عکسهای با نمک و جالب موش هایی که اولین بار در فضای آزاد قرار میگیرند

عکاسی از موش های آزمایشگاهی برای یافتن راهی برای نجات جان برخی از این موجودات. عکسهای جالب و زیبا از موشهای بامزه و که از مرگ نجات یافته اند

  • تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 210
  • دیدگاه ها : صفر

در مورد موش های آزمایشگاهی چی فکر میکنید؟

اونها کمک بزرگی برای انسانها هستند ، اما خوب این برای خودشون زیاد خوش آیند نیست.

انسانها موش های آزمایشگاهی رو پرورش میدن ، روشون آزمایش های مختلف انجام میدن و همه این موش ها در نهایت یک سرنوشت دارن ، مرگ دردناک.

عکس خفن ، عکسهای جالب

عکس جالب موشهای آزمایشگاهی

اونها معمولا در قبال آزمایشاتی که روشون میشه در اثر بیماری هایی که به عمد مبتلا میشن کشته میشن و به این ترتیب علم انسان در قبال زندگی موشها افزایش پیدا میکنه.

در این بین یک نفر پیدا شده که از موشهای آزمایشگاهی طور دیگه ای استفاده کرده!

راشل توتارو ، عکاس و حامی حیوانات در خصوص پروژه عکاسی خود اینطور گفت:

سال گذشته برای اولین بار تصمیم گرفتم از موش های آزمایشگاهی عکاسی کنم! فکر میکنید این یه چیز ساده است؟ برای شما آره ولی باید بدونید این موشها برای اولین بار در زندگیشون فضای آزاد و غیر آزمایشگاهی رو تجربه کردن! چه زندگی دردناکی. مدل های کوچک من موشهایی بودند که توسط یک موسسه خیریه در میلان ایتالیا نجات پیدا کردن و در اختیار من قرار گرفتن.

شاید باور نکنید اما سالانه در جهان میلیونها حیوان در آزمایشگاه ها جان خودشون رو از دست میدن در حالی که میشه جون خیلی از اونها را نجات داد. بسیاری از حیوانات پس از آزمایشات میتوانند سلامت خود را بازیابی کنند اما معمولا اینطور نمیشوند و به حال خود رها میشوند.

در ادامه عکس هایی از موش های آزمایشگاهی میبینید تا شاید دل همه مان کمی به رحم آید و در مواجهه با این موجودات کوچک و بی آزار کمی مهربانتر رفتار کنیم.

عکسهای زیبا حیوانات

عکس خنده دار موش آزمایشگاهی

موش آزمایشگاهی عکسهای جالب حیوانات  موشهای جالب و بانمک عکسهای بامزه از حیوانات آزمایشگاهی   عکس زیبا حیوانات موشهای زیبا و جالب عکس حیوانات خانگی ، عکس موش موش های رنگی ، دوستی حیوانات

عکاسی از موش های آزمایشگاهی

موش کوچولو بامزه

 

 

برچسب ها : ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید