معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد

نیژنی نووگراد یکی از شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. در این مطلب به معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد می پردازیم.

  • تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 135
  • دیدگاه ها : صفر

نیژنی نووگراد از شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است که مسابقه های فوتبال سوئد – کره جنوبی ، آرژانتین – کرواسی، انگلستان – پاناما ، سوئیس – کاستاریکا در استادیوم Nizhny Novgorod Stadium این شهر برگزار می شود. با توجه به اینکه مسابقات جام جهانی در بهترین زمان از سال برای مسافرت به کشور روسیه برگزار می شود سفر به هر یک از شهرهای میزبان مسابقات و همراهی با شور و حال هواداران فوتبال که از سراسر جهان به روسیه سفر خواهند کرد تجربه ای بیادماندنی و لذتبخش خواهد بود.

نمایی زیبا از هتل پارک 4 ستاره چایکا نیژنی نووگراد

در این مطلب بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد را شناسایی کرده و اطلاعات مربوط به این مراکز اقامتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا در صورت تصمیم برای سفر به این شهر زیبا، با در اختیار داشتن اطلاعاتی مفید برای اقامت در هتل ایده آل خود تصمیم بگیرید. توجه داشته باشید که قیمت های درج شده قطعی نبوده و مربوط به زمان نگارش مطلب (دی ۱۳۹۶) می باشد.

 

هتل ۵ ستاره Hotel Sheraton

معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد – این هتل درجه یک و زیبا در مرکز شهر نیژنی نووگراد و در مجاورت مجموعه تاریخی کرملین واقع شده است. فاصله هتل با نقاطی دیدنی از شهر نیژنی نووگراد در حد پیاده روی چند دقیقه ای است و بدون شک این هتل بهترین گزینه برای اقامت در نیژنی نووگراد محسوب می شود. اتاق های هتل با دکوراسیون مدرن و بسیار شیک و منظره های زیبا به فضای سبز اطراف هتل و مجموعه کرملین دارای امکانات رفاهی شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون با گیرنده دیجیتال، مینی بار، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی می باشد. امکانات عمومی هتل شامل اینترنت پرسرعت رایگان، رستوران و بار اختصاصی، سالن ورزش، سونا و جکوزی و فضای سبز اختصاصی در اختیار میهمانان قرار دارد.

هتل 5 ستاره Hotel Sheraton - هتل شراتون نیژنی

نام هتل :  Sheraton Nizhny Novgorod Kremlin
رده هتل :  ۵ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، لوکس، بیزنس کلاس
متوسط نرخ اتاق ها :   بین ۴۰۰٫۰۰۰  تا ۶۰۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  مرکز شهر

آدرس هتل :
Teatralnaya Ploshchad 1, 603005 Nizhny Novgorod, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۳۱ ۴۳۱-۷۰-۰۰
آدرس اینترنتی : www.starwoodhotels.com

هتل ۵ ستاره Kulibin Park Hotel

معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد – این هتل درجه یک و شیک در موقعیتی بسیار مناسب در مرکز شهر نیژنی نووگراد و در فاصله ۱۰ دقیقه از خیابان زیبا و محبوب Bolshaya Pokrovskaya در مرکز شهر واقع شده است. اتاقهای هتل با پنجره های نورگیر و دکوراسیون و طراحی کلاسیک و دلپذیر، دارای امکانات رفاهی شامل سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، دوش و سرویس بهداشتی مجهز و شیک می باشد. امکانات رفاهی هتل شامل بار و رستوران اختصاصی، اینترنت پرسرعت، پارکینگ رایگان، استخر اختصاصی، سالن ماساژ و سونا و جکوزی می باشد.

هتل 5 ستاره Kulibin Park Hotel

نام هتل :  Kulibin Park Hotel
رده هتل :  ۵ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، رمانتیک، لوکس، بیزنس کلاس
متوسط نرخ اتاق ها :   بین  ۴۰۰٫۰۰۰   تا  ۱٫۷۰۰٫۰۰۰   تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر :  مرکز شهر

آدرس هتل :
Ulitsa Maksima Gorkogo 121, 603006 Nizhny Novgorod, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۳۱ ۲۰۲-۰۸-۸۸
آدرس اینترنتی : www.kulibin-hotel.ru

هتل ۴ ستاره Hotel Courtyard

معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد – این هتل چهار ستاره در مسیری زیبا با طبیعتی چشم نواز در فاصله ۱۵ دقیقه ای از مجموعه تاریخی کرملین در مرکز شهر نیژنین ووگراد واقع شده است. اتاق های هتل با چیدمان و نورپردازی بسیار زیبا دارای امکانات رفاهی شامل سیستم تهویه مطبوع خودکار، تلویزیون و گیرنده دیجیتال، یخچال، فضای نشیمن، مینی بار و تجهیزات تهیه چای و قهوه می باشد. هتل دارای پارکینگ رایگان، رستوران اختصاصی، مرکز ورزش و بدنسازی و اینترنت پرسرعت رایگان برای میهمانان هتل می باشد.

هتل 4 ستاره Hotel Courtyard

نام هتل :  Courtyard by Marriott Nizhny Novgorod
رده هتل :  ۴ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، لوکس، بیزنس کلاس
متوسط نرخ اتاق ها :   بین ۲۵۰٫۰۰۰   تا  ۹۰۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  مرکز شهر

آدرس هتل :
Ilyinskaya Ulitsa 46, 603109 Nizhny Novgorod, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۳۱ ۲۰۰-۹۹-۰۰
آدرس اینترنتی :  www.marriott.com

هتل ۴ ستاره Marins Park Hotel

معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد – این هتل مدرن و زیبا در مجاورت رودخانه زیبای اوکا در شهر نیژنی نووگراد و در فاصله ۳کیلومتری از مجموعه تاریخی کرملین واقع شده است. اتاق های هتل در فضایی بسیار خوب و دکوراسیون زیبا و مدرن دارای امکانات رفاهی شامل سیستم تهویه مطبوع، اینترنت رایگان، تلویزیون، دوش و سرویس بهداشتی اختصاصی، مینی بار با منظره بسیار زیبا می باشد. هتل دارای ۲ رستوران و بار اختصاصی، سالن ورزش و بدنسازی، استخر و سونا و سالن ماساژ می باشد.

هتل 4 ستاره Marins Park Hotel

نام هتل : Marins Park Hotel Nizhny Novgorod
رده هتل :  ۴ ستاره
حال و هوای هتل :   خانوادگی، لوکس، بصرفه
متوسط نرخ اتاق ها :   بین  ۲۰۰٫۰۰۰  تا   ۸۰۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  منطقه Sovetskaya

آدرس هتل :
Sovetskaya Street 12, 603002 Nizhny Novgorod, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۳۱ ۲۱۱-۵۵-۰۰
آدرس اینترنتی :   www.mainporthotel.com

هتل ۴ ستاره Volna Hotel

معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد – این هتل درجه یک و زیبا در در یکی از بهترین مناطق شهر در فاصله نزدیک از ایستگاه مترو و فاصله ۱۰کیلومتری از ایستگاه قطار نیژنی نووگراد واقع شده است و از طریق یکی از بزرگراه های شهری بطور مستقیم به مرکز شهر نیژنی ارتباط دارد. اتاق های هتل با دکوراسیون کلاسیک و نسبتاً ساده و استفاده از رنگ های روشن و آرامش بخش دارای امکانات رفاهی شامل سیستم تهویه مطبوع، اینترنت رایگان، تلویزیون، دوش و سرویس بهداشتی اختصاصی و مینی بار می باشد. هتل دارای ۲ رستوران و بار اختصاصی، سالن ورزش و بدنسازی، سونا و سالن ماساژ می باشد.

هتل 4 ستاره Volna Hotel شهر نیژنی نووگراد

نام هتل :  Volna Hotel
رده هتل :  ۴ ستاره
حال و هوای هتل :   خانوادگی، رمانتیک، لوکس، بصرفه
متوسط نرخ اتاق ها :   بین   ۲۰۰٫۰۰۰  تا  ۵۰۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  محله Lenina Prospekt

آدرس هتل :
Lenina Prospekt 98, 603004 Nizhny Novgorod, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۳۱ ۲۹۵-۱۹-۰۰
آدرس اینترنتی :   www.volnahotel.ru

هتل ۴ ستاره Grand Hotel Oka

معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد – این هتل معتبر که از مراکز اقامتی محبوب در شهر نیژنی نووگراد محسوب می شود بر فراز تپه ای زیبا و مشرف به رودخانه زیبای اوکا در فاصله ۵ کیلومتری از مرکز شهر نیژنی و مجموعه تاریخی کرملین واقع شده است.  واحدهای اقامتی شامل اتاق و سوئیت های آپارتمانی، دارای تمام امکانات رفاهی شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون و گیرنده دیجیتال، امکانات تهیه قهوه و چای، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی می باشد. امکانات عمومی هتل شامل ۲ رستوران و کافه تریا اختصاصی، استخر سرپوشیده، یک مرکز خرید اختصاصی میهمانان هتل و پارکینگ رایگان می باشد.

هتل 4 ستاره Grand Hotel Oka

نام هتل : Grand Hotel Oka Premium
رده هتل : ۴ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، رمانتیک، لوکس
متوسط نرخ اتاق ها :   بین ۳۰۰٫۰۰۰   تا  ۱٫۸۰۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  Prospekt Gagarina

آدرس هتل :
Prospekt Gagarina 27, 603057 Nizhny Novgorod
شماره تماس :   + ۷ ۸۰۰ ۱۰۰-۰۴-۷۷
آدرس اینترنتی :   www.hoteloka.ru

هتل ۴ ستاره  Alexandrovsky Garden

معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد – این مجتمع رفاهی و اقامتی در مجاورت ساحل رودخانه ولگا یکی از مجهزترین مراکز اقامتی در نیژنی نووگراد می باشد و در موقعیتی مناسب در فاصله پیاده روی ۱۵ دقیقه ای از مجموعه تاریخی کرملین واقع شده است. اتاق های هتل با دکوراسیون مدرن دارای سیستم تهویه مطبوع خودکار، تلویزیون با گیرنده دیجیتال، مینی بار، اینترنت پرسرعت رایگان، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی و سرویس ۲۴ ساعته می باشد. امکانات عمومی و رفاهی هتل شامل رستوران مجلل و بار اختصاصی، سونا و جکوزی، استخر سرپوشیده و سالن بدنسازی می باشد.

هتل 4 ستاره  Alexandrovsky Garden شهر نیژنی نووگراد

نام هتل : Hotel Alexandrovsky Garden
رده هتل :  ۴ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، رمانتیک، مجهز و بصرفه
متوسط نرخ اتاق ها :   بین  ۲۵۰٫۰۰۰  تا  ۲٫۲۰۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  مرکز شهر

آدرس هتل :
Georgievsky Sjezd 3, 603950 Nizhny Novgorod, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۳۱ ۲۷۷-۸۱-۴۱
آدرس اینترنتی :   www.achotel.ru

هتل ۴ ستاره Nikitin Hotel

معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد – از محبوب ترین هتل های نیژنی نووگراد که امتیاز بالایی از کاربران سایت های معتبر رزرو آنلاین هتل کسب کرده است. این هتل در ساختمانی زیبا متعلق به قرن نوزدهم میلادی در مجاورت نقطه تلاقی رودهای ولگا و واوکا واقع شده است و نزدیک به ۲ کیلومتر با فرودگاه بین المللی نیژنی نووگراد فاصله دارد. اتاق های هتل با دکوراسیون کلاسیک و اشرافی به سبک روسی دارای امکانات رفاهی شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون با گیرنده دیجیتال، اینترنت رایگان، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی می باشد. همچنین هتل دارای پارکینگ رایگان، رستوران مجلل و بار اختصاصی می باشد.

هتل 4 ستاره Nikitin Hotel شهر نیژنی نووگراد

 نام هتل : Nikitin Hotel
رده هتل :  ۴ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، کلاسیک، رمانتیک
متوسط نرخ اتاق ها :   بین ۲۵۰٫۰۰۰  تا ۵۰۰٫۰۰۰  تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  خیابان Strelka

آدرس هتل :
Strelka Street 13, 603086 Nizhny Novgorod, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۳۱ ۲۶۵-۲۲-۶۵
آدرس اینترنتی :    www.nikitin-hotel.ru

هتل ۴ ستاره City Hotel Sova

معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد – این هتل در مرکز شهر نیژنی نووگراد در فاصله حدود ۱۰ دقیقه (با اتومبیل) از مجموعه تاریخی کرملین واقع شده است. اتاق های هتل با دکوراسیون مدرن و نورپردازی و رنگبندی بسیار زیبا و جذاب دارای سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون با گیرنده دیجیتال، فضای نشیمن مناسب، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی بوده و امکانات عمومی هتل شامل رستوران و بار اختصاصی، اینترنت پرسرعت رایگان، سالن بدنسازی و پارکینگ می باشد.

هتل 4 ستاره City Hotel Sova شهر نیژنی نووگراد

نام هتل :  City Hotel Sova
رده هتل :  ۴ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، رمانتیک، بصرفه
متوسط نرخ اتاق ها :   بین ۲۲۰٫۰۰۰  تا ۵۰۰٫۰۰۰   تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  ۱۰ دقیقه از مرکز شهر

آدرس هتل :
Ulitsa Vaneeva 121, 603105 Nizhny Novgorod, Russia
شماره تماس :   + ۷ ۸۰۰ ۵۵۰-۲۳-۸۰
آدرس اینترنتی :   www.hotelsova.ru

هتل ۴ ستاره Park-Hotel Chayka

معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد – این مجتمع اقامتی مدرن و مجهز در منطقه ای با طبیعت بسیار زیبا و دیدنی در مجاورت رودخانه اوکا در فاصله ۴۵ کیلومتری از شهر نیژنی نووگراد واقع شده است و پیشنهاد ویژه ما برای علاقمندان به طبیعت محسوب می شود. اتاق های هتل با دکوراسیون چوبی دارای سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، سرویس بهداشتی و دوش می باشند. امکانات رفاهی عمومی شامل رستوران و بار اختصاصی، اینترنت رایگان، محوطه اختصاصی در مجاورت رودخانه اوکا، محوطه بازی کودکان و امکانات تفریحی متعدد برای بزرگسالان شامل قایق سواری، اسکی روی آب، فوتبال و والیبال و گشت و گذار در طبیعت اطراف هتل می باشد.

معرفی بهترین هتل های شهر نیژنی نووگراد - هتل 4 ستاره Park-Hotel Chayka

نام هتل :  Park-Hotel Chayka
رده هتل :  ۴ ستاره
حال و هوای هتل :  خانوادگی، رمانتیک، طبیعت
متوسط نرخ اتاق ها :   بین ۳۰۰٫۰۰۰  تا ۷۰۰٫۰۰۰   تومان
موقعیت جغرافیایی در شهر:  ۴۵ کیلومتری مرکز شهر نیژنی نووگراد

آدرس هتل :
Poselok Zhelnino, 606044 Zhelnino, Russia
شماره تماس :   +  ۷ ۸۳۱ ۲۵۶ ۵۴ ۵۶
آدرس اینترنتی :   www.en.chayka-hotel.ru

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید