بیوگرافی لیلا زارع

بررسی کارنامه هنری، شروع بازیگری، حواشی زندگی خصوصی ، مصاحبه و عکسهای جدید لیلا زارع

  • تاریخ انتشار : ۳ شهریور ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 40
  • دیدگاه ها : صفر

لیلا زارع بازیگر ایرانی تئاتر و سینما و تلوزیون متولد بیست و یکم مهرماه سال ۱۳۵۹ در شهر تهران است.

لیلا زارع بازیگر بی حاشیه و مطرح سینما و تلوزیون ایران در شمال شهر تهران متولد شده است. او در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شده و علاوه بر بازیگری ، عکاسی را نیز بطور حرفه ای دنبال میکند. حتی پیش از اینکه بطور جدی و حرفه ای وارد دنیای بازیگری شود ، یک آتلیه عکاسی را مدیریت میکرده. در ادامه بیوگرافی کامل ، حواشی زندگی خصوصی ، کارنامه هنری و فیلمشناسی و جدیدترین عکسها و مصاحبه لیلا زارع را برای شما گردآوری نموده و از طریق پرتال نغمه ها در اختیار شما قرار داده ایم.

زندگینامه کامل و عکسهای جدید لیلا زارع

 

شروع بازیگری لیلا زارع

پیش از بازیگر شدن ، آتلیه عکاسی داشت و به قول خودش خیلی از شغل ها را نیز امتحان کرد. او در کلاس های مختلف آموزشی و هنری هم حضور فعالی داشت! از آشپزی گرفته تا نقد فیلم و تاریخ سینما ، اما هرگز در یک کلاس تخصصی بازیگری شرکت نکرد!

سال ۸۲ بود که اولین تجربه بازیگری اش را مقابل دوربین با بازی در یک سریال بدست آورد. او در حالی موفق به دریافت نقشش شده بود که اصلا تجربه بازیگری و یا حتی حضور در کلاسهای آموزشی مرتبط و حتی یک تئاتر را هم نداشت. هرچند که تجربه اولش نافرجام ماند و سریال مذکور هرکز مجوز پخش نگرفت.

شروع بازیگری لیلا زارع

پس از آن در فیلم سینمایی ما همه خوبیم به ایفای نقش پرداخت که بازی در این فیلم حسابی مورد توجه قرار گرفت و لیلا زارع با اولین تجربه سینمایی اش ، اولین و تنها سیمرغش را تا به امروز به خانه برد.

لیلا زارع بواسطه چهره مظلومی که دارد معمولا نقش افراد ستم دیده و معصوم را در کارهای مختلف ایفا میکند ، هرچند که مدتی است دوست دارد از چنین کاراکتری خارج شود تا بتواند نقش های مختلفی را تجربه و بازیگری اش را مورد محک قرار دهد.

 

کارنامه هنری لیلا زارع

لیلا زارع تا کنون در ۲۳ فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته است. اولین حضورش در سینما با فیلم ما همه خوبیم به کارگردانی بیژن میرباقری در سال ۸۳ رقم خورد که البته برایش خوش یمن هم بود ، چراکه با اولین تجربه سینمایی اش توانست سیمرغ بهترین بازیگر زن نقش مکمل را از جشنواره فیلم فجر به خود اختصاص دهد.

فیلمهای سینمایی لیلا زارع : ما همه خوبیم، خانه روشن، باغ الوچه، به امید دیدار، خواب لیلا، سوپر استار، پستچی سه بار در نمی‌زند، کارناوال مرگ، گنجشکک اشی مشی، شیفتگی، بادیگران، یازده، ذوب شدن پادشاه، شیفت شب، امتحان نهایی، غیرمجاز، خانه دیگری، سمفونی تولد، کمدی انسانی، آذر، یک کیلو و بیست و یک گرم، جن زیبا و معکوس.

کارنامه هنری لیلا زارع

لیلا زارع در سریالهای تلوزیونی سرزمین کهن ، ارمغان تاریکی و محکومین به ایفای نقش پرداخته است.

لیلا زارع اولین و تنها تجربه حضورش در شبکه نمایش خانگی را با بازی در سریال ممنوعه تجربه کرد.

 

سبک زندگی سالم لیلا زارع

لیلا زارع از جمله افرادی است که به سلامت در تغذیه و شیوه زندگی اش اهمیت زیادی میدهد. او در خانه اش انواع سبزیجات را پرورش میدهد ، به گفته خودش کمتر پیش می آید گوشت قرمز مصرف کند و ترجیح میدهد بجای ان از ماهی و حبوبات بهره ببرد.

سبک زندگی سالم لیلا زارع

سبک زندگی سالم لیلا زارع به همینجا ختم نمیشود! علاوه بر تغذیه خوب ، او ورزش های نرم و هوازی انجام میدهد ، خودش را از افکار منفی به دور نگاه میدارد و به خواب و رفتارش با دیگران و دوری از تنش و درگیری بسیار اهمیت میدهد.

 

زندگی خصوصی و ازدواج لیلا زارع

لیلا زارع تا کنون مجرد است و هرگز تجربه تشکیل زندگی مشترک نداشته. برخی عکسهای او را با یک مرد منتشر میکنند و به دروغ اعلام میدارند که همسرش است ، در حالی که فرد داخل عکس پیام ایرانی ، یک عکاس حرفه ای است که از بسیاری سلبریتی ها عکاسی میکند.

زندگی خصوصی و ازدواج لیلا زارع

لیلا زارع در خصوص ازدواج نکردنش میگوید تا کنون وقتش را نداشته به این مسائل فکر کند و همواره درگیر زندگی کاری اش است. او میگوید ازدواج برای افرادی چون او مناسب نیست چرا که باید یا از کارشان دست بکشند و به خانواده رسیدگی کنند ، یا اینکه به خودی خود از خانواده و همسرشان غافل شوند تا بتوانند کارشان را

 

عکسهای جدید لیلا زارع

لیلا زارع از جمله بازیگرانی است که در شبکه های مجازی فعالیت و حضور پر رنگی ندارد، او معمولا به اتفاقات و رخدادهای اجتماعی میپردازد و کمتر تصویری از خودش در اینستاگرام منتشر میکند.

لیلا زارع در اینستاگرام

عکسهای جدید لیلا زارع

عکسهای داغ بیحجاب لیلا زارع

عکسهای جذاب آتلیه ای لیلا زارع

بیوگرافی کامل لیلا زارع بازیگر سینما و تلوزیونی - Leila Zare

 

مصاحبه جدید لیلا زارع

در ادامه مصاحبه جدید و کوتاه لیلا زارع را در مورد مسائل مختلف زندگی کاری ، خصوصی و اجتماعی بخوانید :

 

سلیقه بازی و ژانر مورد علاقه لیلا زارع

برای من سینما یا تلوزیون تفاوت زیادی ندارد، تعداد مخاطبان در تلوزیون بیشتر است و محبوبیت در این رسانه ساده تر رخ میدهد ، مثلا با حضور در یک سریال ۹۰ شبی افراد بخوبی چهره میشوند ، اما درخشش در سینما کمی سخت تر است. در نهایت اما برای من فیلمنامه و نقشم مهم است و فرقی ندارد کجا کار کنم. اگر نقش خوبی در یک فیلم کوتاه پیشنهاد شوم ، آنرا به یک نقش اصلی در سریال ۹۰ قسمتی ترجیح میدهم که باب میلم نباشد و فیلمنامه و عوامل ضعیفی داشته باشد.
ژانر مورد علاقه ام رئال است ، اما در کل همه نوع کنگوری را دوست دارم.

سلیقه بازی و ژانر مورد علاقه لیلا زارع

 

حضور در نقشهای مثبت

خوب این دیگر واقعا دست خودم نیست، معمولا به واسطه چهره ام چنین نقشهایی برایم در نظر میگیرند. شاید هم بخاطر این بوده که در این تیپ خوب ظاهر شده ام و کارگردانان حاضر نیستند مرا در قاب دیگری تصور کنند. البته سعی کرده ام نقشهای متفاوت و گوناگونی را در کارنامه ام ثبت کنند و مطمئنا اگر نقش منفی یا متفاوت خوبی به من پیشنهاد شود حتما آنرا قبول خواهم کرد. من معتقدم هنر یک بازیگر این است که بتواند از پس همه نقشها به خوبی بر بیاید نه اینکه تنها توانایی بازی به عنوان یک تیپ شخصیتی را داشته باشد و در هر پروژه ای که دعوت به کار شود هم همان را تکرار کند و تکرار کند.

 

وسواس لیلا زارع در خصوص قبول پیشنهادات بازیگری

بازیگری شغل حساسی است. ما در این شغل با مخاطبان میلیونی مواجه هستیم ، بنابراین من فکر میکنم باید وسواس زیادی در کارها به خرج دهیم. به همین دلیل من همیشه سعی میکنم به مخاطب احترام بگذاریم و حتی در بدترین شرایط اقتصادی زندگی ام از پذیرش نقش ها سخیف و بد خودداری کردم.
فکر میکنم جایگاه فعلی و همان مختصر محبوبیتی را هم که نزد هوادارانم دارم ، به دلیل همین احترامی است که به شعور بیننده میگذارم.

نظر لیلا زارع در خصوص عمل زیبایی

 

نظر لیلا زارع در خصوص عمل زیبایی

به شخصه چندان اعتقادی به عمل جراحی برای زیبایی ندارم، شاید دلیلش این است که از چهره ام راضی هستم. اما در هر صورت من طرفدار زندگی سالم هستم و معتقدم ما باید همانطور که هستیم با خودمان کنار آمده و چهره خدمان را بپذیریم. برای تقویت اعتماد بنفس راه های بهتری هم وجود دارد. مثلا میتوانیم با سختی و ورزش و تغذیه انداممان را زیبا کنیم.
یا اینکه در خصوص رفتارمان ، طرز فکر مان، عادت های روزانه، تحصیلات و… تجدید نظر کنیم تا بتوانیم شخصیت بهتر و دوست داشتنی تری داشته باشیم تا اینکه با عمل زیبایی تنها ظاهرمان را خوب جلوه دهیم.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید