نورگل یشیلچای (گوزل) پس از حذف از جن زیبا در اصفهان

نورگل یشیلچای بازیگر ۴۱ ساله ترکیه ای که برای بازی در فیلم سینمایی جن زیبا به ایران سفر کرده است تصویری جدیدی ار خود در اصفهان منتشر کرده است. ظاهرا واکنش های منفی به حضور او در فیلم سینمایی جن زیبا به گونه ای بوده که عوامل مجبور به حذف نام این بازیگر از این […]

  • تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 225
  • دیدگاه ها : صفر

نورگل یشیلچای بازیگر ۴۱ ساله ترکیه ای که برای بازی در فیلم سینمایی جن زیبا به ایران سفر کرده است تصویری جدیدی ار خود در اصفهان منتشر کرده است.

ظاهرا واکنش های منفی به حضور او در فیلم سینمایی جن زیبا به گونه ای بوده که عوامل مجبور به حذف نام این بازیگر از این پروژه سینمایی شده اند. حالا نورگل از فرصت استفاده کرده و به شهرهای مختلف ایران سفر کرده است.

سلفی نورگل یشیلچای - گوزل در اصفهان

سلفی نورگل یشیلچای – گوزل در اصفهان

نورگل یشیلچای بازیگر نقش گوزل در سریال ترکی با همین نام که از شبکه های ماهواره ای پخش میشد در ایران بسیار شناخته شده است و همین محبوبیت کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی جن زیبا را ترغیب نمود تا از او در فیلم جدیدش به عنوان بازیگر بهره ببرد. اما ظاهرا در این میان و پس از رسانه ای شدن این خبر واکنش های منفی از برخی مسئولین باعث شد این همکاری قطع گردد و نورگل چند روزی را در ایران سپری کند و به گشت و گذار بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید