بیوگرافی نگار فروزنده

زندگینامه کامل ، شایعه ازدواج و کارنامه کاری نگار فروزنده

  • تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 88
  • دیدگاه ها : صفر

نگار فروزنده بازیگر سینما و تلوزیون ایران متولد سوم تیرماه ۱۳۵۷ در تهران است.

نگار فروزنده بازیگری را از تئاتر دبیرستان شروع کرد و وقتی که به فکر افتاد حرفه ای تر این رشته را دنبال نماید در کلاس های بازیگری مرحوم حمید سمندریان شرکت کرد. او از خانواده ای مرفح وارد حرفه بازیگری شد.

 

ازدواج نگار فروزنده و همسرش

در منابع مختلف از فردی به نام فرید زمهریری به عنوان همسر نگار فروزنده نام برده میشود ، این در حالی است که چنین شخصی اصلا وجود خارجی ندارد (حداقل در زندگی نگار) و او تا به امروز اصلا ازدواج نکرده و مجرد است.

ازدواج نگار فروزنده

نگار فروزنده در رابطه با ازدواج نکردنش میگوید : از یک سنی به بعد دیگر تشکیل زندگی سخت میشود و ایده آل های انسان متفاوت میشود. من هم در سنین پایینتر خواستگار زیاد داشتم که همه آنها را رد کردم و اکنون نمیتوانم با هرکسی ازدواج کنم و شخصی باید باشد که همه ایده آل های مرا در بر بگیرد.

 

داستان عملهای زیبایی نگار فروزنده

همیشه صحبتهای زیادی پیرامون عمل های زیبایی فروزنده در شبکه های اجتماعی دیده میشود. این مسئله به شدت باعث دلخوری نگار شده چرا که میگوید تنها بینی اش را عمل جراحی کرده و به دیگر قسمتهای صورت و بدنش دست نزده.

عملهای زیبایی نگار فروزنده

البته او این را هم اضافه کرد که سایر درمان های زیبایی مانند بوتاکس و تزریق ژل را تجربه کرده اما آنچه بتوان به آن گفت عمل زیبایی ، فقط یکبار برایش اتفاق افتاده است که همان هم سر سریال راه سوم به دلیل سانحه‌ای که در صحنه فیلمبرداری برایش پیش آمد موجب شکستگی بینی اش شد بوده است.

 

کارنامه هنری نگار فروزنده

نگار فروزنده در خصوص شروع فعالیت هنری اش گفته «در ابتدای راه آنقدر سرشار از انگیزه و انرژی بودم که هم کار میکردم و هم مشغول مطالعه بود ، هر زمان وقتم کمی آزاد میشد نمایشنامه و فیلمنامه میخواندم و فیلم های فاخر ایرانی و خارجی را تماشا میکردم که فوت و فن کار را از باتجربه ها بدست آورد ، البته امروزه دیگر کسی از این کارها نمیکند.»

شروع حرفه ای بازیگری نگار در سال ۷۴ رخ داد. در این سال او با سریال حکایت میرزا یحیی و فیلم سینمایی بازی‌های پنهان شروع خوبی در حرفه بازیگری داشت. طی بیش از ۲۳ سال فعالیت هنری حرفه ای نگار در ۱۲ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرده و همچنین ۷ تله فیلم و ۱۹ سریال تلوزیونی حضور داشته است.

نگار فروزنده در سریال هایی همچون دارا و ندار، ریحانه، من یک مستاجرم و پاورچین نقش آفرینی کرده است.

نگار فروزنده و باران کوثری

فیلم سینمایی پاپیتال که البته کار ضعیفی طبقه بندی میشود اولین تجربه نگار فروزنده در نقش اصلی بود که البته بازی وی در این فیلم بد ، به چشم آمد و شاید بتوان گفت وی شهرتش را مدیون همین فیلم است.

فیلمهای سینمایی نگار فروزنده : بازی‌های پنهان ، پشت دیوار شیشه، معصوم، میکس، داستان‌های جزیره، دعوت به شام، کافه ستاره، پاپیتال، اخراجی‌ها، بلند گریه کن، دایره زنگی، محاکمه در خیابان، دعوت، اخراجی ها ۲، شرط اول، کمی شیرین بسی فرهاد و افسونگر.

 

عکسهای نگار فروزنده

negar foroozandeh

عکسهای نگار فروزنده

 

نگار فروزنده قبل از عمل

نگار فروزنده در 16 سالگی در حال تست گریم

نگار فروزنده در ۱۶ سالگی در حال تست گریم

Negar Foroozandeh was born 1979 Tehran. She is an Iranian actress.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید