جدیدترین مدل موی بازیگران زن هالیوود

مدل مو جدید و جذاب اسکارلت جوهانسون ، سلنا گومز ، سارا هایلند ، ویلو شیلدز ، ناعومی کمپبل و…

  • تاریخ انتشار : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 176
  • دیدگاه ها : صفر

سلبریتی ها کاملا میدونن چطور باید نگاه ها رو به خودشون جلب کنن و روی موج رسانه ای که به راه میندازن سواری کنن!

تغییر مدل موی بازیگران زن هالیوود امسال شدت بیشتری به خودش گرفته ، مدل و رنگ های جدید امسال از سمت هالیوود در حال تِرِند شدن هستند.

این افراد با تغییر مدل مو ، اکتنشن موی جدید و یا اصلا تغییر رنگ موهای خودشون حسابی جلب توجه میکنن. در هالیوود این موج تغییرات از سال ۲۰۱۸ شروع شده و تمامی خانم ها تغییراتی بنیادین در چهره جذاب خودشون ایجاد کردند.

Scarlett Johansson  – اسکارلت جوهانسون

اسکارلت تغییراتی بنیادینی برروی موهای خود ایجاد کرد رنگ موی خود را تیره تر کرد و کمی آرایش و مدل آن را نیز تغییر داد. در آخرین پیش نمایش سری فیلم های اونجرز Marvel’s Avengers: Infinity War در هالیوود او به این صورت به میدان آمد.

اسکارلت جوهانسوا - اونجرز -آیرون من -مرد آهنین

Ashley Tisdale – اشلی تیسادل

این بازیگر محبوب تابستان خود را با این مدل موی جدید شروع کرده و آنرا در اینستاگرام به نمایش گذاشت. آرایشگر و متخصص رنگ موی او آنجلا بورتون رنگ موی ترکیبی او را از قهوه ای به بلوند تغییر داده و آرایشگر موهای او کات و آرایش جدید برای او در هوای گرم و فصل جدید در نظر گرفته که ظاهری جذاب تر به او می دهد.

اشلی تیسادل - مدل مو جدید 2018

Naomi Campbell – ناعومی کمپبل

این سوپر مدل تغییر اساسی بر روی موهای خود داده و در شب افتتاحیه تابستانی در موزیکال تابستانی دونا در براوودوی نیویورک با این صورت و لباس شیک به میدان آمد.او کلا موی خود را از بلند به کوتاه پسرانه تغییر داده .

ناعومی کمپل -مدل فشن

 

Selena Gomez  – سلنا گومز

این خواننده معروف در اینستاگرام خود در ۲۳ آپریل همزمان با سفری که به کشور آلمان (کمپانی پوما) داشته عکسی از مدل موی جدید و آرایش تاره خود بنمایش گذاشت.
آرایشگر او تیم دیوناس مدل جدیدی از هیر کات و تراشیدن مو برروی سلنا گومز انجام داد. پشت موی او کاملا در زیر تراشیده شده و خطی سفید شده این دوقسمت را از هم متمایز می کند. تمام موهای خود را جمع کرده و بصورت گیس بافت و درهم پیچیده.

سلنا گومز خواننده معروف

Willow Shields – ویلو شیلدز

چه کسی می گوید رنگ موی بلوند خیلی می تواند جذاب تر باشد. این بازیگر معروف و خوش قیافه رنگ موی خود را بطور کلی تغییر داده و بنظر می رسد بهتر و جذاب تر شده و خودش هم احساس زیباتری با این رنگ موی جدید دارد.
ویلو شیلدز از مدل مو خود با رنگ جدید عکسی در اینستاگرام بنماش داشته و کپچنی با ایم موضوع زیر عکس قرار داده : نقش جدید رنگ موی جدید و من الان کله مو قرمز هستم .

خانم ویلو شیلدز

Sarah Hyland – سارا هایلند

جشن بازیگری و حضور در سریال تلویزیونی خانواده مدرن MODERN FAMILY رو چطور برگزار می کنید؟
این سوالی هست که باید از خانم سارا هایلند بپرسیم با مدل مو و ترکیب جذاب چتری که روی صورت ریخته شده.

سارا هایلند - مدرن فامیلی - MODERN FAMILY

Maggie Grace – مگی گریس

خانم مگی گریس بازیگر معروف سریال The Fear The Walking Dead جدیدا بخاطر نقش جدید ، رنگ موی خودش رو از بلوند به قهوه ای تیره تغییر رنگ داده و سبک جدید کوتاه و کج رو برای تغییر کوتاهی مدل موی خودش انتخاب کرده.

مگی گریس

اشلی بنسون – Ashley Benson

در ماه مارچ ۲۰۱۸ خانم اشلی بنسون بازیگر معروف به دسته کسانی که از موی کوتاه استقبال کردند پیوست و کلا موی خود را کوتاه نمود.

اشلی بنسون

 

کلمات کلیدی :

مدل مو زنانه مجلسی ، مدل مو زنانه کوتاه ، مدل مو زنانه ۲۰۱۸ ، انواع مدل مو زنانه ، جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه ۲۰۱۸ ، مدل مو هالیوودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید