بیوگرافی میلاد کی مرام

زندگینامه کامل و بررسی زندگی خصوصی و هنری میلاد کی مرام

  • تاریخ انتشار : ۷ شهریور ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 46
  • دیدگاه ها : صفر

میلاد کی مرام بازیگر جوان سینما و تلوزیون ایران متولد ۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۵ در بندرانزلی گیلان است.

میلاد فارغ التحصیل رشته الکترونیک از دانشگاه آزاد تهران در مقطع کاردانی است. او پس از دریافت مدرک فوق دیپلم ، تحصیلاتش را در رشته روانشناسی تا مقطع کارشناسی ارشد دنبال کرد. وی با حضور در کلاسهای آراد بازیگری زیر نظر استاد مسعود کیمیایی به جامعه بازیگری معرفی شد. او در خانواده ای ۵ نفره بزرگ شده و یک خواهر و یک برادر بزرگتر دارد. میلاد به تیم ملوان بندرانزلی خیلی علاقمند است و از میان سرخ آبی های پایتخت هم طرفدار استقلال است.

زندگینامه کامل میلاد کی مرام

 

شروع بازیگری میلاد کی مرام

میلاد کی مرام برای بدست آوردن جایگاه فعلی اش در سینما و تلوزیون تلاش زیادی کرده. او که بچه شهرستان است ، پس از مهاجرت به تهران در رستوران کار میکرده و همزمان در کلاسهای بازیگری استاد کیمیایی شرکت میکرد.
یک روز که در پشت صندوق رستوران مشغول کار بود ، گلاب آدینه را بطور اتفاقی میبیند که برای سفارش غذا به آنجا آمده. میلاد کی مرام در خصوص علاقه اش به سینما و تجربه شاگردی کیمیایی برایش میگوید و گلاب آدینه نیز با رویی گشوده از او برای تست پروژه جدیدش دعوت میکند. همین آشنایی کوتاه باعث شد که میلاد بتواند وارد عرصه هنر شود و امروز بطور جدی مشغول کار بازیگری است.

شروع بازیگری میلاد کی مرام

 

کارنامه کاری میلاد کی مرام

اوایل دهه نود دوره اوجگیری و شهر میلاد کی مرام محسوب میشود. او در سال ۹۲ سیمرغ گرفت و در سریال تلوزیونی بچه های نسبتا بد بسیار درخشید. بعدها با فیلم های سینمایی غیرمجاز ، امکان مینا، ۳۶۰ درجه و ملی و راه‌های نرفته‌اش بیشتر مورد توجه قرار گرفت و رفته رفته قامت یک سوپر استار را به خود گرفت.

102124

سریالهای تلوزیونی و تله فیلمهای میلاد کی مرام : چرخ فلک، سیب ترش، ژنرال، بچه‌های نسبتاً بد، نابرده رنج، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، شب هزار و یکم، خواستگاران، حول حالنا و شاه کلید.

فیلمهای سینمایی میلاد کی مرام : کوچه ملی، ملکه، متروپل، روزگاری عشق و خیانت، خط ویژه، برف، هاری، مستانه، صفر، ۳۶۰ درجه، غیرمجاز، امکان مینا، آبنبات چوبی، ملی و راه‌های نرفته‌اش، حریم شخصی، امیر و روسی.

او اولین تجربه بازیگری در شبکه نمایش خانگی را با سریال ممنوعه بدست آورد.او در این سریال در نقش اصلی ظاهر شده و مهمترین عضو یک گروه دوستانه است که داستانهایی برایشان پیش می آید.

میلاد کی مرام سال ۱۳۹۲ برای بازی در فیلم سینمایی خط ویژه برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فجر شد.

 

زندگی خصوصی و ازدواج میلاد کی مرام

میلاد کی مرام مجرد است و تا کنون ازدواج نکرده. خبر ازدواج او با ماهور الوند ، شایعه است و تصاویر منتشر شده از این مربوط به بازی و پشت صحنه فیلم سینمایی ملی و راه های نرفته اش میباشد.
میلاد کی مرام شخصیتی خاص و درونگرا دارد ، به سادگی با هر کسی کنار نمی آید و اصلا حرف زور را قبول نمیکند. معمولا نقشهایی که بازی میکند هم با شخصیت واقعی اش در یک چهارچوب قرار دارند و خط فکری مشترکی را دنبال میکنند.

زندگی خصوصی و ازدواج میلاد کی مرام

میلاد کی مرام بدن ورزیده ای دارد و عاشق ورزش است. او عضو تیم هنرمندان است. (در رشته والیبال)
به تیم فوتبال شهر بندر انزلی که زادگاهش محسوب میشود یعنی ملوان بسیار علاقه دارد و البته طرفدار آبی های پایتخت هم هست. هرگاه وقت خالی داشته باشد ، شروه به ورزش و تمرین میکند ، به بدنسازی خیلی علاقمند است و در خانه اش هم یک باشگاه کوچک دارد که همه نوع دستگاه بدنسازی در آن به چشم میخورد!

 

عکسهای جدید میلاد کی مرام

میلاد کی مرام و رضا کیانیان

عکسهای جدید میلاد کی مرام

بیوگرافی کامل و عکسهای همسر میلاد کی مرام

پیج اینستاگرام میلاد کی مرام

 

مصاحبه جدید میلاد کی مرام

میلاد کی مرام در نگاه اول بسیار عبوس و عصبانی و مغرور به نظر میرسد ، اما وقتی با او هم کلام میشویم چهره اش کمی گشاده شده و لبخندهایی نیز تحویلمان میدهد. با ما همراه باشید برای خواندن مصاحبه جدید میلاد کی مرام.

 

داستان زندگی میلاد کی مرام پس از مهاجرت به تهران

زندگی سختی داشتم ، وقتی بسیار جوان بودم برای دنبال کردن اهدافم به تهران آمدم. اما ناگهان خودم را در شهری دیدم که کاملا با آن بیگانه بودم. خیلی گیج شده بودم و هیچ چیز این شهر برایم آشنا نبودم. نزد استا کیمیایی رفتم تا در کلاسهای ایشان شرکت کنم و استاد همیشه راهنمایی هایی به من میکرد که تا همین امروز هم برایم چراغ راه است.

داستان زندگی میلاد کی مرام پس از مهاجرت به تهران

او همان ابتدا به من گفت که باید راهم را پیدا کنم ، اول جاده زندگی را هموار کنم و سپس به هنر برسم. به همین جهت بود که برای کار و بهبود وضعیتم سخت کار کردم. من در آن دوران در یک رستوران مشغول کار شدم (رستوران رادان یوسف آباد) اینها را میگویم که کسی فکر نکند من به راحتی به جایگاه فعلی ام رسیده ام.

 

آشنایی میلاد کی مرام با  گلاب آدینه

یک روز که پشت صندوق رستوران بودم ، خانم گلاب آدینه را دیدم که برای سفارش غذا به رستوران آمده بودند. من در همان چند دقیقه در مورد خودم کمی صحبت کردم و گفتم دوست دارم وارد دنیای بازیگری شوم. ایشان هم پذیرفتند که برای اثر جدیدشان از من تست بازیگری بگیرند.
من به دفتر ایشان رفتم و امیدوار بودم بتوانم یک نقش بگیرم ، اما ۲۰ نقش متفاوت در یک فیلم گرفتم. خودم را مدیون استاد کیمیایی و خانم گلاب آدینه میدانم.

 

سختی های زندگی و بی پولی های میلاد کی مرام

واقعا دوران سختی داشتم. این شهر طوری بنا شده که برای افراد بی پول هیچ امکانات و سرپناهی وجود ندارد. (نداشت) من شبها را تا صبح قدم میزدم ، چرا که جایی برای خواب نداشتم. خوشبختانه مدتی با یک شخصی دوست شده بودم که راننده اتوبوس بود ، او شب ها به من در انتهای اتوبوسش جای خواب داد. هنوز هم با او در ارتباط هستم ، در ان دوران کمک بزرگی به من کرد.

آشنایی میلاد کی مرام با گلاب آدینه

قبل از کار در رستوران ، مدتی هم سرایدار مدرسه آقای کیمیایی بودم و در موتورخانه آن میخوابیدم ، البته خود آقای کیمیایی این را نمیدانست.

 

میلاد کی مرام در فیلم ملی و راه های نرفته اش

در این فیلم مجبور بودم کاراکتری از خود به نمایش بگذارم که روحیاتم چندان با آن منطبق نبود. برخی افرادی که من را نمیشناسند فکر میکنند آدم خشن و عصبانی ای هستم در حالی که نزدیکانم میدانند که دل کوچکی دارم و اصلا اهل پرخاشگری نیستم. در این فیلم نقش یک انسان سنگ دل را بازی میکردم که در مواجه با زندگی و همسرش دچار مشکلات جدی شخصیتی و رفتاری است. اما در هر صورت تجربه خوبی از همکاری با خانم تهمینه میلانی بدست آمد که امیدوارم باز هم تکرار شود.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید