بیوگرافی شهرزاد عبدالمجید

زندگینامه کامل شهرزاد عبدالمجید، بررسی کارنامه هنری، ازدواج شهرزاد عبدالمجید و ورود به کار مدلینگ و…

  • تاریخ انتشار : ۴ مرداد ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 64
  • دیدگاه ها : صفر

شهرزاد عبدالمجید بازیگر کم کار سینما و تلوزیون ایران متولد ۱۷ مرداد ۱۳۴۸ در تهران است.

شهرزاد عبدالمجید بازیگر کمکار و بی حاشیه سینما و تلوزیون است. او اینروزها بیشتر از اینکه در جعبه جادویی دیده شود ، در اینستاگرام فعال است و تنها دلیلی که باعث شده با این حجم کم کاری و حجوم سلبریتی های نوپا هنوز بیادش باشیم همین موضوع است.
شهرزاد چند سال در دبی مشغول تحصیل در رشته زبان انگلیسی بوده و علاوه بر آن دوره هایی را در کشور هند برای آموختن رموز انرژی درمانی پشت سر گذاشته است.

عکسهای جدید شهرزاد عبدالمجید

 

شروع بازیگری و کارنامه کاری شهرزاد عبدالمجید

سال ۷۱ پس از یک دوره شرکت در کلاس های بازیگری مرحوم حمید سمندریان اولین کار هنری اش را در حوزه بازیگری با سریالش خاطره انگیز و پرطرفدار آن سال ها «در پناه تو» تجربه کرد.

شروع بازیگری و کارنامه کاری شهرزاد عبدالمجید

بازی در فیلم سینمایی «ضیافت» به کارگردانی مسعود کیمیایی که سال ۷۴ اکران شد اولین تجربه سینمایی شهرزاد عبدالمجید بود. البته او برای اینکه بتواند دومین حضورش را مقابل دوربین های سینمایی جشن بگیرد، حدود ۱۴ سال منتظر ماند! در سال ۸۸ در فیلم سینمایی ویلای پر ماجرا به ایفای نقش پرداخت و پس از آن نیز آخرین کار سینمایی اش را تا به امروز با فیلم چهل-۴۰ تجربه کرد (سال ۹۲).
در کل شهرزاد عبدالمجید علیرغم استعداد و توانایی که در بازیگری دارد ، هرگز نتوانست آن محبوبیت و جسارتی که برای حضور مداوم در سینما نیاز است را از خود نشان دهد و به نوعی به گوشه رانده شده است.

کار مدلینگ شهرزاد عبدالمجید

اما هر مقدار که عبدالمجید در سینما کم کار بوده در تلوزیون خوش درخشیده ، بازی در سریال های در پناه تو، خاکستر و باد، فقط بخاطر تو، معما، تب سرد، نرگس، تهران پلاک ۱، ایستاده در آغاز، شبی دیگر و عصر پاییزی گواهی بر این مدعاست. البته او را از سال ۹۲ تا به امروز دیگر در تلوزیون هم نمیبینیم و اگر حضور کم تعدادش در تله فیلم ها نبود، تصور میکردیم که بازیگری را بوسیده و کنار گذاشته.

شهرزاد تله فیلم های زیادی هم بازی کرده : تهتقاری ، ویلای پر ماجرا ، دم بافته ، به رنگ حضور ، ماهرخ ،نقش لیلی ، آغاز این صدا، سوگند، فرصتی دیگر شاید ، گاهی به پشت سر نگاه کن ، قصه های شیرین و فرهاد ، ثروت بزرگ ، سکانس آخر،عروسک شکسته، گل سرخی می میرد.

 

کار مدلینگ شهرزاد عبدالمجید

به واسطه عکسهای زیادی که از او در فضای مجازی منتشر میشود ،مدتی در شبکه های اجتماعی اخباری مبنی بر مدل شدن شهرزاد عبدالمجید به گوش میرسید که خودش به شدت انها را تکذیب کرد و گفت که تنها به بازیگری فکر میکند و اصلا در پی مدل شدن نیست.

زندگینامه کامل شهرزاد عبدلمجید

 

ازدواج شهرزاد عبدالمجید

شهرزاد عبدالمجید در حال حاضر مجرد است. او قبلا در یک مصاحبه اعلام کرده بود، قبلا که در اوج شهرت و معروفیت بوده خواستگارهای زیادی داشته که دست رد به سینه همه انها زده.
اکنون هم آستانه سن ۴۰ سالگی حاضر نیست با هرکسی زیر یک سقف برود و تنها شخصی که تمام ملاکهای مورد نظرش را داشته باشد را خواهد پذیرفت. البته او این را هم گفت که از تنهایی به ویژه در سنین بالاتر میترسد ، اما حاضر نیست برای رهایی از تنهایی با هر شخصی زیر یک سقف برود.

ازدواج شهرزاد عبدالمجید

 

علاقمندی های شهرزاد عبدالمجید

شهرزاد شخصیتی ورزش دوست است ، او همیشه برای حفظ تناسب اندامش به باشگاه ورزشی میرود و رشته های فیتنس و پیلاتس را دنبال میکند.
تمام اعضای خانواده اش پرسپولیسی هستند اما خودش در کمال ناباوری استقلالی است. این را هم میگوید که فوتبال را تا جایی که برای سرگرمی باشد دنبال میکند ، اما اینکه برای دیگران کری خوانی داشته باشد نیست.
او شخصی اهل مطالعه و کتابخوان است. از کتب انتشارات دارینوش زیاد استفاده میکند و بیشتر مطالعاتش در حوزه انرژی درمانی است.

علاقمندی های شهرزاد عبدالمجید

 

مصاحبه جدید شهرزاد عبدالمجید

شهرزاد عبدالمجید یک چهره صمیمی و دوست داشتنی از خودش به ما نشان داد ، چراکه پیش از ان فکر میکردیم با فردی عبوس مواجه خواهیم بود که اصلا چنین چیزی نبود. از خانم عبدالمجید درخواست کردیم تا کمی از زندگی شخصی خودشان برایمان بگویند:

 

زندگی شهرزاد عبدالمجید در یک خانواده پنج نفره

من بچه تهران هستم و در خیابان امیریه بزرگ شدم ، در گذشته و حال با نسرین مقانلو دوست بوده ام ، چراکه همسایه یکدیگر بودیم. کم یک خواهر و یک برادر دارم. با برادرم ارتباط بسیار نزدیکی دارم و حتی برای کارهایی که انجام میدهم از او مشاوره میگیرم.

عکسهای بیحجاب شهرزاد عبدالمجید

 

شهرزاد عبدالمجید اگر بازیگر نمیشد

اگر بازیگر نبودم شاید جهانگرد میشدم ، اما از آنجایی که رابطه ام با بچه ها خیلی خوب است میتوانستم مدیر یا معلم هم بشوم.

 

نظر شهرزاد عبدالمجید در خصوص وضعیت سینما و تلوزیون

سینما دچار بیماری تکرار شده ، تعداد خاصی هستند که در این حوزه فعالیت میکنند. البته از حق نگذریم در سالهای اخیر وضعیت کمی متفاوت شده و چهره های جدیدی وارد این عرصه شده اند. اما در مورد تلوزیون داستان متفاوت است ، آنها سعی میکنند چهره های جدیدی را در کارهای تلوزیونی مشارکت دهند. اما متاسفانه نبود بودجه در کنار محدودیت های فرهنگی باعث شده تلوزیون از سینما عقبتر باشد و نتواند پتانسیلش را آزاد کند. در هر صورت فکر میکنم سینما در تکرار است و تلوزیون هم درجا میزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید