خانم های بازیگر ایرانی که بختشان بلند بود و شوهرهای پولداری نصیبشان شد

معمولا وقتی بواسطه بازیگری به چهره مشهور و معروفی تبدیل شوید دیگر هر کسی را در شان و شخصیت خود نمیبینید. و علیرغم کیس های پر شماری که تقاضای ازدواج دارند ، مجرد باقی میمانید! این نکته در خصوص بسیاری از بازیگران و چهره های وطنی صدق میکند به عنوان مثال رضا گلزار ، الناز […]

  • تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 324
  • دیدگاه ها : صفر

معمولا وقتی بواسطه بازیگری به چهره مشهور و معروفی تبدیل شوید دیگر هر کسی را در شان و شخصیت خود نمیبینید. و علیرغم کیس های پر شماری که تقاضای ازدواج دارند ، مجرد باقی میمانید! این نکته در خصوص بسیاری از بازیگران و چهره های وطنی صدق میکند به عنوان مثال رضا گلزار ، الناز شاکردوست ، پرستو صالحی ، بهرام رادان و…

اما در این بین اشخاصی هم پیدا میشوند که فرصت های ازدواج خوبی برایشان پیش آمده و آنها نیز با پاسخ مثبت به جرگه متاهلان پیوستند.

در این پست چند نمونه از ازدواج بازیگران زن کشور را که با افراد پولدار بوده است به شما معرفی میکنیم.

ازدواج نیوشا ضیغمی و آرش پولادخان تاجر نقره و جواهرات

همسر نیوشا ضیغمی تاجر نقره خبره ای است و چند گالری لوکس در تهران دارد که محصولاتش را در آنها عرضه میکند. آرش اصالتی اصفهانی دارد و سالهاست که ساکن تهران است.
داستان آشنایی این دو هم جالب است ، آرش پولادخان که فکر ازدواج با نیوشا ضیغمی را در ذهن می پروراند تصمیم میگیرد در یک فیلم سرمایه گذاری کند تا از این طریق بتواند به نیوشا نزدیک شود و دل او را ببرد! که موفق هم بود.

 نیوشا ضیغمی و آرش پولادخان

نیوشا ضیغمی و آرش پولادخان

ازدواج پرحاشیه دوم بهاره رهنما و حاجی امیر خسرو عباسی

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی که دو سالی میشود از او جدا شده ، به حاج امیر پاسخ مثبت میدهد. ازدواج این دو به تازگی انجام شد و بسیار پرحاشیه بود ، به حدی که تصاویر آن در تمام فضای مجازی پخش شد.
امیر خسرو عباسی  مالک کارخانجات و صاحب چند برند مطرح آرایشی و بسیار ثروتمند است.
آشنایی بهاره و حاجی از آنجا شروع شد که بهاره رهنما به عنوان مدل آرایشی یکی از برندهای امیر خسرو عباسی شروع به فعالیت کرد و ادامه ماجرا…

ازدواج پرحاشیه دوم بهاره رهنما و حاجی امیر خسرو عباسی

بهاره رهنما و امیر خسرو عباسی

ازدواج شیلا خداداد و فرزین سرکارات پزشک و جراح پلاستیک معروف

فرزین سرکارات یکی از پزشکان زیبایی معروف تهران است و حتی پیش از ازدواجش با شیلا خداداد ، چهره های مطرحی برای رفع نواقص و جراحی پلاستیک به او مراجعه میکردند.
داستان آشنایی فرزین و شیلا به زمانی باز میگردد که نیوشا ضیغمی دوست صمیمی شیلا خداداد به همراه او به مطب فرزین مراجعه میکند و همانجاست که فرزین سرکارات یک دل نه صد دل عاشق شیلا خداداد میشود.

ازدواج شیلا خداداد و فرزین سرکارات پزشک و جراح پلاستیک معروف

شیلا خداداد و فرزین سرکارات

ازدواج جنجالی مهناز افشار با محمد یاسین رامین

محمد یاسین رامین متولد ۱۳۶۰ است و چندسالی از همسرش مهناز افشار کوچکتر است. پدر یاسین رامین در دولت احمدینژاد مناصبی داشته و ظاهرا محمد نیز تاجر است.
این دو شروع پر حاشیه ای در کنار هم داشتند چرا که پس از ازدواج گمانه زنی های مختلفی درباره مهریه مهناز افشار نزد رسانه ها زده میشد و بزرگترین آنها حکایت از مهریه ۳۰ میلیاردی داشت. که البته افشار آنرا رد کرد.
محمد یاسین رامین مدتی را به خاطر معوقات و بدهی میلیاردی به دولت در زندان سپری کرد و در حال حاضر آزاد است.

مهناز افشار محمد یاسین رامین

مهناز افشار محمد یاسین رامین

کتایون ریاحی و همسرش مسعود بهبهانی

کتایون ریاحی نیز همانند بهاره رهنما ازدواج دومش را با یک مرد ثروتمند رقم زد. در خصوص نوع فعالیت تجاری و ثروت این مرد اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما میدانیم که او سهامدار یک شرکت مهم آمریکایی است.
کتایون ریاحی از همسر اولش به نام فرشید رحیمیان یه فرزند پسر به نام پوریا دارد.

کتایون ریاحی و همسرش مسعود بهبهانی

کتایون ریاحی و مسعود بهبهانی

ازدواج شیما محمدی و سینا محمدی

شیما محمدی گرچه چندان شناخته شده نیست ، اما بازی در سریال شاهگوش کافی بود که مدتی به تیتر یک برخی سایت ها و خبرگزاری ها تبدیل شود. چرا که با سینا محمدی کارآفرین موفق و جوان پیمان زناشویی بست.
سینا محمدی ، با برند نوتلا بار که ایروزها آنرا سیناتلا میشناسیم برای خود نامی دست و پا کرد و هم اکنون شعبه های سیناتلا در سراسر کشور مشغول فعالیت هستند.

شیما محمدی و سینا محمدی

شیما محمدی و سینا محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید