بیوگرافی صدف طاهریان

صدف طاهریان بازیگر و مدل ایرانی متولد سال ۶۷ در تهران است. او پس از کشف حجاب از ایران مهاجرت کرد و در دبی و ترکیه ساکن است.

  • تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 70
  • دیدگاه ها : صفر

صدف طاهریان متولد ۳۰ تیرماه سال ۱۳۶۷ در تهران یک مدل است که البته در ایران سابقه بازیگری دارد.

صدف از خانواده ای مرفح پا به عرصه هنر نهاده است ، یک برادر به نام سینا دارد و هر دو مجرد هستند. پدرش پزشک و مادرش خانه دار است.

به گفته خودش به بازی کیت مدیلتون خیلی علاقمند است هر چند که تمایلی به الگوبرداری از بازی او ندارد ، وی همچنین خسرو شکیبایی و پرویز پرستویی را هم خیلی دوست دارد.

صدف طاهریان بازیگر سینما و تلوزیون - عکس لخت صدف طاهریان

بیشتر اوقات فراغتش را صرف کتاب خواندن میکند و دوست دارد وقتی رانندگی میکند به موسیقی گوش دهد.
وی همچنین برای حفظ اندامش در حالت ایده آل فعلی زحمت زیادی میکشد و وقت زیادی را در باشگاه جیم و اروبیک صرف میکند ، به غذاهای فست فودی علاقه دارد اما ترس از چاقی و از دست رفتن تناسب اندام اجازه نمیدهد زیاد فست فود بخورد.

به رنگ زرد و سبز علاقه زیادی دارد و دوستان صمیمی زیادی در حوزه هنر ندارد.

مهاجرت از ایران و کشف حجاب صدف طاهریان

اواسط سال ۱۳۹۴ بود که عکسهای بیحجاب صدف طاهریان در اینستاگرامش منتشر شد. در ابتدا گمانه زنی میشد که پیجش هک شده باشد ، اما او با انتشار یک ویدیئو از خودش عنوان کرد که هکی در کار نیست و خودش تصمیم به مهاجرت و کشف حجاب گرفته است.

مهاجرت از ایران و کشف حجاب صدف طاهریان

او مدتی در دبی زندگی کرد و اکنون ساکن ترکیه است.
گفته میشد او به شبکه ماهواره ای جم ملحق شده اما در نهایت این اتفاق نیفتاد.

صدف در حال حاضر به فعالیت به عنوان یک مدل مشغول است و همچنان در اینستاگرامش بسیار فعال است. جالب اینکه پس از کشف حجاب و انتشار عکسهای لختی صدف طاهریان ، تعداد دنبال کنندگانش بیش از ۱۵۰۰% رشد داشته است.

 

توضیحات صدف طاهریان در مورد خروجش از کشور و خداحافظی از دنیای بازیگری

صدف پس از مهاجرت از ایران دلیل اصلی ترک سینما را وجود فساد و پیشنهادهای غیر اخلاقی سینماگران به وی عنوان کرد. او گفته برخی سینماگران در ازای سو استفاده از او ، پیشنهاد نقشهای جذاب و مهم میدادند!

صدف طاهریان و خداحافظی از دنیای بازیگری

اما در این میان برخی هم معتقدند با توجه به وضعیتی که صدف طاهریان در حال حاضر دارد ، اگر پیشنهادی هم بوده حتما از جانب صدف مورد بررسی قرار میگرفته. در واقع صدف به دلیل عدم موفقیت چشمگیر در سینما چنین صحبتهایی را مطرح کرده.

البته در این میان باید گفت که در سینما هم مانند همه جای دیگر آدم خوب و بد وجود دارد و شاید واقعا چنین مسائلی مطرح بوده.

 

کارنامه هنری صدف طاهریان

سال ۹۰ بود که اولین پیشنهاد بازیگری برایش آمد. بازی در فیلم سینمایی هیچ‌کجا هیچ‌کس به کارگردانی ابراهیم شیبانی نخستین حضور جدی او در سینما و عرصه بازیگری بود.

کارنامه هنری صدف طاهریان

صدف طاهریان جزو بازیگران مستعد نسل جوان سینمای ایران محسوب میشد که در فیلم های سینمایی پس کوچه های شمرون، سلام بر عشق، هیچ کجا هیچ کس، قرار بعدی همانجا، عصر یخبندان و تله فیلم های دارکوب، تلفن همراه، مثل یک خواب و فیلم کوتاه برای همسرم به کارگردانی علی‌ پناهی مجد به ایفای نقش پرداخت.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید