بیوگرافی ریحانه پارسا

بیوگرافی کامل و مصاحبه جدید ریحانه پارسا بازیگر جوان تلوزیون

  • تاریخ انتشار : ۱۸ شهریور ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 46
  • دیدگاه ها : صفر

ریحانه پارسا بازیگر جوان و تازه کار تلوزیون ایران است.

ریحانه پارسا متولد سال ۱۳۷۲ در شهر تهران است. او با بازی در سریال تلوزیونی پدر به شهرت رسید.

ریحانه پارسا تحصیلاتش را در رشته بازیگری تا مقطع لیسانس دنبال نمود. او در سال ۹۴ از دانشگاه سوره فارغ التحصیل شد اما مدت زیادی کار گیر نیاورد! از سال ۱۳۹۶ فعالیت های جسته گریخته ای در تئاتر انجام داد که همین موجب انتخابش برای بازی در سریال پدر شد.

ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

 

شروع بازیگری ریحانه پارسا

ریحانه پارسا از سال ۹۶ در تئاتر فعالیت میکند ، او برای ورود به دنیای بازیگری این راه را انتخاب کرد که البته راه درستی نیز به نظر میرسید. یک روز که برای تمرین تئاتر به گروه ملحق شده بود ، متوجه میشود که بهرنگ توفیقی برای فیلم جدیدش در حال تست گرفتن است و بی درنگ به دفتر فیلمسازی رفته و آنجا ثبت نام میکند. او در میان تعداد زیادی متقاضی (به گفته خودش ۲۵۰ نفر) برای نقش لیلا پذیرفته میشود و در اولین قدم نیز به موفقیت چشمگیری میرسد.

شروع بازیگری ریحانه پارسا

 

کارنامه هنری ریحانه پارسا

تنها اثر موجود در کارنامه خانم پارسا بازی در سریال پدر است ، البته او به تازگی و در زمان نگارش این مطلب برای بازی در سریال خواب زده انتخاب شده است. این سریال توسط سیروس مقدم ساخته میشود و احتمالا در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

کارنامه هنری ریحانه پارسا

 

به شهرت رسیدن ریحانه پارسا و سریال پدر

داستان مشهور شدن ریحانه پارسا هم در نوع خود جالب است! در حالی که سریال پدر مدتی در حال پخش بود و بازخورد آنچنانی نداشت ، ناگهان با یک سکانس جنجالی و عجیب و غیر عقلانی بر سر زبانها افتاد! در این سکانس ریحانه پارسا که نقش یک دختر بی اعتقاد و شیطان را به نام لیلا بازی میکرد بازیگر نقش مقابلش را که سینا مهرداد بر عهده داشت در گوشه اتاقی در دانشگاه گیر می آورد.

به شهرت رسیدن ریحانه پارسا و سریال پدر

در این سکانس کارگردان که قصد داشت این صحنه را به گونه ای نمایش دهد که عشوه گری ریحانه پارسا و دو دوست دیگرش برای سینا مهرداد (حامد) به چشم مخاطب آید(!) به جای شل کردن حجاب دخترها ، کلاهش را بر سر میگذارد و سینا مهرداد برای اینکه منقلب نشود و نقش یک جوان با ایمان را به خوبی ایفا کند خودش را از پنجره کلاس به بیرون پرت میکند! گفتنی است این سکانس چنان بازتابی در شبکه های مجازی داشته که کلیپش بارها بصورت طنز ساخته شد و با دابسمش شد. حتی در برنامه خنداننده شو رامبد جوان نیز در یک استندآپ که توسط امیرحسین غیاثی اجرا شد ، این سکانس فیلم پدر به سخره گرفته میشود.

 

کلیپ سکانس پرش حامد از پنجره در سریال پدر

 

حواشی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا مدت زیادی از شهرتش نمیگذرد! اما در همین مدت اندک توانسته جار و جنجال زیادی به پا کند. او در سریال پدر نقش دختری را بازی کرد که حجاب کامل داشت و چادر به سر میکرد ، اما پس از مدتی در اینستاگرام عکسهای مدلینگ خودش را منتشر نمود که وضعیت مطلوبی به لحاظ حفظ حجاب نداشتند. کار به همینجا ختم نشد و ریحانه پارسا عکسهایش در سریال پدر را نیز از اینستاگرام پاک کرد تا به نوعی بتوان گفت از آنچه در این سریال عرضه نمود فرار کرده و جدا شود.

حواشی ریحانه پارسا ، عکسهای مدلینگ و آتلیه ای ریحانه پارسا

او طی اظهار نظری جنجالی عنوان کرد این عکسها خودم هستم ، اما در آن سریال نقش بازی کردم و خود واقعی من آنطور که در سریال پدر دیدید نیست. این اظهارات ریحانه پارسا واکنش های منفی بسیاری در پی داشت. کار تا جایی پیش رفت که عوامل سریال اعلام کردند در فصل دوم پدر که قرار است ساخته شود از ریحانه پارسا استفاده نخواهد شد.

این ماجرا تا آنجا بیخ پیدا کرد که در پیج رسمی سریال پدر گفته شد : ما عاشق نقشها می‌شویم نه نقش‌پردازان.

گفتنی است در پایان ریحانه پارسا زیر بار فشارها ترجیح داد عکس های مدلینگ خود را از اینستاگرام پاک کرده و عکسهایی جدید از پشت صحنه مجموعه پدر منتشر نماید. البته این موضوع هم چندان دوام نداشت ، چراکه در نهایت ریحانه پارسا صفحه اینستاگرامش را بطور کلی بست تا از فضای مجازی دور شود. او دلیل اینکار را بازگشایی دانشگاه اعلام کرد و گفت ترجیح میدهم بیشتر وقتش را صرف کار و تحصیل کند و به همین دلیل هم از فضای مجازی دور میشود.

 

زندگی خصوصی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در یک خانواده پنج نفره بزرگ شده است. غیر از خودش دو خواهر دارد که هر کوچکتر از او هستند. پدرش شغل آزاد دارد و وضعیت مالی خانواده شان متوسط است. مادرش نیز خانه دار است.

زندگی خصوصی ریحانه پارسا

ریحانه مجرد است و تا کنون ازدواج نکرده است.
او به موسیقی و کتابهای روانشناسی علاقه زیادی دارد.

 

عکسهای جنجالی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا با شلوارک لخت در کنسرت اشوان

ریحانه پارسا با شلوارک! در کنسرت اشوان

عکسهای داغ و دیدنی ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

Reyhane parsa biography

عکس بازیگران زن ایرانی بی حجاب - عکسهای داغ سینمایی

 

مصاحبه جدید ریحانه پارسا

ریحانه پارسا یک دختر امروز و پر نشاط است ، او در سریال پدر چهره شد و توانست در اولین تجربه حرفه ای اش به خوبی بدرخشد. در ادامه مصاحبه جدید ریحانه را در مجله سرگرمی نغمه ها میخوانید.

 

ریحانه پارسا دختری ساده و گوشه گیر

من دختر آرامی هستم ، بیشتر روز را در خانه میگذرانم مگر اینکه سر کار باشم. معمولا هم با کسی کاری ندارم و در دنیای خودم زندگی میکنم. اهل موسیقی هستم و مدام هدفون در گوش! آن دختری که سریال پدر دیدید که ابتدا بسیار شرور و شیطان بود و بعد رام شد ، من نبودم و اصلا چنین شخصیتی ندارم.
البته شخصیت لیلا دو بعد داشت. بعد اول آن پیش از ازدواج بود که بسیار پر انرژی و بازیگوش بود و روی دیگرش پس از ازدواج بود که کلا این شخص دگرگون میشود. اگر بخواهم خودم را به این دو وجه نزدیک بدانم ، باید بگویم که بیشتر به لیلای پیش از ازدواج شبیه هستم.

مصاحبه جدید ریحانه پارسا

 

سریال پدر قرار بود برای ماه رمضان پخش شود

در ابتدا به ما گفتند این سریال در ۳۰ قسمت و برای ماه رمضان آماده میشود. اما مدتی بعد گفته شد سریال پدر به ماه رمضان نمیرسد و این سریال برای شبهای تابستان پخش میشود. پس از این صحبتها بود که بر تعداد قسمت ها افوده شد (۱۵ قسمت) و این سریال با جزئیات بیشتری در ۴۵ قسمت روی آنتن رفت.

 

از شروع بازیگری تا حاشیه سازی

مدت زیادی است که دنبال چنین فرصتی بودم. من سالهاست در رشته بازیگری تحصیل و فعالیت میکنم اما تا پیش از سریال پدر فرصت مناسبی برای خودنمایی نداشتم. خوشبختانه توانستم از فرصتی که در اختیارم قرار گرفت بهره ببرم و به خوبی در این سریال ظاهر شدم.
البته معتقدم اگر در این سریال بازی نمیکردم حتما در جایی دیگر میتوانستم خودم را نشان دهم ، چرا که به توانایی های خودم باور دارم.

عکسهای داغ بیحجاب ریحانه پارسا

 

فضای مثبت پشت صحنه پدر و بازی در کنار بهترین ها

در سریال پدر با عوامل حرفه ای و با تجربه ای همراه شدم که برای منِ ریحانه پارسا بسیار عالی بود. توانستم از تجربیات و راهنمایی های آقای سلطانی و لعیا زنگنه استفاده کنم و فکر میکنم در ادامه راهم بسیار برایم مفید واقع شود. امیدوارم بازهم فرصت همکاری با این تیم و گروه نصیب من شود.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید