کتی پری و دیدار با پاپ فرانسیس در واتیکان

کتی پری در واتیکان رم همراه نامزدش و در مقابل رهبر مذهبی کاتولیک های جهان پاپ فرانسیس اظهار وجود و عشق نمودند.

  • تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 161
  • دیدگاه ها : صفر

عشق کتی پری در واتیکان

پاپ فرانسیس Pope Francis و دعوت ایشان از خواننده محبوب کتی پری Katy Perry و دوست پسرش که بتازگی باهم در همایش و کنفرانسی دیده شده اند.
بله درست حدس زدید این چهره آشنا مربوط به آقای اورلاندو بلوم Orlando Bloom هنرپیشه و بازیگر هالیوودی است.

در ادامه با شما همراه خواهیم بود از چگونگی این مراسم و دیدار پاپ فرانسیس در وایتکان .

کتی پری خواننده محبوب - پاپ فرانسیس - واتیکان

پاپ فرانسیس در حال دست دادن با خانم پری خواننده و سفیر سلامت سازمانی جهانی به نام اتحاد برای درمان United to Cure در کنفرانسی بین المللی که برای راهکارهای درمانی برای سرطان در تاریخ ۲۸ آپریل ۲۰۱۸ تشکیل شده بود هستند.

کتی پری ۳۳ ساله بعنوان یکی از سخنرانان کنفرانس جهانی اتحاد برای درمان و نقطه تمرکزی برای یافتن راه های درمان سرطان در رم حضور داشت.

او تعدادی از ویدیوهای خود در بازدید از شهر رم همراه بازیگر معروف ۴۱ ساله سری فیلم های دزدان دریای کاراییب the Pirates of the Caribbean actor را در اینستاگرام منتشر کرد.

کتی پری در یکی از این ویدیو ها درحال نشستن در ماشین اعلام نمود که بهمراه مادر خود خانم ماری پری Mary Perry است و در لحظه ای دوربین را بسمت اورلاندو بلوم گرفته و با لغت ” عزیزترین من هم اینجا روبروی من نشسته است”این کلیپ را به پایان رساند.

کتی پری - کنسرت کتی پری

این خواننده نامزد جایزه گرامی در این کنفرانس افزود که چگونه با استفاده از مدیتیشن و آرامش دادن به روح درون خود , ترس و اضطراب و استرس را از خود دور نموده و از هیچ گونه دارو و نسخه پزشکی استفاده ننموده است.

مدیر برنامه ریزی این خواننده و ترانه سرا و همچنین استاد مدیتیشن آقای باب راث  Bob Roth و همچنین مدیرعامل بنیاد غیر انتفاعی مدیتشین آقای دیوید لینچ David Lynch نیز او را همراهی می کردند.

رابطه عاشقانه کتی پری

کتی پری و بلوم از سال ۲۰۱۶ باهم قرارهای عاشقانه داشته اند و رفته رفته این روابط گسترده تر شده و در همه جا توسط دوربین های پاپا راتزی ها Papparazzi شکار شده اند.

کتی پری - اورلاندو بلوم - عشق کتی پری

کتی پری در واتیکان به همراه اورلاندو بلوم حضور داشت

اورلاندو بلوم در طول این کنفرانس با لبخندی زیبا در کنار کتی پری نشست. این بازیگر سرشناس در طول سال ۲۰۱۸ چندین بار در اینستاگرام کتی پری حضور داشته است.
داور سری برنامه های آمریکن آیدول The American Idol judge با لبخند و ملبس به لباس سرتاسر مشکی و مخصوص این کنفرانس در کنار او نشسته بود.
کتی پری نیز لباسی سرتاپا مشکی و کاملا پوشیده بر تن داشت و کلاهی مزین به گلهای رز مشکی که توری از جلوی آن آویز شده بود روی سرش گذاشته بود.

کتی پری این گفته را تایید کرده که من و بلوم باز به یکدیگر برگتشیم و این جمله را با لغت عزیز دلم تایید کرد.

اورلاندو بلوم عشق کتی پری - دوست پسر کتی پری

حضور کتی پری در واتیکان و دیدارش با پاپ فرانسیس

لحظه عشق در اینستاگرام کتی پری

کتی پری ویدیویی را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته که نشان می دهد قلبی قرمز رنگ به نماد عشق در بالا و کبوتر صلح سفید در زیر آن در این استوری خودنمایی می کرد.پاپ در لحظه احوالپرسی از این خواننده معروف دستان او را در دست خود قرار داد و برای او دعا و طلب بخشش و آمرزش کرد.

کتی پری و عشق او- اورلاندو بلوم دوست پسر کتی پری

 

Katy Perry/Instagram ، ope Francis ، کتی پری dark horse ، دانلود موزیک ویدیو کتی پری ، دانلود آهنگ کتی پری ، جدیدترین آهنگ کتی پری

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید