همه چیز درباره عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل

بزودی مراسم عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل برگزار میشود و در این مراسم بیش از ۶۰۰ مهمان رسمی از سرتاسر جهان شرکت خواهند کرد.

  • تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 202
  • دیدگاه ها : صفر

بالاخره در آینده نزدیک زنگ های مخصوص عروسی در دربار سلطنتی بریتانیا به صدا در می آیند.

جهان منتظر رویداد بزرگ نامزدی شاهزاده هری جوان و مگان مارکل است. تاریخ این اقدام ۲۷ نوامبر اعلام شده و از سوی دربار سلطنتی و کاخ ملکه الیزابت تایید رسمی شده است.

این زوج جوان در سال ۲۰۱۶ در لندن با یکدیگر آشنا شدند و در تاریخ نوامبر ۲۰۱۶ نیز این رابطه و آشنایی را تایید و به اعلام همگان رساندند.

عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل

زمان دقیق نامزدی شاهزاده هری و مگان مارکل

هری و مگان تاریخ ۱۹ ماه می سال ۲۰۱۸  میلادی را برای این کار اختصاص داده اند. کاخ کنزینگتون این اعلام را در بیانیه خود تایید کرده و زمان مراسم عروسی و ازدواج را تاریح ۱۵ دسامبر در توییتر خود اعلام کرده.

نامزدی شاهزاده هری و مگان مارکل

مکان دقیق رویداد نامزدی شاهزاده هری و مگان مارکل

این زوج ( شاهزاده هری و مگان مارکل ) مراسم نامزدی خود را در کلیسای سنت جورج در کاخ ویندسور در انگلستان برقرار می کنند و قطعا این روز بسیار باشکوه است و از سراسر دنیا میهمانانی برای این مراسم حضور می یابند.

همچنین در این مکان شاهزاده ادوارد و کنتس سوفی در سال ۱۹۹۹ و شاهزاده چارلز و دوشس کامیلیا در سال ۲۰۰۵ مراسم خود را نیز در این کلیسا و این مکان برگزار نمودند.

ملکه بریتانیا این عروسی را تایید و دستور برگزاری مراسم در این کلیسا را نیز صادر کرد و در تاریخ ۲۷ نوامبر قرار را تعیین و به اعلام عموم رساند.
خاندان سلطنتی تمامی هزینه های این مراسم عوسی را عهده دار خواهد بود. توضیحات تکمیلی در مورد این روز و این مراسم و نحوه اجرای آن به مراتب از سوی کاخ سلطنتی به اعلام جهانیان می رسد.

دعوتنامه رسمی برای مراسم نامزدی و عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل

کاخ کنزینگتون بطور رسمی در تاریخ ۲۲ مارچ تمامی دعوتنامه ها و کارت های نامزدی را برای تمامی دعوت شدگان ارسال نمود.
در حدود ۶۰۰ نفر میهمان برای این جشن بطور رسمی دعوت بعمل آمده است. گرچه فقط به تعداد ۲۰۰ نفر از میهمانان بطور خصوصی به خانه فراگمور دعوت شده اند. این دعوتنامه توسط بارنارد و وستوود طراحی و تولید شده است.

دعوتنامه رسمی عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل

روابط خانوادگی در عروسی

یو اس ویکلی بطور رسمی اعلام نمود در تاریخ چهارم دسامبر شاهزاده هری از برادر خود شاهزاده ویلیام درخواست کرده که او ساقدوش و نزدیک ترین مرد داماد برای این روز مهم و بیادماندنی باشد.

شاهزاده هری اگرچه چندین دوست نزدیک دارد ولی هیچ کس دلیلی برای درخواست نکردن او از شاهزاده ویلیام برای اینکار نمی بیند. منبع موثقی موضوع ساقدوش بودن شاهزاده ویلیام برای روز عروسی شاهزاده هری در دربار و کاخ سلطنتی بریتانیا را تایید کرده است.

منبع موثق دیگری نیز این خبر را به اطلاع ما رسانده که فزندان دوشس کیت میدلتون , شاهزاده جورج و پرنسس شارلوت کوچولو نیز نقشی بسیار مهم و دوست داشتنی در عروسی عموی خودشان شاهزاده هری دارند. این منبع نیز ادعان داشته دوست نزدیک مگان مارکل خانم آیوی دختر هنرمند معروف جسیکا مولرونی Jessica Mulroney نیز در این مراسم حضور بعمل می رساند.

شاهزاده هری و مگان مارکی -جشن نامزدی -جشن عروسی

تماشاچیان و طرفداران خاندان سلطنتی بریتانیا

تمامی طرفداران در سرتاسر جهان قادر خواهند بود این مراسم و رویداد تاریخی و مهم را که در واقع شاهزاده هری و مگان مارکل در آنجا سوگند زن و شوهری ادا خواهند کرد را از تلویزیون ببینند. در تاریخ ۲۸ نوامبر ۲۰۱۸ این مراسم بطور رسمی از تلویزیون پخش خواهد شد.

سخنگوی کاخ سلطنتی نیز اعلام نموده شاهزاده هری و مگان مارکل نیز خواهان این هستند که مردم انگلستان نیز بتوانند از نزدیک در این مراسم شرکت داشته باشند و بتوانند نظر هایی در مورد چگونگی برگزارشدن این مراسم را برای آنها اعلام کنند تا مورد موافقت و تایید قرار بگیرد و از نظرات مردمی نیز در این مراسم باشکوه عروسی استفاده شود.

ساعت دقیق مراسم ازدواج شاهزاده هری و مگان مارکل

کاخ کنزینگتون اعلام کرده در تازیخ ۱۱ فوریه مراسم عروسی راس ساعت ۱۲ ظهر در انگلستان برقرار خواهد شد.

عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل در کلیسای سنت جورج

کیک عروسی مراسم سلطنتی بریتانیا

عروس آینده کاخ سلطنتی بریتاینیا خانم مگان مارکل اعلام کرده اند در تاریخ ۲۰ مارچ که از صاحب نانوایی وایولت خانم کلیر پتاک خواسته اند که کیک عروسی لیمویی عنبر گلدار  lemon elderflower wedding cake را برای این جشن آماده کند. این کیک همراه با خامه کره ای و گلهای تازه تزیین خواهد شد.

کیک عروس مگان مارکل و شاهزاداه هری - کیک سلطنتی

گل و دسته گل مگان مارکل و شاهزاده هری -عروسی سلطنتی

کاخ کنزینگتون در تاریخ اول آپریل اعلام نموده که زوج سلطنتی از خانم فیلیپا کرادوک گل فروش و استاد گل آرایی برای طراحی و گل آرایی در مراسم در کلیسا استفاده خواهند کرد. این گلها عبارتند از گلهای رز سفید, شاخا های راش , نوعی پونه کمیاب و چندین نمونه گل که ذکر نشده استفاده خواهند کرد.

گل و دستگه گل عروس در عروس سلطنتی -مگان مارکل

 

شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج -کاترین، دوشس کمبریج  – ملکه الیزابت دوم  – شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرو – والاحضرت شاهزاده جرج کمبریج (نتیجه ملکه) – والاحضرت شاهدخت شارلوت کمبریج (نتیجه ملکه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید