بیوگرافی کامل هدایت هاشمی

نگاهی دقیق به زندگی هنری و خصوصی هدایت هاشمی بازیگر سینما و تلوزیون

  • تاریخ انتشار : ۵ تیر ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 118
  • دیدگاه ها : صفر

هدایت هاشمی یا همان اوس موسی سریال پایتخت!

هدایت هاشمی متولد اسفند ۱۳۵۳ در سبزوار و بزرگ شده مشهد است. او تحصیلاتش را در رشته کارگردانی تا مقطع فوق لیسانس ادامه داد.

علاقه به بازیگری از دوران نوجوانی در او وجود داشت و زمانی که سیزده ساله بود در نخستین تئاتر نمایشی بصورت آماتور ظاهر شد. بازی در این تئاتر باعث شد متوجه علاقه زیادش به حضور در این عرصه هنری شود. البته هدایت مدتی را نیز در مشهد به بازی فوتبال گذراند که البته نتوانست در این عرصه به موفقیت چشمگیری برسد.

زندگینامه هدایت هاشمی

هدایت یکی از بازیگران فعال در سه عرصه هنر بازیگری یعنی تئاتر ، سینما و تلوزیون است. چیزی که باعث شده در سالهای اخیر بیش از پیش دیده و شناخته شود ، حضورش در سریال پایتخت به عنوان اوس موسی بود.

شروع فعالیت حرفه ای اش در عرصه بازیگری در سال ۱۳۷۷ در تئاتر رقم خورد ، او اولین بار در تلوزیون سال ۸۱ با بازرس کل ظاهر شد و اولین تجربه سینمایی اش نیز در سال ۸۴ با فیلم سینمایی یک بوس کوچولو رقم خورد.

 

نگاهی به کارنامه هنری هدایت هاشمی در سینما ، تلوزیون و تئاتر

فیلمهای سینمایی : یک بوس کوچولو ، آرام باش و تا هفت بشمار ، خاک آشنا ، وقتی همه خوابیم ، سوت قرمز کوچک ، لطفا مزاحم نشوید ، یه حبه قند ، گل‌چهره ، میگرن ، محمد (ص) ، آزمایشگاه ، شیر تو شیر ، خانه‌ای کنار ابرها و به دنیا آمدن.

سال ۱۳۹۰ پرکارترین سال دوران حرفه ای هدایت هاشمی بود. او در این سال در ۴ فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت ، هرچند که هم اکنون تا حدودی کم کار شده است.

هدایت هاشمی در سریال عقیق

هدایت هاشمی در سریال عقیق

تلوزیون : عقیق ، قرعه ، گاهی به پشت سر نگاه کن ، نوشدارو ، چک برگشتی و پایتخت ۳ و ۴ سریال هایی هستند که هاشمی در آنها نقش بازی کرده.

هدایت هاشمی و همسر دومش

هدایت هاشمی و همسر دومش

 

حواشی زندگی خصوصی هدایت هاشمی

ازدواج و جدایی از نگار عابدی

هدایت هاشمی تا کنون دوبار ازدواج کرده ، همسر اولش نگار عابدی است که همانند او بازیگر سینما و تلوزیون است. حاصل ازدواج هدایت و نگار یک دختر به نام اِما است. نگار عابدی در خصوص جدایی از هاشمی در یک مصاحبه عنوان کرد که تنها چند سال پس از ازدواج حس کردیم مسیرمان متفاوت است و باید هر چه زودتر از هم جدا شویم. این اتفاق وقتی افتاد که اِما تنها ۵ سال سن داشت و هنوز به مدرسه نمیرفت.

هدایت هاشمی و نگار عابدی

هدایت هاشمی و نگار عابدی

 

ازدواج دوم هدایت هاشمی با مهشید ناصری

مهشید ناصری بازیگر تئاتر است و در این زمینه سابقه زیادی هم دارد. چندین سال پس از جدایی از نگار ، هاشمی تصمیم به تجدید فراش میگیرد و در این راه با مهشید ناصری آشنا میشود. این دو مدتی است که با یکدیگر تشکیل زندگی داده (سال ۹۴) و هم اکنون صاحب یک دختر کوچک با نام جانا هستند.

هدایت هاشمی ، همسرش مهشید ناصری و دخترانش اما و جانا

هدایت هاشمی ، همسرش مهشید ناصری و دخترانش اما و جانا

Hedayat Hashemi is an Iranian actor and director was born in Mashhad-Iran 1974.
Hedayat Hashemi’s Filmography :
Paytakht 3&4, A House Beside Clouds, Migren, Laboratory, Shir too Shir, Golchehreh, A Cube of Sugar, Khake ashena, Vaghti hame khaabim, Please Don’t Disturb …

هدایت هاشمی و همسر دومش مهشید ناصری کنار دریا

هدایت هاشمی و همسر دومش مهشید ناصری کنار دریا

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید