حقایق باور نکردنی در مورد سلبریتی های هالیوودی

حقایق جالبی از زندگی سلبریتی های مشهور هالیوود که احتمالا نمیدانید!

  • تاریخ انتشار : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 161
  • دیدگاه ها : صفر

زندگی واقعی و گذشته چهره های سرشناس هالیوودی معمولا با آنچه ما در موردشان میدانیم یا تصور میکنم متفاوت است.

در این مطلب حقایق جالبی را از زندگی سلبریتی های مشهور هالیوود برایتان بازگو میکنیم که احتمالا تا به حال از آن با خبر نبوده اید.

 

Tom Hiddleston

تام هیدل استون در واقع برای نقش تور (THOR) انتخاب شده بود در صورتی که این نقش به کریس همسورت رسید. ولی سازندگان اصلی سری فیلم تور در واقع از ادیشن و بازی او بسیار هیجان زده شدند و نقش برادر بدجنس تور را به او دادند.

تام هیدل استون بازیگر فیلم قهرمانی ثور

Halle Berry

هالی بری در واقع اسم اصلی خود را از یک سری فروشگاه های زنجیره ای گرفته است.
در واقع اسمی که با آن متولد شده ماریا هالی بری است که پدر و مادر او اسم کوچک اورا از فروشگاهی به همین نام در ایالت اوهایو امریکا و ساختمان فروشگاه های گرفته اند.

نام واقعی هالی بری - ماریا هالی بری

Ryan Gosling

رایان گاسلینگ هنر پیشه معروف هالیودی که با نقش های معروف خود در فیلم هایی همچون لالا لند و راننده معروفیت خاصی دارد ، گروه موسیقی راک خود را هدایت می کند و در حال حاضر قصد معرفی کردن البوم دوم خود را دارد.

رایان گاسلینگ بازیگر لالالند و گروه راک

Jack Nicholson

نکته عجیب زندگی جک نیکلسون بازیگر معروف : در واقع خواهر نیکلسون ، مادرش است! و پدر و مادرش در واقع پدر بزرگ و مادر بزرگش هستند!
خیلی گیج کننده شده میدونم ولی در واقع بعد از اینکه مادر جک باردار شد پدربزرگ و مادربزرگ جک به مادرش پیشنهاد دادند تا بچه رو به اونها بده تا مادرش بتواند به عنوان یه رقصنده حرفه ای به کار خودش ادامه بدهد.

جک نیکلسون بازیگر هالیوود

Nicole Kidman

نیکول کیدمن معروف از پروانه به شدت می ترسد و می گوید من باید با ترسم مقابله کنم.

من در یک قفس بسیار بزرگ از پروانه ها در موزه ملی تاریخ و طبیعت امریکا رفتم و یک پروانه بر روی من نشست و بسیار وحشت آور بود.
من از هواپیما بیرون پریدم می توانم در قفس پر از سوسک باشم و تمام بدنم مملو از سوسک باشد و همه این کارهارو انجام می دهم ولی با چیزی که نمی توانم کنار بیایم دست زدن به بدن یک پروانه است!

ترس های نیکول کیدمن در زندگی واقعی - فوبیا پروانه کیدمن

Christian Bale

کریستین بیل معروف در نقش بتمن گفته که مادرش یک دلقک سیرک بوده و اون اولین بوسه رو به یه دختر اکروبات باز به نام بارتا زده.

داستان زندگی کریستین بیل - بازیگران هالیوود

Harrison Ford

کارگردان و خالق سری فیلم های معروف جنگ ستارگان جورج لوکاس ، اقای هریسون فورد را به عنوان نجار استخدام می کنه تا کابینتی بسازه برای خانه خودش اما جورج لوکاس با حرفه چوب و کار دست اون صرفا متحیر نمی شود اون به هریسون فورد سری متن و امتحان ادیشن رو میده برای قسمت هایی از فیلم جدید خودش جنگ ستارگان.
علاوه بر تعداد بیشماری از صد ها نفر برای این نقش جورج لوکاس تصمیم می گیرد که هریسون فورد این نجار ماهر بهترین فرد برای ایفای نقش جنگ ستارگان است.

جورج لوکاس و هریسون فورد

Taylor Swift

تیلور سوییفت برای اولین بار گیتار را در سن ۱۰ سالگی بدست گرفت وقتی که یک تعمیر کار کامپیوتر به او یاد داد ۳ نت کوتاه را بنوازد و از ان به بعد جرقه ای برای جلب نظر تیلور سوییفت به خوانندگی خورد.

شروع نوازندگی و خوانندگی تیلور سوییفت

Michael Fassbender

مایکل فاسبندر مدتها بعنوان دستیار کشیش در کلیسای محلی خودشان در محله ای در ایرلند که بزرگ شده بود مشغول بکار بود.

مایکل فاسبندر بازیگر هالیوود

 

rihanna

خواننده محبوب زن ریحانا قبل از خوانندگی جزو کادر آموزش دیده ارتش بود .

ریحانا در ارتش آمریکا

Johnny Depp

جانی دپ بازیگر مشهور هالیوودی در فیلم های دزدان دریای کاراییب از سندروم کلوروفوبیا رنج می برد به عبارتی از دلقک ها و چهره انها می ترسد.
او افزوده اگر روزی خودم رو تنها با جمعی از دلقک ها محصور ببینم و گیر بیفتم تمامی کارهای بد و شرارت های خودم رو کنار می گذارم.

جانی دپ بازیگر مشهور هالیوودی - بازیگر دزدان دریای کاراییب

Angelina Jolie

آنجلینا جولی به عنوان زیباترین زن جهان شناخته شده است ، اما شگفت انگیز است که بدانید در زمان کودکی و در دوران دبستان همکلاسی های او بخاطر زدن عینک و بندنک شلوارش او را مسخره می کردند و دست می انداختند.

انجلینا جولی زیباترین زن جهان

Tom Cruise

تام کروز بازیگر محبوب و چهره معروف در سری فیلم های ماموریت غیر ممکن قبل از بازیگری قصد داشت تا کشیش کاتولیک شود و او حتی در ۱۴ سمینار فرانسیسکن شرکت کرد و در رشته علوم دینی تحصیل کرد.

چهره جذاب تام کروز بازیگر هالیوود

Brad Pitt

تبلیغات برند تویوتا توسط برد پیت در کشور مالزی توسط دادگاه عالی و وزیر اطلاعات ممنوع اعلام شد به دلیل اینکه این بازیگر خوش تیپ و قیافه ممکن است باعث ایجاد نا امیدی و دلسردی در مردان مالزیایی در کشور مالزی شود .

زیندودین مایدین گفت چرا باید چهره جذاب غربی ها بروی تبلیغات باشد مگر مردم کشور ما به اندازه کافی زیبا نیستند.

ممنوعیت تصویر برد پیت در مالزی

Leonardo DiCaprio

لئوناردو دی کاپریو هنر پیشه معروف پدری به نام جورج دارد که یکی از هنرمندان طنز پرداز معروف زیرزمینی است.

حقایق خواندنی در مورد لئوناردو دی کاپریو

هالیوود – هالیوود ریپورتر – بازیگران زن هالیوود – آنجلینا جولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید