جدیدترین عکس هدیه تهرانی

عکسهای جدید و بیوگرافی مختصر هدیه تهرانی سوپر استار دهه ۸۰ سینمای ایران و بانوی رزمی کار

  • تاریخ انتشار : ۶ خرداد ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 115
  • دیدگاه ها : صفر

عکس هدیه تهرانی بطور ناشناس در تاکسی

هدیه تهرانی بازیگر سینما در تاریخ ۴ تیر ماه ۱۳۵۱ در شهر تهران متولد شد ایشان در زمینه ورزش های رزمی سابقه دارند و در تای چی چوان نیز فعالیت ویژه ای دارند.

او در سال ۱۳۹۲ به سمت نایب رئیس کمیته بانوان هنرهای رزمی و تای چی چوان برگزیده و منصوب شد. هدیه تهرانی برنده دو سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر است.
برای بازی در نقشی در فیلم روز واقعه انتخاب شد که پس از مدتی لادن مستوفی بجای او برای این نقش جایگزین شد. او برای فیلم سلطان به کارگردانی مسعود کیمیایی انتخاب شد و از آن پس وارد سینمای حرفه ای و بازیگری حرفه ای در ایران شد.

فیلم هایی نظیر شوکران و غریبانه از بهترین های هدیه تهرانی بودند که در بهترین زمان ممکن او را به سوپر استار سینما در دوره خود بدل کردند.
او در فیلم چهارنبه سوری جزو برترین بازیگران حرفه ای بود و جزو پول ساز ترین بازیگران خانم دهه ۸۰ سینمای ایران شد.

هدیه تهرانی بطور ناشناس در تاکسی

عکس هدیه تهرانی

هدیه تهرانی بازی در ۳۸ فیلم سینمایی را در در کارنامه حرفه ای خود دارد و برای تعدادی از آنها نامزد دریافت سیمرغ بلورین نیز شده است.

هدیه تهرانی در ظاهری جدید

سوپر استار سینمای ایران

هدیه تهرانی همچنین به عکاسی علاقه فراوانی دارد و در سال ۱۳۸۸ نمایشگاه عکس خود را در خانه هنرمندان و در نمایشگاه عکس آبان گان به معرض دید همگان قرار داد.

عکس های او بدلیل استقبال زیاد و همچنین شهرتش ، بقیمت های بالایی فروخته شدند میانگین قیمت عکس های مجموعه او از ۵۰۰ هزار تومان تا ۸ میلیون تومان نرخ گذاری شده بود.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید