زد. او در کارها دقیق و منظم است اما در عین حال طی چند همکاری که با ایشان داشتم به نظرم بسیار خوش میگذرد و آدم جالب و دوست داشتنی است.
اما بدترین خاطره ام در بازیگری مربوط به فوت همکار عزیز و ارزشمندم رضا سعیدی سر صحنه فیلمبرداری بود.

 

زندگی فلور نظری در دیار غربت

من سالهاست که همراه فرزندم شدم و در آلمان سکونت داریم. البته من برای کار و یا دیدن خانواده ام زیاد به ایران سفر میکنم.
اینکه دائم در حال رفت و آمد هستم باعث میشود غربت و دوری از ایران را چندان حس نکنم. در واقع هر وقت که حس کنم دلتنگ هستم بلافاصله به ایران سفر میکنم.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید