رسوایی جنسی مردان هالیوود

دامنه این رسوایی جنسی به قدری گسترده است که تا کنون بسیاری از چهره های سرشناس هالیوود را درگیر خود کرده.

  • تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 123
  • دیدگاه ها : صفر

مدتی است که مردان بد هالیوود درگیر ماجراهای افشاگرایانه آزار و اذیت های جنسی خود نسبت به همکاران زن (و بعضا مرد) هستند!

طبق تحقیقات گسترده و پیچیده توسط نیویورک تایمز و نیویورکر در ماه اکتبر سال ۲۰۱۷ آقای هاروی وینستین متهم به آزار جنسی طی چندین سال شد و چندین نام سرشناس و بزرگ دیگر نیز در ادامه به این لیست افزوده شده نظیر کوین اسپیسی ، جرمی پیون ، الیور استون و… که در ادامه مطلب به آنها خواهیم پرداخت.

رسوایی جنس کوین اسپیسی در هالیوود

استن لی – Stan Lee

سردبیر و سرپرست سابق و تقریبا همه کاره کمیک های مارول Marvel Comics به اتهام آزار جنسی یک ماساژور و متخصص ماساژ تراپی بازجویی شد. ماریو کاربالو در تاریخ آپریل ۲۰۱۸ ادعا کرده که او دو بار بطور نامناسبی در دو جلسه در سال ۲۰۱۷ مورد آزار و سواستفاده قرار گرفته است.

استن لی - کمیک مارول

استوین سیگال – Steven Seagal

بازیگر سرشناس و محبوب فیلم های رزمی و اکشن آقای استیون سیگال متهم به تجاوز جنسی از طرف نام مستعاری بنام رژینا سیمونز در سری فیلم های زمین خطرناک  On Deadly Ground در سال ۲۰۰۵ شده است.

استیون سیگال - اکشن رزمی- آزار جنسی
گزارشگر ما به اطلاع می رساند در تاریخ ۱۲ ژانویه پلیس لس آنجلس پرونده و تحقیقاتی در خصوص این بازیگر ۶۵ ساله سرشناس آغازکرده است. همچنین می افزاید که مدل سابق خانم فاویولا دادیس نیز همچنین در سال ۲۰۰۲ بهنگام تست ادیشن و تست بازیگری فیلم در یکی از اتاق های هتل مورد آزار جنسی قرار داه است. چندیدن خانم دیگر نیز مانند خانم پورتیا ده روسی ، جولیانا مارگولیز و کاترینا هیگیل نیز طی چندین سال از آزار و تجاوز جنسی توسط استوین سیگال اطلاع داده اند.
او چندین فقره از این اتهام های جنسی را رد رده و دروغ خوانده است.

 

مایکل داگلاس – Michael Douglas

بازیگر سرشناس آقای مایکل داگلاس نیز طی چندین مصاحبه در تاریخ ۹ ژانویه ۲۰۱۸ چندین فقره از آزار جنسی را رد کرده است.
او توسط یکی از همکاران قبلیش که ۳۰ سال پیش با او همکار بوده متهم شده است به آزار و تجاوز جنسی و البته در ادامه او نیز این عمل را کلا دروغ تلقی کرده و این اتهام را از پایه غلط خوانده است.

آزار جنسی مایکل داگلاس - اتهام جنسی و تجاوز
او در ادامه گفته به هر چیزی که فکر میکرده مسئولش بوده است اعتراف میکند.

 

جیمز فرانکو – James Franco

شایعات بحث برانگیز بر سر بازیگر معروف جیمز فرانکو توسط آلی شیدی از زمانی به میان آمد که او در سال ۲۰۱۸ برنده جایزه گلدن Golden Globes گلوب شد.

آلی شیدی در توییتی که بعدها پاک شد نوشت : چرا جیمز فرانکو باید برنده شود؟ لطفا هرگز از من نپرسید چرا من بازیگری و بازی در فیلم و سریال در تلویزیون را کنار گذاشتم. شیدی به جزئیات اصلا اشاره ای نکرد ولی چندین خانم نیز در همین باره در توییتر جیمز فرانکو او را به اتهام آزار جنسی و تجاوز متهم کردند.

جیمز فرانکو آزار جنسی

در لس آنجلس تایمز نیز تعداد پنج خانم از آزار جنسی و رفتار نا مناسب او خبر دادند و حتی یکی از آنها ادعا کرده جیمز فرانکو او را مجبور به انجام رابطه جنسی دهانی کرده است. وکیل مدافع جیمز فرانکو تمامی این ادعا ها و اتهام ها را دروغ خوانده و رد کرده است.

 

داستین هافمن – Dustin Hoffman

بازیگر معروف داستین هافمن نیز متهم به آزار جنسی و تجاوز به سه خانم شده و این موضوع نیز در تاریخ دسامبر ۲۰۱۷ چاپ شده است.

یکی از کسانی که آزار جنسی دیده بنام کوری توماس به خبرنگار ما گفته است او در سال ۱۹۸۰ در یکی از اتاق های هتلی در نیویورک سیتی زمانی که ۱۶ سال داشته مورد آزار قرار گرفته است.
خانم کوری توماس افزوده او با دختر داستین هافمن بنام کارینا دوست بوده و با یکدیگر به دبیرستان می رفتند. او نیز افزوده آن روز منتظر مادر خود بوده که او را از اتاق هتلی که تمام روز را با بازیگر معروف فیلم مرد بارانی Rain Man در آنجا بوده  و سر کرده است به خانه منتقل کند. او بعد از امدن از حمام که  فقط یک حوله به دور خود پیچیده بود و ان را نیز رها کرد و لخت جلوی ما ایستاد.

داستین هافمن - آزار جنسی -تجاوز بازیگر هالیوودی

یکی دیگر از کسانی که مورد آزار قرار گرفته بنام ملیسا کستر می گوید زمانی که آنها مشغول به ضبط صدا برای فیلم Ishtar بودن او را نیز مورد آزار جنسی قرار داده.
یکی دیگر از اتهامات مربوط به کارآموز ساخت و تولید فیلم خانم آنا گراهام هانتر بود که داستین هافمن را با آزار و تجاوز جنسی در سال ۱۹۸۵ در فیلم مجموعه مرگ فرشنده the set of Death of a Salesman متهم نموده.

داستین هافمن پس از این اتهامات مصاحبه ای کرده و گفته : من احترام فراوانی برای یکایک این خانم های محترم قائلم و احساس وحشتناک و پشیمانی دارم که هر عملی که انجام داده ام می تواند آنها را در وضعیت غمگین و ناراحت کننده ای قرار دهد. از این بابت متاسفم. این انعکاس دهنده من نیست و با شخصیت واقعی من فاصله فراوانی دارد.

 

جرمی پیون – Jeremy Piven

جرمی پیون بازیگر معروف و سرشناس هالیوود به اتهام آزار جنسی و تجاوز به هشت خانم بر سر زبان ها افتاده است.

سه نفر از این خانم ها در ژانویه ۲۰۱۸ اعلام اتهام علیه او کردند در صورتی که او ادعاهای قبلی را در نوامبر سال ۲۰۱۷ منتفی و دروغ اعلام کرده بود.
او افزوده این اتهام های جنسی که بر می گردد به ۳۰ سی سال قبل و یکی از آنها نیز باز می گردد به ۲۰ سال پیش کاملا و از پایه اشتباه و غلط است.

جرمی پیون -آزار جنسی هالیوود -تجاوز در هالیوود

همانطوری که همگان می دانند من از دستگاه دروغ سنج و تست هایی در این زمینه سربلند بیرون آمدم و من هیچ وقت خودم رو بزور به کسی تحمیل نکرده ام.
به طور حتم اگر شخصی به من جواب رد داده من به واصله زور و اجبار به کسی تجاوز و آزار نرسانده ام.

 

کوین اسپیسی – Kevin Spacey

اقای انتونی راپ بازیگر در مصاحبه ای که در سال ۲۰۱۷ انجام داده ادعا کرده زمانی که او ۱۴ سال داشته در سال ۱۹۸۵ کوین اسپیسی برنده دو جایزه اسکار از او استفاده جنسی کرده و او را آزار جنسی داده است.

درست یک هفته بعد از این مصاحبه هشت نفر از کسانی که مورد آزار گرفته به شبکه سی ان ان CNN امده و از بازیگر سریال معروف House of Cards شکایت کرده اند.
در نوامبر ۲۰۱۷خانم هیتر اوراه – Heather Unruh گوینده اخبار تلویزیونی شبکه بوستون ادعا کرده کوین اسپیسی جولای ۲۰۱۶ در یک کافه به نام نانتوکت به پسر ۱۸ ساله او ویل لیتتل Will Little تجاوز کرده و آزار جنسی رسانده است.

کوین اسپیسی - Kevin Spacey متهم به آزار جنسی و تجاوز

با توجه به اتهامات فوق کوین اسپیسی به دنبال درمان خود در مکان نامشخص است و سخنگوی او در بیانیه ای اعلام کرده است کوین اسپیسی مقدار زمانی لازم برای ارزیابی و طول درمان قرار می گیرد. در این زمان هیچ اطلاعات دیگری از او در دسترس نیست.

 

الیور استون – Oliver Stone

خانم پاتریشیا آرکوتیی Patricia Arquette در اکتبر ۲۰۱۷ توییتی منتشر کرد و توضیح داد از شرایط نامطلوب و تجربه بسیار تلخی که او با کارگردان معروف جهانی آقای الیور استون داشته.

ظاهرا الیور استون در حمام این خانم ظاهر شده و پاتریشیا آرکوتیی از این موضوع ابراز ناراحتی کرده است.

اتهامات آزار و تجاوز جنسی الیور استون - Oliver Stone

یک روز پس از این توییت جنجالی در توییتر خانم کری استیوانس Carrie Stevens که بکار مدلینگ در مجلات معروف مشغول است ادعا کرد که توسط الیور استون مورد آزار جنسی قرار گرفته ااند.

 

 

Golden Globes – هالیوود – کارگردان هالیوود – بازیگران هالیوودی – آزار جنسی هالیوود  –کمپین زنان هالیوودی علیه آزار جنسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید