نشست خبری ساخت ایران با حضور سارا بهرامی و امین حیایی

نشست خبری ساخت ایران ۲ با حضور امین حیایی ، سارا بهرامی ، محسن کیایی و…

  • تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 100
  • دیدگاه ها : صفر

نشست خبری ساخت ایران ۲ با حضور عوامل سریال برگزار شد

نشست خبری سریال ساخت ایران ۲ با حضور بازیگران اصلی و عوامل این سریال و در رابطه با شرایط پخش و توزیع و کمی کاستی های ادامه سریال به دلیل دانلود های غیرقانونی از طریق فضای مجازی ، با شعار تماشای غیر مجاز ممنوع برگزار شد.

ژست سارا بهرامی بازیگر سریال ساخت ایران

در این نشست خبری  تینا پاکروان، سارا بهرامی، سیدامیر پروین حسینی، امین حیایی، محسن کیایی، مهران احمدی، امیرحسین رستمی، محمدرضا علیمردانی، روزبه معینی، منصور سهراب پور و برزو نیک نژاد حضور داشتند.

سارا بهرامی به همراه عوال ساخت ایران ۲

سارا بهرامی به همراه عوال ساخت ایران ۲

 

صحبت های سارا بهرامی در محکومیت دانلود و نشر غیرقانونی آثار فرهنگی

سارا بهرامی در پشت تریبون عنوان کرد : تمامی عوامل و بازیگران همه دور یکدیگر جمع شده اند تا دانلود های غیرقانونی را محکوم کنند و این در واقع حکم دزدی است و متاسفانه اگر امروزه به این نقطه رسیدیم شاید دلیلش این است که سبد فرهنگی بسیاری از ما ایرانیان خالی بوده. دزدی نکردن و شرافت داشتن وظیفه هر انسانی است و باید امانت دار بود.

 

سارا بهرامی در مقابل دوربین

 

در ادامه صحبت های سارا بهرامی در این نشست تینا پاکروان تهیه کننده ، کارگردان و بازیگر در خصوص ادامه بحث و اعلام حمایت از تمامی تهیه کنندگان و سرمایه هایشان برای حضور در این عرصه اعلام کرد: این موضوع بسیار قابل تقدیر و ستایش است که عده ای از عزیزان تمامی دارایی و سرمایه خودشان را برای شادی و سرگرم کردن مخاطبان برای این مجموعه ها خرج می کنند اگر حتی یک دهم از حجم دانلود های غیر قانونی بتواند جلوگیری شود باور کنید سرمایه تولید کنندگان این آثار نیز باز می گردد.

در تمام کشور های دنیا سریال های اینترنتی و ویدویی بصورت پولی قابل دریافت است حتی سریال پرطرفدار شهرزاد نیز اگر برای تولید فصل دوم و سوم رفت برای خاطر حمایت هایی بود که از طرف بینندگان این اثر صورت گرفته بود پس برای احیا و بهبود این صنعت از آن حمایت کنیم تا بتواند روی پای خود بایستد و ادامه دار باشد.

 

سارا بهرامی و فیگور مقابل دوربین

سارا بهرامی و فیگور خاصش مقابل دوربین

 

پرتال نغمه ها نیز به نوبه خود از همه مردم فهیم و آگاه کشور درخواست دارد ، برای آثار فرهنگی که با هزینه های زیاد و به سختی تهیه میشوند ارزش قائل شده و از کپی و نشر غیر قانونی اینگونه محصولات خودداری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید