عکس های جنجالی محسن افشانی و همسرش

بررسی یکی از حاشیه های بی پایان محسن افشانی

  • تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 135
  • دیدگاه ها : صفر

داستانهای همیشگی و عکس های جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل

محسن افشانی که در گذشته میتوانستیم از او به عنوان یک بازیگر یاد کنیم ، در حال حاضر بیشتر یک چهره جنجالی اینستاگرامی است. او همواره مشغول درست کردن جنجال است ، از عکس لباس زیر زنانه گرفته تا حضورش در کربلا و…

او که مدتی است پس از شکست عشقی اولش ، با شخصی به نام سویل ازدواج کرده ، پس از ازدواج نه تنها حاشیه را کنار نگذاشته ، بلکه همسرش را نیز با خود همراه کرده و از او به عنوان یک مانکن برای بیشتر دیده شدن استفاده کرده. در واقع این اکنون پارتنر هم هستند.

در جدیدترین حاشیه محسن افشانی ، او با استفاده از محبوبیت خود در اینستاگرام در حال جمع آوری کمک برای دختر بیماری به نام حلما بود.
ولی یکی از افرادی که در کانال های مجازی بصورت غیر قانونی فعالیت و اعمال تخریبی انجام می دهد بنام روح الله زم ، محسن افشانی را کلاهبردار خواند. شاهرا پولی که از طریق محسن افشانی برای حلما جمع آوری شد هرگز به دست خانواده این کودک بیمار و نیازمند نرسید. در این بین اختلاف میان افشانی و زم اوج گرفت و کار به صدور بیانیه و کلیپ و… کشید.

محسن افشانی و تیپ جدیدش

محسن افشانی در جوابیه به روح الله زم فایل ویدیویی در اینستاگرام انتشار داد و از همکاری در سال های دور یعنی ۱۳۸۸ اشاره کرد که در آتلیه محسن افشانی کار می کرده و از همان سال مبلغی به محسن افشانی بدهکار بوده و لوازم عکاسی خود را گرو گذاشته که ناگزیر به خارج از کشور فرار می کند. این خبر در اینترنت بصورت سریع پخش می شود و جوابیه ای مجددا برای محسن افشانی فرستاده می شود.

محسن افشانی را تهدید به انتشار عکس های خصوصی وی و همسرش سویل کرده اند و تلافی کردن را برای محسن بسیار آسان دانسته اند.

محسن افشانی و همسرش سویل بی حجاب

 

محسن افشانی و شلوار پاره همسرش سویل

حاشیه های محسن افشانی و همسرش سویل

عکسهای جدید محسن افشانی و همسرش سویل

عکس های جنجالی محسن افشانی

عکس های جنجالی محسن افشانی و سویل و پدر و مادرش

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید