اعلام اسم نوزاد سوم خانواده سلطنتی بریتانیا

شاهزاده لوییس آرتور چارلز فرزند سوم خانواده سلطنتی بریتانیا کبیر به دنیا آمد.

  • تاریخ انتشار : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 179
  • دیدگاه ها : صفر

شاهزاده لوییس آرتور چارلز

بعد از اینکه شاهزاده ویلیام و دوشس کیت (کیت میدلتون) در تاریخ ۲۷ آپریل روز جمعه ۲۰۱۸ اسم فرزند خودشان را شاهزاده لوییس Prince Louis اعلام کردند تمامی طرفداران سلطنتی از سراسر جهان این سوال برایشان پیش آمد که اسم کوچک این شاهزاده نوزاد چطوری تلفظ می شود؟

لوییس ارتور چارلز - نوزاد سوم سلطنتی - پسر شاهزاده ویلیام

بسیاری در توییتر طریقه تلفظ و ریشه اسم شاهزاده نوزاد سلطنتی رو فرانسوی و طریقه ادای آن را لو ایی (Louie, or LU-ee) تلفظ کردند یا آمریکایی ها طرز تلفظ را به این گونه شرح دادند لو اییس (Lewis, or LU-iss).
بر اساس اعلام کاخ کنسینگتون طریقه درست تلفظ اسم نوزاد و سویمن شاهزاده جوان کاخ سلطنتی بریتانیا بدین صورت است که حرف س “s” بصوریت خاموش بدون صدا است.

چارلز آرتور لوییس - نوزاد سلطنتی 2018

زمان اعلام تولد شاهزاداه لوییس

همانطوری که به اعلام همگی رسیده شاهزاده ویلیام ۳۶ ساله و دوشس کیت ۳۵ ساله به جدیدترین فرزند و نوزاد سلطنتی پسر خود در بیمارستان سنت لوییس در ساعت ۱۱ صبح به وقت محلی در روز دوشنبه ۲۳ آوریل ۲۰۱۸ خوش آمد گفتند و این پسر کوچولو به برادر بزرگتر خود شاهزاده جرج و خواهر بزرگتر خود شاهدخت پرنسس شارلوت پیوست.

اسم لوییس بر اساس اسم دایی پدر پدر بزرگ خود که اسم لوییس مونتباتن را نام داشت گداشته شده که در جریانی توسط ارتش جمهوری خواه ایرلند در طول سفری در آگست ۱۹۷۹ به ایرلند ترور شد و جان خود را ازدست داد.

اسم لوییس اولین بار نیست که بکار برده می شود اسم کامل شاهزاده جرج نیز جرج الکساندر لوییس George Alexander Louis است و اسم شاهزاده ویلیام نیز ویلیام آرتور فیلیپ لوییس  William Arthur Philip Louis می باشد. پدر بزرگ فیلیپ نیز به اسم شاهزاده لوییس الکساندر باترنبرگ است.

شاهزاده لوییس آرتور چارلز - کیت میدلتون دوشس کمبریج

نوزاد سوم خانواده سلطنتی بریتانیا به دنیا آمد

ملکه الیزابت – شاهزاده ویلیام – دوک کمبریج – شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون – شاهزاده ویلیام و عروسی – شاهزاده ویلیام پسر – شاهزاده ویلیام و کیت – شاهزاده ویلیام و فرزندانش – Arthur  – Louis

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید