بیوگرافی سمیرا آقایی + عکسهای جدیدش

آشنایی با زندگی خصوصی و ازدواج سمیرا آقایی و علاقمندی ها و فیلمشناسی او

  • تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 122
  • دیدگاه ها : صفر

سمیرا آقایی بازیگر جوان سینما ، تلوزیون و تئاتر که اینروزها با سریال آخرین بازی مهمان خانه شماست متولد سال ۶۴ در تهران است.

سریال آخرین بازی محصول سال ۹۳ است و توسط حسین سهیلی زاده کارگردانی شده است و هم اکنون در حال بازپخش است. سمیرا آقایی در این سریال در نقش مینا ظاهر شده است.

 

شروع بازیگری سمیرا آقایی

سمیرا آقایی بازیگری را از تئاتر آغاز نموده است. او از سال ۸۵ در زمینه اجرای نمایش فعال بوده و توانسته جایگاه خوبی در میان اهالی این رشته هنری نیز برای خود دست و پا کند.

شروع بازیگری سمیرا آقایی

اما حضورش در سینما به بازی در فیلم دسر توت فرنگی خلاصه میشود و میتوان گفت به نوعی کارنامه نا امید کننده ای در هنر هفتم دارد. البته او هنوز جوان است و فرصت زیادی برای اثبات خود در این زمینه هم پیش رویش دارد.

حضورش در تلوزیون اما به سال ۱۳۹۰ بازمیگردد ، جایی که با سریال چمدان جلوی دوربین خسرو ملکان حاضر شد و پس از آن نیز با بازی در سریالهای عصر پاییزی و جاده چالوس حضورش در تلوزیون را تداوم بخشید.سریال آخرین بازی جدیدترین و اخرین حضور تلوزیونی و است.

زندگی خصوصی و ازدواج سمیرا آقایی

سمیرا تا کنون ازدواج نکرده و مجرد است. یک تصویر از او در اینترنت موجود است که شایعه شده بود فرزند اوست ، در حالی که آن عکس ، تصویر خواهر زاده او بود که برخی را به اشتباه انداخته بود.

 

علاقمندی ها و وقت گذراندن سمیرا آقایی

سیمرا بر خلاف بسیاری از بازیگران علاقه چندانی به کافه گردی ندارد ، او خیلی شکمو هم نیست و معمولا به رستوران نمیرود. بیشتر وقت آزادش را مشغول مطالعه و گوش دادن به موزیک است.
همچنین مدلینگ و فشن جز علاقمندی های همیشگی او محسوب میشوند ، در حالی که هرگز بصورت حرفه ای وارد این حرفه نشده است.

اهل ورزش هم نیست و سعی میکند تناسب اندامش را با تغذیه مناسب حفظ کند. همچنین به فیلم دیدن هم خیلی علاقمند است و اگر وقت کافی داشته باشد حتما فیلم میبیند.

 

عکسهای جدید سمیرا آقایی

عکسهای جدید سمیرا آقایی

عکس جدید سمیرا آقایی بی حجاب - عکس بازیگران

بیوگرافی کامل سمیرا آقایی

سمیرا آقایی بازیگر سریال آخرین بازی

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید