شراره رخام در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال

شراره رخام از بازیگران توانمند سینما و تلویزیون متولد روز ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران است او تحصیلات خود را در رشته زبان روسی از دانشگاه آزاد اسلامی به اتمام رسانید. شراره رخام همچنین برای دریافت مدرک بازیگری و کارشناسی خود در جهاد دانشگاهی اقدام کرد و مدرک خود را نیز کسب نمود. او در […]

  • تاریخ انتشار : ۲ خرداد ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 112
  • دیدگاه ها : صفر

شراره رخام از بازیگران توانمند سینما و تلویزیون متولد روز ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران است او تحصیلات خود را در رشته زبان روسی از دانشگاه آزاد اسلامی به اتمام رسانید.

شراره رخام همچنین برای دریافت مدرک بازیگری و کارشناسی خود در جهاد دانشگاهی اقدام کرد و مدرک خود را نیز کسب نمود. او در مجموعه کاری خود در ۱۵ فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته و همچنین در ۷ مجموعه تلویزیونی نیز شرکت داشته است.

علت تخلیه ژل لب شراره رخام

او چندی پیش در برنامه ای تلویزیونی اعلام کرده بود که از عمل زیبایی خود و تزریق پروتز لب بسیار پشیمان است و یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شد از سری سریال های تاریخی و نقش آفرینی در آنها دور بماند همین عمل زیبایی او بوده که او را برای بازی در نقش ها در سریالهای مختلف انتخاب نمی کردند.

دلیلش هم کاملا واضح است، حضور یک بازیگر با لب های برجسته غیر طبیعی برای بیننده چندان باورپذیر نیست.
البته شراره رخام به کمک چندین پزشک متخصص در صدد بوده ، ژل لب را تخلیه کرده و همانند گذشته به چهره قبلی خود باز گردد که نهایت موفق شد و توانست با کمترین جراحت و آسیب لبش را تخلیه کند.

شراره رخام در جدیدترین عکس خود درفضای مجازی و اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال کشورمان بهمراه صمیمی ترین دوست خود خانم حمیده حمیدی دیده می شود.

شراره رخام در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ایران

شراره رخام در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال

 

در این مراسم مربی تیم فوتسال هنرمندان و مربی تیم ملی فوتبال بانوان در رده سنی جوانان نیز حضو داشته اند.

شراره رخام - فوتسال زنان

برچسب ها : ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید