خانه ۳۳ هزار دلاری که ۶ ساعته بنا میشود!

این روزها که قیمت خانه سر به فلک میکشد، یک شرکت ایتالیایی خانه ای پیش ساخته طراحی و تولید کرده که ظرف مدت ۶ ساعت در هر جایی سرهم می شود!

  • تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 147
  • دیدگاه ها : صفر

این روزها که قیمت خانه سر به فلک میکشد، یک شرکت خلاق ایتالیایی خانه ای پیش ساخته طراحی و تولید کرده که میتواند ظرف مدت ۶ ساعت در هر جایی و توسط تنها سه نفر آماده شود!

این سازه با نام تجاری M.A.Di. شناخته میشود. در ابعاد مختلفی عرضه میشود که ارزانترین آن ۲۹۰ فوت مربع (معادل حدود ۸۸ مترمربع) مساحت دارد و قیمت تمام شده آن ۳۳۰۰۰ دلار است یعنی حدود ۱۳۰ میلیون تومان.همچنین یک مدل بسیار بزرگتر ۹۰۴ فوت معادل حدود ۲۷۵ متری هم در دسترس است که قیمت ۷۳ هزار دلاری دارد.

کلیه خانه ها دارای حمام ، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه مجهز ، تاسیسات سرمایش و گرمایشی هستند. همچنین این خانه پیش ساخته در برابر توفان و زلزله نیز مقاوت خوبی دارد.نکته جالب اینکه برای برپایی این خانه ها نیازی به فونداسیون بتنی نیست و پایه ها و کانکتور های مخصوص آنرا به زمین محکم میکنند.

همچنین میتوانید با پرداخت مبالغ اضافی سیستم پانل های خورشیدی برای بی نیازی از برق سفارش دهید.

به ادعای وبسایت سازنده محصول ، شما باید پس از تائید نقشه ۶۰ روز منتظر تحویل آن بمانید و سپس ظرف چند ساعت خانه تان تکمیل و آماده میشود!

M.A.Di. کاملا شبیه یک خانه معمولی است ، در حالی که دقیقا اینطور نیست و پشت این سازه زیبا و ساده مهندسی پیچیده ای نهفته است.

خانه پیشساخته سبک و مقاوم

سازه های پیش ساخته

فضای داخلی و نشیمنگاه خانه پیش ساخته

مراحل آماده سازی و اسمبل خانه پیش ساخته

اسمبل کردن خانه پیش ساخته

مراحل نصب خانه پیش ساخته

مراحل آماده سازی خانه پیش ساخته

برپا کردن خانه پیش ساخته

نمایی از خانه پیش ساخته شرکت ایتالیایی

خانه پیش ساخته

فضای داخلی زیبا خانه پیش ساخته

عکس خانه های پیش ساخته مقاوم ضد زلزله

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید