شهرزاد کمال زاده ; بیوگرافی ، فیلمشناسی و عکسهای جدید

آشنایی با زندگی هنری و خصوصی شهرزاد کمال زاده بازیگر و مدل ایرانی

  • تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 132
  • دیدگاه ها : صفر

شهرزاد کمال زاده بازیگر و مدل ایرانی متولد سال ۱۳۶۴ در شهر تهران است.

شهرزاد تحصیلاتش را در دانشگاه آزاد به پایان رساند ، او کارشناس نرم افزار کامپیوتر است و از این جهت میتوان گفت جز کسانی است که حرفه اش با تحصیلاتش نامتناسب است.

کمال زاده در سینما بیش از ۱۴ سال است که فعالیت میکند اما نتوانسته خودش را بخوبی جا بیاندازد. در این مدت نسبتا طولانی او را در نقش های بزرگ و کوچک در ۸ فیلم سینمایی دیده ایم. دیشب باباتو دیدم آیدا ساخته صدرعاملی نخستین تجربه سینمایی شهرزاد کمال زاده محسوب میشود.

 

کارنامه بازیگری شهرزاد کمال زاده

پس از بازی در سینمایی “دیشب باباتو دیدم آیدا” به ترتیب در فیلمهای همخانه ، نامزد آمریکایی من ، سپید و سیاه ، عقاب صحرا ، بشارت به یک شهروند هزاره سوم ، روزگاری عشق و خیانت و ذوب شدن پادشاه به ایفای نقش پرداخت.

عکسهای بی حجاب شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون

اما داستان در مورد حضور شهرزاد کمال زاده در تلوزیون کاملا متفاوت است. او از سال ۸۱ با تلوزیون همکاری دارد و کارنامه پربارتری را با خود یدک میکشد. شهرزاد در ۱۶ سال فعالیت تلوزیونی اش سابقه بازی در ۲۰ فیلم سینمایی را دارد. اولین تجربه تلوزیونی اش با سریال هزاران چشم کیانوش عیاری در شبکه سوم سیما شکل گرفت. تجربه دومش حضور در طنز شبهای برره مهران مدیری بود.
مهمترین سریال های تلوزیونی شهرزاد کمال زاده عبارتند از : قاب‌های خالی ، روزگار قریب ، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد ، دارا و ندار ، راه طولانی ، بچه‌های نسبتاً بد ، زخم ، رنگ شک ، آمین ، زمستان گرم ، نیاز ، آرام میگیریم ، دیوار شیشه ، مرز خوشبختی ، در قصه ها زندگی میکنند و سفر در خانه.

او همچنین در ۲۰ تله فیلم نیز به ایفای نقش پرداخته که میتوان به : روز هفتم ، مهره سوخته ، کابوس ، مادر نام دیگر عشق ، مهره سوخته و… اشاره کرد.

 

زندگی خصوصی شهرزاد کمالزاده

اطلاعات چندان زیادی از زندگی شخصی او در دسترس نیست اما میدانیم که شهرزاد مجرد است. او در یه مصاحبه در مورد مجرد ماندنش گفته بود :
اگر ازدواج کنم از واکنش ها در فضای مجازی میترسم! یک سری حتما میگویند شوهرش مرد پولداری بوده که با او ازدواج کرده ، اگر هم آن شخص از من زیباتر باشد میگویند مرد حیف شد!

زندگی خصوصی شهرزاد کمالزاده

زندگی خصوصی شهرزاد کمالزاده

 

فعالیت های مدلینگ شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده مدتی است علاوه بر بازیگری ، در حرفه مدلینگ و فشن نیسز فعال است. او با برندهای مهم داخلی همکاری داشته و چهره جذابش باعث میشود خیلی از برند ها با او قرارداد همکاری ببندند.

او اخیرا با برند پاترون تیپ همکاری میکند که در ادامه عکسهای مدلینگ شهرزاد کمال زاده را مشاهده میکنید :

عکسهای مدلینگ شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده و برند پاترون تیپ

عکسهای جدید شهرزاد کمال زاده بیحجاب

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید