بیوگرافی کامل نگار عابدی

نگار عابدی متولد سال ۴۹ در اهواز بازیگر تئاتر ، سینما و تلوزیون و همسر سابق هدایت هاشمی است.

  • تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 92
  • دیدگاه ها : صفر

نگار عابدی همسر سابق هدایت هاشمی است.

نگار عابدی متولد سال ۴۹ در شهر اهواز استان خوزستان است. او بازیگر تئاتر ، سینما و تلوزیون است و تحصیلکرده مقطع کارشناسی تئاتر است.

نگار عابدی یکی از پرکارترین و با سابقه ترین بازیگران تئاتر در میان هم سن و سالان خود است ، بطوری که در سالهای فعالیت حرفه ای اش در ۲۹ نمایش به ایفای نقش پرداخته است.

 

فیلمشناسی و بررسی سابقه هنری نگار عابدی

نگار تا کنون در ۱۱ فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته است. اولین حضورش در سینما به سال ۱۳۸۷ با فیلم سینمایی مانا باز میگردد.
یه حبه قند ، دهلیز ، گنجشکک اشی‌مشی ، شب بیرون ، خانه‌ای کنار ابرها ، نیم ، آبنبات چوبی ، صدای منو می‌شنوید؟ ، دارکوب و سد معبر سایر فیلم های سینمایی هستند که او در انها نقش آفرینی کرده است.نگار عابدی در سال ۹۶ کاندادی دریافت سیمرغ بهترین بازیگر زن نقش مکمل برای بازی در فیلم سینمایی دارکوب بود. این جایزه البته در نهایت به سحر دولتشاهی رسید.

فیلمشناسی و بررسی سابقه هنری نگار عابدی

نگار عابدی در تلوزیون : سر دلبران ، هست و نیست ، آرام می‌گیریم ، پادری ، حالت خاص ، تعبیر وارونه یک رویا ، گاهی به پشت سر نگاه کن ، شمعدونی ف دودکش ، جنگ دوستانه و نگرانی. او همچنین در تله فیلم سایه‌های بلند گناه نیز بازی کرده است.

 

اما پر و پیمان ترین بخش کارنامه هنری نگار ، به سابقه بازی اش در صحنه تئاتر باز میگردد. حضور در عرصه تئاتر اولین فعالیت جدی هنری او بود که از سال ۷۸ آغاز و تا کنون تداوم داشته.

نگار خودش در خصوص تئاتر میگوید اگر قرار باشد بین تئاتر و سینما و تلوزیون یکی را ناتخاب کند حتما انتخابش تئاتر است و خودش را مدیون این عرصه میداند.

Negar Abedi

محمد رحمانیان در سال ۷۸ دوبار با نمایش های مصاحبه و مجلس‌نامه با نگار عابدی جوان ان روزها همکاری داشت.
تئاتر های نگار عابدی : روی زمین، آندرانیک ، تیغ کهنه، زنی که زیاد می‌دانست ، هر چی دلت بخواد ، مهاجران ، رؤیای بسته شده به… ، دن کیشوت ، کبوتری ناگهان ، بازگشت به خان نخست ، اسب‌های آسمان خاکستر می‌بارند ، بیوه‌های غمگین سالار جنگ ، یک تنبیه با شکوه ، خانه ، آسمان روزهای برفی، ملا نصرالدین ، مرثیه‌ای برای یک سبک‌وزن ، آخرین پر سیمرغ ، ورود آقایان ممنوع ، لباسی برای میهمانی ، افسون معبد سوخته ، چراغ‌ها را خاموش نکنید ، فکاهی نامهٔ یک زن ، شهادت‌خوانی قدمشاد مطرب ، مادر بزرگ یک مقدمه ، بهمن و مافیا.

 

داستان زندگی خصوصی نگار عابدی ، ازدواج و طلاقش

آشنایی نگار عابدی با هدایت هاشمی به سالن های اجرای تئاتر باز میگردد ، جایی که این دو نفر در اوایل ماجراجویی خود در این عرصه هنری بوده و به دنبال دست و پا کردن جایی برای خود در میان نامهای آشنای این عرصه بودند. آشنایی این دو به سال ۱۳۷۹ باز میگردد اما از سال ازدواجشان اطلاعی در دست نداریم.نگار از ازدواج ناموفقش با هدایت هاشمی یک دختر کوچک به نام اِما دارد.

عکس بیحجاب نگار عابدی

 

طلاق نگار عابدی از همسرش هدایت هاشمی

نگار عابدی و هدایت هاشمی سالهای قبل از به شهرت رسیدن با یکدیگر ازدواج کردند ، اما داستان طلاقشان در اوج شهرت شکل گرفت. ظاهرا این اتفاق بصورت کاملا مسالمت آمیز انجام گرفته و طرفین با توافق از هم جدا شدند.

نگار عابدی در مصاحبه ای مدعی شد که مسیر زندگی او از هدایت جدا شد و این اتفاقی زمانی افتاد که انها یک کودک خردسال داشتند ، بنابراین تصمیم گرفتند به تصمیم یکدیگر برای طلاق احترام گذاشته و از هم جدا شوند.

نگار عابدی و دخترش اما

نگار عابدی و دخترش اما

نگار و دخترش اِما هم اکنون در منزل پدری اش ساکن هستند و همراه پدر و مادرش زندگی میکنند. عابدی در این خصوص گفته به دلیل شرایط مساعد زندگی در کنار خانواده اش ، چنین انتخابی کرده. همچنین این فرصتی خواهد بود برای رسیدن به استقلال مالی مناسب تا بعد ها بتواند زندگی خوبی برای خودش و دخترش بسازد.

 

شایعه ازدواج مجدد نگار عابدی با محمد نادری

محمد نادری در یکی دو کار تلوزیونی با نگار عابدی همکار بود. این همکاری موجب انتشار تصاویری از پشت صحنه شد که حاکی از صمیمیت این دو نسبت به هم بود و همین چند تصویر کافی بود تا شایعه ازدواج این دو شکل بگیرد. البته این شایعات از جانب هر دو تکذیب شد.

نگار عابدی و محمد نادری

نگار عابدی و محمد نادری

محمد نادری مجرد است و تا کنون ازدواج نکرده و از این رو هر از گاهی شایعه روابطش با یکی از چهره های هنری مطرح میشود!

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید