بررسی استایل ایوانکا ترامپ در کاخ سفید

ایوانکا ترامپ از زمان ورودش به کاخ سفید ، ذهنیت همگان را در بکار گیری استایل دیپلماتیک تغییر داده است.

  • تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 164
  • دیدگاه ها : صفر

شروع استایل فشن در کاخ سفید

از زمانی که در سال ۲۰۱۷ آقای دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا شد دختر او ایوانکا نیز در سمتی ویژه و با استایل زنانه و حرفه ای خود در واشینگتن دی سی پا به عرصه سیاست نهاد.

برای پیگیری مد و استایل فشن خانمانه ایوانکا ترامپ در محل کار و طی کردن مراحل پیشرفت کاری و سیاسی او همراه با ما باشد تا از اخبار آنها باخبر شوید.

ایوانکا ترامپ - فشن دیزاین

استایل سیاه و سفید ایوانکا ترامپ

برای جشن گرفتن مراسمی و تجلیل از قهرمانان المپیک پیشین سال ۲۰۱۸ پیونگ یانگ کره جنوبی , دختر اول رییس جمهور آمریکا در لباسی شیار دار و راه راه سیاه و سفید که توسط الکسیس طراحی شده بود برای اهدای جوایز بهترین های آمریکا ظاهر شد.

او این لباس را که Nalani fit-and-flare lace midi dress نامگذاری شده است و در سایت معروف selfridges.com نیز بفروش می رسد و  قیمتی حدود ۱٫۰۸۵$ دلار دارد را با کفش هایی که روی آن کریستال کار شده  و از کالکشن زیبای شخصی خود هستند و قیمتی حدود ۹۰۰$ دلار دارند استفاده نمود.

Nalani fit-and-flare lace midi - لباس ایوانکا ترامپ

منبع : Larry French/Getty

استفاده از رنگ صورتی در استایل ایوانکا ترامپ

دختر اول کاخ سفید آمریکا در لباس مجلسی زیبای ۱۲٫۸۸۸$ دلاری در ضیافتی برای رییس جمهوری فرانسه امانوئل مکرون French President Emmanuel Macron و همسر ایشان بانو لیدی بریجیت مکرون Lady Brigette Macron در کاخ سفید برگزار شده بود در تاریخ ۲۴ آپریل به لنز دوربین ها خیره شده و عکس گرفتند.

ایوانکار ترامپ -ضیافت کاخ سفید

منبع : Andrew Harrer/Bloomberg via Getty

استایل ایوانکا ترامپ در بازگشت به کسب و کار

ایوانکا ترامپ در تارخ ۱۷ آپریل در نیو همپشایر  State of New Hampshire در کنفرانسی در مورد پرداختن مالیات با چهره ای جذاب و کاری نمایان شد.یک لباس بسیار ساده و رسمی برای اینکار بسیار عالی و دور از نتظار بود و صد البته با تشکر از یک گل رز طلایی که بعنوان دکمه وسط این لباس استفاده شده بود کار را به نحو احسنت به اتمام رسانید و ظاهری بسیار زیباتر به این لباس ساده بخشید.

ایوانکا ترامپ - استایل کاری و فشن

منبع : ERNESTO BENAVIDES/AFP/Getty

قدرت گل در استایل ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ مشاور ویژه رییس جمهور آمریکا د تاریخ ۱۲ آپریل برای شرکت در کنفرانس و نشست تجارت آمریکا در کشور پرو , لباسی بلند  به ارزش ۲,۲۹۵$ را که به رنگ آبی کبالتی تا زیر زانو و مزین شده به گلهای زرد چشمگیر و نقطه های پولکی سفید با سر آستین های براق ابریشمی و دکمه های مرواریدی تزیین شده بود را به تن کرد.

لباس بلند ایوانکا ترامپ - کنفرانس تجارت

ایوانکا ترامپ بانویی در لباس قرمز

نخستین دختر کاخ سفید و مشاور ویژه رییس جمهور وقت آمریکا در جلسه با حضور کابینه دولت در روز دوشنبه ۹ آپریل درکاخ سفید آمریکا لباسی یکسره قرمز رنگ زیبا و کمربند دار به ارزش ۲,۳۹۰$ به تن کرد.
او با دستبند طلای ظریفی که به دست چپ داشته و گوشواره های حلقه ای آویز بهترین ها را با این لباس ست کرده و یک ست اداری کامل را همگام با حفظ اصول استایل کاری و شیک بودن زنانه تلفیق کرد.

ست اداری کاخ سفید آمریکا - ایوانکا ترامپ

منبع : Al Drago/Bloomberg via Getty

جذاب و مجلل در کت بارانی بررسی استایل ایوانکا ترامپ

در تاریخ ۲۹ مارچ خانم ایوانکا ترامپ در حال خروج کاخ سفید با کت بارانی کرم رنگی دیده شد.
در مورد لباس رنگ شلوار و کفش های پاشنه بلند طبق معمول همه چیز بسیار زیبا و باشکوه و فکر شده بود و این بانوی درخشان در این لباس می درخشید.

ایوانکا ترامپ - سفر به کاخ سفید آمریکا

استایل ایوانکا ترامپ در میهمانی خانوادگی

ایوانکا ترامپ در مراسم جشن هانوکا (مراسم جشن یهودی ) در کاخ سفید لباسی بلند مشکی و مجلسی با راه راه هایی از نقطه های نقره کوب شده که توسط الکساندر مکویین طراحی شده بود  در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۱۷ بهمراه همسر و فرزندان خود در این مراسم باشکوه شرکت نمود.

ایوانکار ترامپ بهمراه همسر خود

ایوانکا ترامپ مشاوری همه فن حریف

نخستین دختر کاخ سفید لقب دختر دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا مشاور ویژه پدرش نیز هست در این عکس به طور مصمم در جلسه ای که با حضور اعضای کابینه و همسر خود آقای جارد کوشنر Jared Kushner در روز پنج شنبه در تاریخ ۸ مارچ برگزار شده است با این لباس رسمی حضور پیدا کرد.

او که در این میهمانی از کت ۹۰$دلاری شرکت زارا Zara که مروارید دوزی شده بود استفاده کرد که اخیرا با تخفیف فراوان به قیمت ۲۲٫۹۹$ به حراج گذاشته شد.
ایوانکا ترامپ این ست بسیار شیک و مجلل که برای ساعات کاری خود استفاده کرده را با شلواری به رنگ تیره و مشکی و با رنگ رژ لب قرمز تیره ست کرد.

ایوانا ترامپ - مشاور ویژه کاخ سفید آمریکا

همه چیز سر زمان مناسب

در نشستی که در کاخ سفید برگزار شد ایوانکا ترامپ ظاهری بسیار ساده و توام با یکپارچگی بهمراه داشت و از یک یقه اسکی مشکی استفاده کرده و برای تکمیل نمودن از یک شلوار یکسره بلند دوبنده به رنگ سبز جنگلی jumpsuit و دمپای گشاد استفاده نمود که قیمتی برابر ۱,۹۹۵$ دارد.

لباس ایوانکا ترامپ

توری سفید

استراحتی کوتاه در باغ رز کاخ سفید آمریکا پس از کنفرانس مطبوعاتی کهدر کاخ ریاست جمهوری آمریکا برگذار شد.

کنفرانس ایوانکا ترامپ - رییس جمهور آمریکا

 

ایوانکا ترامپ -رییس جمهور آمریکا – کاخ سفید آمریکا – دونالد ترامپ رییس جمهور ایالت متحده آمریکا –  ایوانکا ترامپ عکس –

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید