نکات جالب و خواندنی از جاستین بیبر ستاره جوان و منفور هالیوود!

جاستین بیبر خواننده ، نوازنده ، آهنگساز و بازیگر کانادایی است. او از سال ۲۰۰۷ ویدیوهایش را در یوتیوب منتشر کرد و مورد استقبال کاربران قرار گرفت و در سال ۲۰۰۹ اولین آلبومش را با نام دنیای من به مارکت موسیقی عرضه کرد.

  • تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 292
  • دیدگاه ها : صفر

جاستین بیبر خواننده ، نوازنده ، آهنگساز و بازیگر کانادایی است. او از سال ۲۰۰۷ ویدیوهایش را در یوتیوب منتشر کرد و مورد استقبال کاربران قرار گرفت و در سال ۲۰۰۹ اولین آلبومش را با نام دنیای من به مارکت موسیقی عرضه کرد.

بیوگرافی جاستین بیبر

جاستین زندگی پرحاشیه ، جسورانه و احمقانه ای را تجربه کرد. او در سنین بسیار پایین مشهور شد و ناگهان از هیچ به همه چیز رسید. ماجراهای تکراری و پرحاشیه اش با سلنا گومز ، خواننده ای که هم سن و سال او بود ، تا مدت ها در رسانه ها بازتاب داده میشد و این در حالی که هر یک کمتر از ۱۸ سال سن داشتند همواره روی جلد مجلات بودند.

او در سال ۱۹۹۴ در ایالت اونتاریو کانادا به دنیا آمد. مادرش زمانی که او را باردار شد تنها ۱۸ سال داشت. جالب اینکه پدر و مادرش هرگز با یکدیگر ازدواج نکردند و وقتی جاستین دو ساله بود پدرش برای ازدواج با شخص دیگری مادر جاستین را به کلی رها کرد.

جاستین بیبر بیشترین هوادارانش را در میان دختران نوجوان دارد و آنها سهم بزرگی از دنبال کنندگانش را در شبکه های اجتماعی تشکیل میدهند.

عکس قدیمی از دوران نوجوانی جاستین بیبر

نکته دیگری که به تازگی در خصوص جاستین رو شده ، این است که زمانی پدر جاستین قصد داشت بچه را سقط کند اما مادرش راضی به اینکار نشد و با سختی بسیار توانست جاستین را حفظ کند.

جاستین بیبر در سال ۲۰۱۱ هم از سوی مجله تایمز و هم از سوی مجله فوربس به عنوان یکی از ۱۰۰ شخصیت تاثیرگذار و قدرتمند جهان انتخاب شد.

او در ژانویه ۲۰۱۴ به خاطر رانندگی در حالت مستی و مصرف ماریجوانا دستگیر شد و مدت کوتاهی را در زندان سپری کرد.

جاستین همیشه از مایکل جکسون به خوبی یاد کرده و ترانه های او را الگوی خودش معرفی کرده است.

پدرش پس از ازدواج صاحب دو دختر شد و این یعنی جاستین دو خواهر ناتنی دارد.

اسکوتر برون ،مدیر برنامه جاستین اخیرا گفته که او به دِرِک Drake خواننده رپ آمریکایی بسیار علاقمند است و در واقع به او به چشم برادر بزرگتر خود نگاه میکند.

Drake خواننده رپ آمریکایی و دوست جاستین بیبر

جاستین بیبر به هوادارانش بسیار علاقه دارد و اعلام کرده همه هواداران دخترش مانند دوست دخترش هستند! البته گاهی نیز حواشی در همین خصوص پیش آمده نظیر دریافت پول بابت گرفتن عکس یادگاری پس از کنسرت و منتظر گذاشتن هواداران و فرار از درب پشت!

جاستین به شبکه اجتماعی توئیتر بسیار علاقمند است. او گفته هر بار توییت میکند منتظر میماند تا ببینید چه کسانی اولین بازخورد ها (ری توییت) را برایش میفرستند.

او در حال حاضر در خانه سابق بریتنی اسپیرز در لس آنجلس زندگی میکند.

آرایشگر شخصی اش برای هربار که دست به قیچی میشود ۷۵۰ دلار دستمزد دریافت میکند.

نام کیم کارداشیان در لیست تماس سریع گوشی جاستین بیبر است و این دو همیشه با هم صحبت میکنند.

او نواختن سازهای گیتار ، پیانو ، درامز و ترامپت را خودش آموخته و معلمی نداشته!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید